Alarm Cobra i VSS i zaykanie drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Czy ktos kto ma zamontowany alarm Cobra (w Yarisie) ma ten alarm podpiety pod czujnik predkosci VSS ? - chodzi mi o zamykanie drzwi po przekroczeniu ok 30km/h (mozna wybrac albo czas albo predkosc) - czy ten alarm w ogole ma ten czujnik/kabel umozliwiajacy korzystanie z tej opcji czy trzeba to dokupic ? Jesli tak to ile moze takie cos kosztowac ? (mniej wiecej).

ps. nie wiem czy komus sie to do czegos przyda ale jakby co to mam "Instrukcje montazu i obslugi - Autoalarm 3100" (dot. systemow AC 3176, AC 3178 i AK 319 - nie wiem tylko jak to tu ewentualnie dolaczyc do posta.
  
 
Wlasnie rozmawialem z ASO i dochodze do wniosku, ze ja chyba mowie po japonsku.
Jak ostatnio u nich bylem pytalem sie faceta od alarmow czy czujnik jest i czy jest podpiety - tak, wszystko jest i jest podpiete tylko trzeba przeprogramowac. Dzisiaj okazalo sie, ze wszystko jest tylko, ze oni tego nie podpinaja - tzn nie jest podpiete pod licznik bo pod centralne podobno tak - zobaczymy jak faktycznie jest przy okazji wizyty w ASO.
ps. przy jakiej predkosci zamykane sa drzwi przy aktywnej opcji blokady drzwi (uzaleznionej od VSS) ?
  
 
O czym Ty do nas rozmawiasz?

Mam Ci podać przy jakiej prędkości alarm ma zamknąć drzwi, czy przy jakiej prędkości ten konkrety alarm (Cobra) zamyka drzwi jeśli jest poprawnie podpięty?

W ASO to zdaje się mają tak zamontować alarm jak klient chce, bądź asertywny i wykłuć się.


[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2003-07-31 15:28:54 ]
  
 
Cytat:
2003-07-31 15:28:04, jackal pisze:
O czym Ty do nas rozmawiasz?



Troche zbyt duzy skrot zrobilem.
Chodzi o to, ze wczoraj u Blaszki przeporgramowali mi alarm tak, zeby dzialalo zamykanie drzwi przy X km/h - okazalo sie, ze nie dziala - dlaczego o tym jest wlasnie moim 2. poscie.

Cytat:
Mam Ci podać przy jakiej prędkości alarm ma zamknąć drzwi, czy przy jakiej prędkości ten konkrety alarm (Cobra) zamyka drzwi jeśli jest poprawnie podpięty?



Jesli wiesz przy jakiej V zamyka Cobra to bylbym wdzieczny.

Cytat:
W ASO to zdaje się mają tak zamontować alarm jak klient chce, bądź asertywny i wykłuć się.



Wiesz .. nie zamierzam sie juz wicej denerwowac wiec to ASO wykreslam z listy dostepnych - to wlasnie oni 4x nieskutecznie likwidowali dzwonienie w drzwiach - Blaszka potrzebowal z 20min i juz jest cicho - to oczywiscie nie wszystko - jesli potwierdza sie wstepne przypuszczenia to zrobie tam wiekszy dym niz ostatnio - sprawa napewno zahaczy o TMP.
ps. ktos z TMP czytuje to forum ? bo na innym forum spotkalem sie juz z obecnoscia ludzi z "centrali" - b. skutecznie dzialaja !!