[Frogas]MK7 Cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Prosiłbym o opinie co można zmienić, dodać, żeby był jeszcze ładniejszy? póki co planuje końcówkę jakąś delikatną.





[ wiadomość edytowana przez: Frogas dnia 2008-11-02 21:15:28 ]
  
 
Dużo można. Wszystko zależy od tego co chciałbyś osiągnąć i ile masz pieniędzy...
  
 
Ja bym przyciemnił szyby i jakiś tłumik lub samą końcówkę zamontował i poza tym nic nie ruszał, bo ładnie wygląda .
  
 
a ja bym na poczatek zmienil tytul watku!
  
 
Boczne kierunki białe bym dał i ewentualnie wywalił boczne listwy lub zrobił pod kolor. I najlepiej nic więcej
  
 
prysnąć lusterka i klamki w kolor,
białe kierunki jak piszą koledzy
i tak zostawic

szybek nie przyciemniać, bo w cabrio nieciekawie wygladają ciemne po złożeniu dachu.
  
 
Szybki sa delikatna zieleń, może na fotkach tego nie widać...
  
 
Auto sliczne bez modow ja bym nie zmienial koloru listw ani lusterek,poszedlbym w kierunku srebrno-czarnego cabrio. wrzucilbym czarne "anieleskie oczka" no i kierunki np dymione

  
 
Co tam za glebę masz ?
  
 
Nie wiem szczerze mówiąc. Takiego kupiłem. Jutro zobacze co na sprężynkach napisane.

  
 
coś maska dziwnie odstaję
  
 
Ładny.
Moje propozycje:
- ramki wewnątrz reflektorów na czarno
- zapodać halogeny do zderzaka i to samo zrobić co z reflektorami
- boczne kierunki dymione
- listwa i lusterka w kolor
- gwint
  
 
Ja bym Halogeny z przodu zamontował
  
 
Cytat:
2008-11-03 07:54:20, Pawel_AMG pisze:
Ładny. Moje propozycje:
- ramki wewnątrz reflektorów na czarno
- zapodać halogeny do zderzaka i to samo zrobić co z reflektorami
- boczne kierunki dymione
- listwa i lusterka w kolor
- gwint


Prawie to samo co Paweł bym zaproponował, ale z dwoma wyjątkami:
1. listwe zostawiłbym chyba jednak w czarnym (jest to bardziej praktyczne), natomiast lusterka i klameczki w kolor
2. ta zawiecha co jest teraz jest IMHO wystarczająca

Bardzo ładne autko
  
 
Zapodaj lampy Xenonowe.
  
 
Niżej już nie chce i tak jest twardo a przy tym, że mieszkam za Poznaniem gdzie nie dotarł asfalt to bym wisiał co 200 metrów. Listwy zostawie tak ale dobry pomysł z tymi ramkami świateł. Halogeny też będą niedługo.