Komputerowa GEOMETRIA w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Czy ktoś wie gdzie dobrze i w rozsądnej cenie (do 100) - bo już spotkałem sie z cenami 200-300 zł mozna zrobić komputerową geometrię w Carinie E, najlepiej szybko, dobrze i skutecznie
  
 
ja robilem geometrie w vectrze za 120 zeta ale to byl tylko przod. ulica okopowa róg kolskiej.

  
 
Polecam MPT (110PLN) na ochocie, albo DU na Jagielościej za 90 (na lewo mi zrobili - trzeba podjechac ok 20 i jest ok - a zrobili mi tam najlepiej -- potem na MPT - napewno nie Carmann na Okeciu.)
  
 
Cytat:
2003-08-01 13:27:14, Marcel pisze:
.... albo DU na Jagielościej za 90 (na lewo mi zrobili - trzeba podjechac ok 20 i jest ok - a zrobili mi tam najlepiej ......



Chodzi o Daewoo (zoocar) czy coś innego??
Oni tam mają jakąś stację ??

A czy ktoś coś robił na Nieświeskiej 52 (Targówek) i jakie stamtąd wrażenia bo się tam umówiłem na poniedziałek
  
 
Na Jagielonskiej w servisie
  
 
Cytat:
2003-08-01 15:19:19, Marcel pisze:
Na Jagielonskiej w servisie


Sorry, że się dopytuję jak niemota, ale Jagiellońska ma ładnych parę kilometrów a serwisów (różnych marek) znam na niej przynajmniej 3, tak że dalej nie wiem gdzie
  
 
Ja robiłem kompletną geometrie w Norauto koszt całe 150PLN i nie narzekam. Pierwszy raz jak zrobili to wymieniłem sobie amory, łożysko w kole i końcówkę drążka i oczywiscie zbieznosc szlag trafił. W związku z tym pojechałem na reklamacje i zrobili "poprawkę" bez problemu he he . Od jakiegoś czasu właśnie jezdze do Norauto bo jak cos sp......to poprawiają bez krzyku.

Pozdroofka