[MK3]Zabudowa JBL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że poprzednia mi się znudziła postanowiłem coś zmienić.
Powstała więc podłoga podniesiona około 7cm w którą poszedł wzmacniacz a wnęka na koło zapasowe pomieści jeszcze kilka gratów
Wzmacniacz będzie podświetlony i przykryty przezroczystą pokrywą.

I kilka fotek:




[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-10-06 21:06:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2009-05-08 19:45:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2009-10-28 11:34:49 ]
  
 
a moze mi takie cudo zrobisz? hehe
  
 
a poco ci te kolo tam??
  
 
Plan na zapasówkę całkiem całkiem, powiedz tylko kolego jakie chłodzenie zafundowałeś wzmakowi?
  
 
Cytat:
a moze mi takie cudo zrobisz? hehe


Się możemy dogadać
Cytat:
a poco ci te kolo tam??


Bo to jest samochód a nie poduszkowiec
Cytat:
jakie chłodzenie zafundowałeś wzmakowi?


Jeszcze nad tym myślę, ale chyba wstawię wentylator w podłogę.
  
 
Podoba mi sie patent na koło dało mi to do myślenia tylko ja mam kolo na srodku wiec w gre wchodzi wzmak po jeden po drugiej kondensator powoli mam plan
  
 
U mnie kondensator pójdzie w ściankę boczną z lewej strony.
Prawa strona musi być wolna. Chcę tam w przyszłości schować drugi akumulator.
  
 
pytałem na temat tego koła bo widział bym tam jakis dobry woofer ,i raczej od kad masz essa to zapasówki nie uzywałes??
  
 
Cytat:
2008-10-05 21:15:35, iglaxr3i pisze:
pytałem na temat tego koła bo widział bym tam jakis dobry woofer ,i raczej od kad masz essa to zapasówki nie uzywałes??



Mam go 8 lat
Zapas był użyty tylko raz, ale wnęka mieści gaśnicę, trójkąt i małą skrzynkę z narzędziami.
Po co ma mi się coś po bagażniku przewracać i szpecić wygląd całej zabudowy.
  
 
Ja własnie mam myśl żeby go schować pod plexi, a drugi akum czym bedzie ładowany
  
 
Cytat:
2008-10-05 21:27:28, nomos pisze:
Ja własnie mam myśl żeby go schować pod plexi, a drugi akum czym bedzie ładowany



Będzie zmostkowany z tym pod maską i muszę większy alternator skołować.
  
 
to ja poczekam az skonczysz i wtedy pogadamy
  
 
Maniut wszystko da sie pogodzic no ale wiesz co robisz wiec sie nie wtracam ,pokaz puzniejsze zmiany
  
 
myśle ze drugiego akumlatora nie bede wsadzał bo bym mosiał miec załadowane poł auta głośnikmi :d
  
 
Maniek, jakby co to mam mało używany z DT-27.
W ten weekend możesz odebrać osobiście
  
 
Cytat:
2008-10-05 21:54:28, Kleszczak pisze:
Maniek, jakby co to mam mało używany z DT-27. W ten weekend możesz odebrać osobiście



Będę 17-tego w Machnowie więc... no wiesz
  
 
jutro bede mierzył
  
 
Dziś od porannin udało mi sie wyciąć podłoge, męczyłem się cały dzien warto było, mam pytnie, bedzie podwojne dno i jak przymocowac no na dole od blachy przykręcić czy przykleic?? Bo mam opcje jedno dno i wzmak kondens do podłogi oczywiście z wykonczeniem co lepiej ?? I jak przymocowac do dna auta
  
 
Najlepiej wcale nie przykręcać do podłogi.
Skrzynia i zabudowy boczne docisną wszystko do podłogi.
  
 
Aha powiadasz tak tylko nie wiem czy ja nie bede rezygnował z skrzyni i głosniki umiejscowic np z tył basowe