Andrys nowa 2103 w klubie ze tak powiem :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kilka szybkich fotek tak ze niby nie siemniam . Krótki opis nabytku: przyjechala ze mna z Warszawy na łódźkie szosy, silnicze po remoncie kapitalnym, , nie bierze oleju, jedzie 150 km/h maxymalnie przy 5500bor/min na skrzyni 4 . . Jedzie tak jak załozyli w fabryce moc max przy max predkości blacha troszke w gorszym satnie ale sie wszystko na wiosne lato doprowadzi do ładu. gazu nigdy nie widziala .

  
 
fajny klasyk. widze zę łodz i okolice zalubowali sie w 2103. nie wiem do konca ale chyba mamy przewage 2103 nad 2107 w Łodzkiej czesci klubu. ja wyprowadziłem Jacka biała 2107 na ziemie małopolskie. ale taka trojeczka to fajna sprawa. czekam na jakies swierze zdjęcia jak juz cos zacznie sie dziac. pozdrawiam
  
 
Hm, 2103... Jaki jest rok produkcji? I ilema najezdzeno?
  
 
miodzik, daj jakies real foto i skrobnij co z nia zamierzasz zrobic
  
 
generalnie jest to rocznik 77, silnik ma 33000 przejechane i dalej elegancko jedzie bez oporów, co chce zrobis to doprowadzic ja do ładu klasycznego (ewentualnie leciutko poszerzyc za pomoca orgilnalnych nadkoli zenetrznych co sa pod tylnimi błotnikami (idealnie sie nadaj by nie zmieniac fasonu i przetłoczeń orginalnych) i zamontoawc motor 20 16V turbo od lanci kappy badz themy. > generalne prace zaczna sie najwczesniej na wiosne. byłbym wdzieczny odrazu jakby sie komus obil o uszy do sprzedania taki motor
  
 
No, no proszę ... kolejna trójeczka w klubie. Gratulacje. Tylko kołpaki zdejmij, bo nie pasują do 2103
  
 
Śliiiczna trójka a co do turbo w 2103 to powiem tak-będę się modlił za powodzenie tej misji radbym zobaczyć 2103 latające na turbo. Pozdro.
  
 
No to jak sie uda, to będa dwie 2103 z Turbo- moja z 1.7
  
 
andrys, co robisz z tym silinkiem z rozbitej 7mi?
  
 
generaznie moja to byla 2105 tylko lampy byly z 2107, co do silnika idzie na sprzedaz, bo chce kupic za ta kase nowy silnik 2.0 turbo jak juz wczesniej wspominalem
  
 
to dogadamy sie w srode co do silnika rowniez
  
 


Serdeczne pozdro...

Piszesz się na wspólną sesyjkę zdjęciową z moim 126p ??
  
 
O widze ze kolega mi autko wychaczyl , mozem sie ustwic na jakiegos spota, najlepiej w weakendy chyba ze porami wieczornymi po 21.00 zawsze .
  
 
Nie tylko to zielone wyhaczyłem, ale też czarnulkę i to jeszcze jak była seryjna. Potem była łaciata, potem była "skończna", a potem na ul.Milionowej pod Fiat-em ją często spotykałem Łódź, jest mimo wszystko bardzo malutka.

podaj jakieś GG na priva
  
 
Śledzę Cię. Pozdrawiam "politechnicznie". Cieszę się, że już przerejesrtowana.




[ wiadomość edytowana przez: moch dnia 2008-11-21 01:26:36 ]
  
 
Hah, komicznie wyglada na tych malych oponach. Ale za to na pewno niezle sie prowadzi i niezle przyspiesza, oraz pewnie dobrze chodzi bokami
Felgi piekniusie, zreszta cale auto mi sie podoba, bo to moje ulubione 2103(w sensie model)
Swoja droga sa to 185 czy 195 ? a fela jaka szeroka ?
  
 
kolega ma rację na tych felgach wygląda zabawnie, bo sprawiają wrazenie za małych. Ale wzór gitesowy- 2103 hot-rod Daj 2" większe fele i będzie git-majonez A ogólnie geratuluję fajnej gabloty
  
 
Zgodzę się z Fleszerem, że wygląda komicznie na takich małych kółeczkach Wrecz zenująco.
  
 
heh, kiedy jechas 100km/g to ile ma predkosciomierz?
  
 
kłamie 10 % na 100km , opony kijowe kupilem felgi a opony gratis bo po2 mm mialy bieznika, zreszta do zimy tylko która juz nastapila , docelowo beda 205 / 60 /13 innych w tym modelu nie widze, przyspieszenie super ale wajchowac trza duzo . Felgi 8 cali szeroosci na 13 cali na oponie 175 /50 dunlop sport 2000( co dla mnie ta opona jest porazka firmy dunlop) felgi poszerzone z opla kadetta B lub C