Polonez

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam "Dzika". Właśnie go tuninguje dopiero co zacząłem ale zamierzam zrobic coś w podobie tego poldusia co był przedstawiony



[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-11-19 08:17:47 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
Dzik to chyba nie jest auto z FSO?
  
 
Spike ??

hehe Ja kiedyś mówiłem na mojego DFa dzik

pozdr
  
 
A to sorki - myślałem że ten to taki Dzik z rurek. Jeśli Ten Dzik to dzik FSO czyli 125p to wątek po uzupełnieniu wyląduje znów w "Naszych Pojazdach".
  
 
jest jeszcze taki Dzik. sam mam takiego pod stertą gratów na działce, chyba jeszcze mam...
  
 
Ten Moj Dzikus To Polonezik Caro Nazywam Go Tak Przez Przod (Halogeny) Tuninguje Go... Kupiłem Go Jako Rupiecia Za Grosze I Zamierzam Go Odrestaurowac I Ztuningować Apropo am pytanie ... czy da sie jakos usprawnic silnik jego moc albo NM?? Silnik posiadam w nim 1,5 GLE autko z 94 roku.
  
 
Bardzo cie prosze, AbYs NiE pIsAl W tEn SpOsOb. Nie jestesmy na GG, czacie, Naszej Klasie ani na Gronie wsrod znajomych gimnazjalistow.

Silnik GLE mozna modyfikowac na wiele sposobow. Uzyj wyszukiwarki - na poczatek zacznij od usuwania fabrycznych niedoskonalosci - gaznik, kolektor dolotowy, wydech - ale nie chodzi tu o wielka buczaca rynne, lecz o kolektor wydechowy, ktory mam nadzieje ze wiesz gdzie jest.


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2008-10-02 23:02:50 ]
  
 
Oni tylko tak żartowali - wyluzuj. Napisz może coś więcej o tym Twoim aucie?
  
 
No więc autko musze poddać teraz wymianie i naprawie podłogi oraz progów... Nastepnie bede montował zamówione już nakładki na progi oraz grill z wersji ORCARI... Musze tez poddać silnik remontowi oraz zwiekszyć jego osiagi... Na razie samochodzik jest w stanie opłakanym ponieważ sie cały sypie...Ale podjąłem się wyzwania odremontowania I tuningu autka. Mam nadzieje, ze dam rade jakoś i pozdrawiam wszystkich posiadaczy marki FSO

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-11-19 08:15:22 ]
[ powód edycji: za dużo dużych liter ]
  
 
Ależ To Niesamowicie Fajne, Że Tak Pełen Zapału Jesteś Drogi Kolego Brawo Cieszymy Się Wszyscy Że Ty Się Cieszysz Dzikusie Są Najfajniejsze I Przytulaskowe.
  
 
Przyjacielu Drogi Ukrywajacy Sie Pod nickiem "5p1k3",

jako ze na tym forum nie lubimy, kiedy czytamy bledy ortograficzne pisane, dlatego bardzo prosze o skorzystanie ze strony so.pwn.pl, "so" - oznacza slownik ortograficzny.

Slownik jest bardzo pozyteczny (i do tego darmowy), poniewaz mozna tam przeczytac, ze nie ma takiego slowa jak "Podjołem" ani "zaczołem".

W razie dalszych problemow z ortografia, sugeruje zakup slownika w wersji papierowej lub tez korepetycje z jezyka polskiego z jakas bardzo ponetna nauczycielka.

BTW w starych dobrych czasach to by sie facetowi odpowietrzylo lusterka
  
 
Cytat:
2008-10-03 17:08:27, 5p1k3 pisze:
Ja was w yzciu...Ł- mam 19 Lat!!!!!!!!!!!!!!!! a wy po 15 ze sie tak pytacie:/ jak wam sie nie podoba to nie piszcie i nie czytajcie tutaj...

słuchaj no spajk, ja mam 20 lat a umiem pisać po polsku, są młodsi na tym forum i też umieją.
a twój ostatni post na tym forum jest na poziomie wypracowania pierwszoklasisty z dysmózgowiem, pomijam, że tak powiem oPrAwĘ gRaFIcZnĄ.
  
 
Panowie przeciesz to tylko jakaś nędzna prowkacja nic więcej
  
 
Szkoda, że to nie jest taki Dzik...
  
 
Cytat:
2008-10-04 16:15:04, draiwer5 pisze:
Panowie przeciesz to tylko jakaś nędzna prowkacja nic więcej



Nie ma takiego slowa jak "przeciesz", tak jak nie ma takiego miasta jak Londyn, jest tylko Ladek Zdroj, lub "przecież

dlatego wpisuje Ladek Zdroj
  
 
Z ortografii to ja nigdy nie byłem dobry
  
 
nie kazdy jest doskonaly ,
  
 
Panowie to nie prowokacja... kolega najprawdopodobniej jest jednym z nielicznych posiadaczy jedynego słusznego na polskie drogi DZIKA:

FOTO


A co do miast:

GŃK

No i na koniec - co do tuningowania:
Jeśli nie chcesz swapa to zostają przeróbki seryjnego silnika przez obróbkę głowicy, kolektorów, wymianę gaźnika, wałka rozrządu i paru innych rzeczy. Natomiast najlepiej zacząć od tego co da najbardziej odczuwalną różnicę - wspomnianego "odpowietrzania lusterek" generalnie to najmniej szkodzi żywotności a pozwala osiągnąć naprawdę niezłe rezultaty.



[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2008-10-05 00:03:00 ]
  
 
niestety nie ma takiego miasta jak "lusterko" przynajmniej wg targeo
  
 
To jest jakis BOT ... nie wiem która ekipa/forum go wypuściła ale jest wycelowany w niezrzeszonych FSOmaniaków

pozdr