[MKVI] wymiana linki maski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To juz przesada zeby wlamywac sie do wlasnego auta W mojim essim linka otwierania maski odmowila wspolpracy i nie dalo sie otworzyc maski trzeba bylo si niezle nagimnastykowac zeby otworzyc maske ale jak teraz wyminic linke Stawia rownierzzaciety opor i niechce wyjsc... Mial juz ktos taka historie?


[ wiadomość edytowana przez: ALLka dnia 2010-03-18 21:22:39 ]
  
 
Gdzie ten opor stawia? Chyba z za duzymi nerwami do tego podchodzisz

Ona jest mocowana tylko przy zamku i przy kolumnie kierownicy, obejzyj na spokojnie.
  
 
To zdemontowalem przy zamku i przy kolumnie kierownicy i nie moge jej wyciagnac:/
  
 
Pewnie blokuje Ci w ścianie grodziowej - popatrz tam dokładnie powinna byc taka gumowa uszczelka
  
 
tak sie przypatrzylem i wychodzi mi na to ze trzeba bedzie odrecic ten caly plastik na kolomna kierownicy:/ sie rozpadalo i juz nie zdarzylem.
  
 
ja mam to samo hmm wyciagał ktoś tą gumke ze ściany grodziowej kiepski dostep tam jest servo przeszkadza zebym wiedzial jak to wyjąć to bylo by fajnie chodziłem pytałem nigdzie takiej linki nie moge dostac chyba tylko aso pozostaje. Ktoś cos poradzi?
  
 
Mayday ja wyszarpnęłam starą linke razem z gumką, a nową po wielu akrobacjach udało się przepchnąć ale szczerze to też zastanawiam się jak to możliwe było drobne łapki się przydają.
  
 
hmm próbowałem wyszarpnąć z tą gumką ale nie szło wiec uwaliłem ją od strony kierowcy i wiciągnąłem. W dalszym ciągu pytam czy ktoś zna sposób żeby bezinwazyjnie tą gumkę wyciągnąć.

[ wiadomość edytowana przez: mayday_lub dnia 2010-03-21 16:09:57 ]