[jojompf] pomalu jak krew z nosa ale cos...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bedzie to bardzo dlugo trwalo ze wzgledu na budzet ktory jest maly ale jest juz najwazniejsze (felgi)

tak wygladal przed zalozeniem


a tak po




wczesniej juz zostaly wymienione zegary na biale z obrotomierzem (bo mialem bez) i taki maly dodatek jak podlokietnik co pewnie zostanie negatywnie odebrane ale co tam;p


[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2009-02-12 09:42:31 ]
  
 
15"?

Na początek dobre

Masz jakieś inne plany?
  
 
Fajny kolor, fajne felgi.
  
 
plany sa tylko nie wiadomo kiedy zostana zrealizowane poniewaz budzet skromniutki niestety ale napewno pojdzie w czarna perle auto cale, do tego zderzaki i progi, centralny, el szyby (napewno czarne), wymiana lampek z przodu i z tylu itp no i napewno w swoim czasie podejdzie tez mala gleba zeby nie bylo tak wiec na razie plany pozniej zobaczymy jak to bedzie
  
 
Cytat:
2008-10-05 12:18:28, jojompf pisze:
[...] ale napewno pojdzie w czarna perle auto cale,[...]


Co wy widzicie w tych czarnych autach?
teraz moje zdanie, auto ładne, felgi ładne ale Gleba!(to już jest w planie więc pomijam) zderzak to powiem że RS najlepiej by podszedł (fakt inne zderzaki nie figurują na FEFK

Jojompf, nie przejmuj się tym jak który napisze Ci żebyś zaspawał tylne drzwi 5D są ładniejsze a niestety więcej tutaj zwolennikufff 3D ale wygramy z nimi. Pomaluj fure na czerwono bo podobno czerwone są szybsze usuń listwy boczne i lustra od mk7. Tyle z mojej strony, powodzenia w modach i cierpliwości!!! POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
nie przejmuj się tym jak który napisze Ci żebyś zaspawał tylne drzwi 5D są ładniejsze a niestety więcej tutaj zwolennikufff 3D ale wygramy z nimi. Pomaluj fure na czerwono bo podobno czerwone są szybsze usuń listwy boczne i lustra od mk7. Tyle z mojej strony, powodzenia w modach i cierpliwości!!! POZDRAWIAM



auto bedzie czarne bo ja lubie czarny lustra beda z kierunkami ala m3 ale cos bardziej mi pasuja r4 a co do zderzaka Arku to nie chce od RSa bo jest ich za duzo hehe pozdroo
  
 
Cytat:
2008-10-05 13:30:26, jojompf pisze:
auto bedzie czarne bo ja lubie czarny lustra beda z kierunkami ala m3 ale cos bardziej mi pasuja r4 a co do zderzaka Arku to nie chce od RSa bo jest ich za duzo hehe pozdroo



Twoja decyzja bo to Twoje auto i Tobie ma się ono podobać więc tak trzymaj, ja podsunęłem tylko kilka pomysłów jak ja bym to widział, Design RS jest tutaj święty więc musisz uzbroić się w cierpliwość i spokój bo niektóre wypowiedzi mogą zdenerwować...
Bądź twardy i nie daj się!!!
PS. Musisz bronić rodziny 5D!!!
  
 
5D bedzie bez zmian i tutaj sie nic nie zmieni a co do zderzakow RS to nie u mnie w aucie tak jak mowisz auto ma mi sie podobac i bedzie takie jak ja chce a opinie innych?no coz to zostawiam dla nich

NA TEMAT GUSTU SIE NIE DYSKUTUJE
  
 
alu generalnie srednio mi sie widza ale to juz wiesz
obowiazkowo do nich musisz zalozyc wieksze tarcze i zaciski i ladnie je malnac koszty duze nie sa a efekt spory wykombinuj tez cos z grillem przednim bo MK6 nie jest za ladny od przodu (moze maska mkV i grill) a czarna perla naprawde super sprawa


p.s. zmien tytul watku troszke zgodnie z regulaminem czyli [Jojompf] tytul watku....


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-10-05 19:44:11 ]
  
 
Cytat:
2008-10-05 12:18:28, jojompf pisze:
..... ale napewno pojdzie w czarna perle auto cale



super że taki kolor wybrałeś ,jest bardzo ładny(moim zdaniem)ale poza tym czeka cię długa droga w modach i troche czasu i kaski,powodzenia
  
 
kolor zawsze taki chcialem miec tzn czarny perlowy

JarcioFordzik gadalismy na temat grilla i maski hehe masz jeszcze te swoje?
  
 
no widze ze koles nie daleko mni sie domowisz ,felga fajna tylko oponka troche duza no ale nic troche czasu masz wiec bedziesz dzialal powodzenia zyczecze i sie nie poddawaj.
  
 
Cytat:
2008-10-05 23:59:32, iglaxr3i pisze:
felga fajna tylko oponka troche duza



195/50 przod i 195/55 tyl to duze? no chyba mniej jak 50 do 15-sto calowych felg nie bede wrzucal co?
  
 
do taki alu to najlepsze rozmiary ,poprzednio mialem 50tki a teraz 55-przynajmniej troszke szpare zmniejsza miedzy nadkolem no chyba obnizy sie auto wtedy mozna dac 45
  
 
taki maly dodatek zagoscil


  
 
ta blenda to z combi? fajnie to wygląda, pasuje bez problemów?
  
 
Cytat:
2008-10-17 19:03:29, fryszard pisze:
ta blenda to z combi? fajnie to wygląda, pasuje bez problemów?


Blenda z MK6 3D, oryginalnie czarna ale po modach... silver
  
 
czyzby folia chrom?
  
 
Cytat:
2008-10-17 19:18:30, fryszard pisze:
czyzby folia chrom?



dokladnie tak a blenda tak jak mowil czyczu z HB

[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2008-10-19 20:03:05 ]
  
 
i kolejne chromy hehe (ale mnie potyraja tu )