Linka licznika - pilne ;-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przeczytałem jak odkręcić licznik (padł mi prędkościomierz i licznik kilometrów) w poradach ale nie wiem nadal, która to jest ta linka poniewa jak mi sie zdaję sa dwie (?) - i chyba ta dobra to będzie ta, która przechozi bezposrednio przy wycieraczkach i nastepnie do skrzyni?
  
 
a nie prościej będzie pociągnąć linkę przy liczniku i zobaczyć która się rusza?
  
 
dobra bedzie ta ktora idzie od skrzyni biegow do licznika nie wiem jaka ty tam znalazles jeszcze
  
 
Cytat:
2008-11-17 11:42:34, pytlar pisze:
...nie wiem jaka ty tam znalazles jeszcze


do otwierania maski
do gaziu
...
  
 
no ale chyba idzie odroznic gdzie jaka idzie a jak ktos tego nie odrozni to lepiej niech nie zabiera sie za nic przy samochodzie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...
  
 
Cytat:
no ale chyba idzie odroznic gdzie jaka idzie a jak ktos tego nie odrozni to lepiej niech nie zabiera sie za nic przy samochodzie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...



dokladnie..linka to pierwsza rzecz jaką ruszalem wlasnoręcznie i nie wiem jak mozna nie wykapowac czegos tak banalnego
  
 
Cytat:
2008-11-17 12:34:12, Rurzowy_Rzufff pisze:
dokladnie..linka to pierwsza rzecz jaką ruszalem wlasnoręcznie i nie wiem jak mozna nie wykapowac czegos tak banalnego



Heh no jeszce nierozkręciłem pytam sie na zapas - zaraz zaczne to robić...
  
 
Cytat:
2008-11-17 12:34:12, Rurzowy_Rzufff pisze:
nie wiem jak mozna nie wykapowac czegos tak banalnego



No fajnie, tylko Ciekawe jak Ty sobie radzisz w dziedzinie elektroniki rozruznianie tranzystorow, cewek, diod, w dziedzinie komputerow czy elektromechaniki.
Rozumiem ze niektorzy zadaja banalne pytania n/t motoryzacji, ale tak samo Ty, ja czy ktos inny co nie ma pojecia o danej dziedzinie tez bedzie dla znawcy zadawal idiotyczne pytania, a napewno czesci z tego co wymienilem nie wiesz wiec....
Co innego jak pytanie by bylo jak wymienic zarowke.
  
 
Cytat:
2008-11-17 14:52:38, Magik123 pisze:
No fajnie, tylko Ciekawe jak Ty sobie radzisz w dziedzinie elektroniki rozruznianie tranzystorow, cewek, diod, w dziedzinie komputerow czy elektromechaniki. Rozumiem ze niektorzy zadaja banalne pytania n/t motoryzacji, ale tak samo Ty, ja czy ktos inny co nie ma pojecia o danej dziedzinie tez bedzie dla znawcy zadawal idiotyczne pytania, a napewno czesci z tego co wymienilem nie wiesz wiec.... Co innego jak pytanie by bylo jak wymienic zarowke.


moim zdaniem pociągnięcie za linkę jest bardziej banalne niż wymiana żarówki
  
 
Cytat:
No fajnie, tylko Ciekawe jak Ty sobie radzisz w dziedzinie elektroniki rozruznianie tranzystorow, cewek, diod, w dziedzinie komputerow czy elektromechaniki.
Rozumiem ze niektorzy zadaja banalne pytania n/t motoryzacji, ale tak samo Ty, ja czy ktos inny co nie ma pojecia o danej dziedzinie tez bedzie dla znawcy zadawal idiotyczne pytania, a napewno czesci z tego co wymienilem nie wiesz wiec....
Co innego jak pytanie by bylo jak wymienic zarowke.



magiku, dlatego to napisalem bo [jak widac po moim wątku i moich sposobach naprawy rdzy w aucie] nie mam pojęcia o samochodach praktycznie zadnego..a jednak nie widze nic trudnego w tym zeby znalezc kawalek zylki i wetknac go z jednej strony kolo silnika a z drugiej w licznik...

btw w dziedzinie komputerow radze sobie dobrze - siedze w dziale informatyki urzedu miasta wiec zle trafiles
  
 
Cytat:
2008-11-17 15:05:15, Rurzowy_Rzufff pisze:
btw w dziedzinie komputerow radze sobie dobrze - siedze w dziale informatyki urzedu miasta wiec zle trafiles



To byl tylko przyklad, dobrze ze sobie radzisz, ale pamietaj ze sa tacy co nie maja o tym pojecia, wiec dla mnie jesli ktos nie wie jak to wyjac czy znalezc to nie mowie mu ze to banalne
  
 
nei chodzilo mi o to zeby kogos wysmiac czy cos tylko do tego zeby zachecic by najpierw samemu sprobowac a potem pytac jak sie nie wie a nie na odwrot bo tak robota na 30 minut zajmuje 2 dni nim ktos powie nna forum cos konkretnego