Spotkania w regionach- to zależy od Was:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie - zachęcamy Was do organizowania we wąłsnym "zakresie " spotkania w róznych miastach czy regionach polski.Takie spotkania , nawet cykliczne organizują sobie panowie z Warszawy , czasem robimy takie spociki w Krakowie itp.
To czy spociki sie odbywaja czy nic z tego nie wychodzi - zależy od Was. Może sprubujcie wybrac osobę, tóra będzie to wszystko "trzymać e ręku" czyli wysyłac informacje , ustalć miejsce czy czas spotkania. Widzę,ze Poznań też chce coś zorganizować - wiec może to jest sposób???Bo coentralnego zarządzania jesłi chodzi o takie rzeczy na pewno nie jesteśmy w stanie zorganizowac i wręcz nie chcemy tego robić.
Pozdrówki- spróbujcie - może sie uda w ten sposób????
Paweł
  
 
Pomysl jest niezly.Fakt ze poczatki moga byc trudne ale mozna sprobowac. Na razie czesc osob na pewno zaczyna przygotowania do zlotu w Sulejowie,no i okres wakacyjny tez ma swoje prawa ale warto sprobowac.
  
 
wydaje mi sie, ze zlot w sulejowie bedzie najlepszym miejscem na takie uzgodnienia, mam na mysli oczywiscie grupe lodzka...Bo wczesniej to juz sie chyba nie zgramy w jednym miejscu i czasie....
 
 
A oczywiście to też zależy od ilości osób w danym regionie. Bo jeżeli ilość osób jest za mała to nie da rady zrobić takiego spociku.
  
 
niby tez racja ale nie zawsze o frekwencji decyduje ilosc wlascicieli lady w regionie ale ich zainteresowanie.ja nie znam czegos takiego:nie da sie.Jest tylko nie chce mi sie!
  
 
Adam - masz rację Ale tez czasy teraz takie zwariowane ,ze nie kazdy .ma czas i odwagę aby się troche "wyluzować". Myślę,ze na siłe nic sie nie zrobi - to wymaga czasu
PAweł
  
 
wiem.ale w tym zabieganym swiecie czasem warto sie na moment zatrzymac.Zobaczymy jak nam to bedzie wychodzic .P.S.Nie rob nic na sile!Wystarczy wziasc wiekszy mlotek...
  
 
Imienniku moj!
tak jak pisze, trzeba chciec. Ale chciec nie zawsze znaczy moc.

ja jestem np. tak zabiegany, ze nie mam czasu nawet odpoczac. Gdybym mial, chetnie odpoczalbym na spocie. Ale one zwykle planowane sa u nas w niedziele rano, kiedy to akurat zwykle nadrabiam calotygodniowe zaleglosci w "robotach domowych", remont ciagnie mi sie jakos tak od marca i konca jeszcze nie widze (robie sam).
tak wiec moja nieobecnosc na spotach nie jest wyrazem lenistwa, a braku czasu. Kiedy mi sie wyluzuje, na pewno cos konkret zmontujemy. Tylko, ze wtedy okaze sie, ze akurat komus innemu zaczal sie sajgon. Z tego co wiem, Bartek tez nie dysponuje nadmiarem czasu, podobnie jak Slawek....I tak to wyglada w Lodzi

adasco
 
 
Cytat:
2003-08-04 12:33:11, mily_byd pisze:
A oczywiście to też zależy od ilości osób w danym regionie. Bo jeżeli ilość osób jest za mała to nie da rady zrobić takiego spociku.



na pierwsze spociki w W-wie przyjeżdżało po 4 samochody, z czego przeważnie jeden to Mały Zamość...
powoli i cierpliwie trzeba budować ekipę, która sama zacznie tworzyć nowe formy spędzania czasu z ładą i bez niej.
  
 
Wczoraj zamieściłem propozycję spotkania w regionie lubelskim z prośbą o opinie na ten temat. Jak dotej pory nic Czy nikt z lubelskiego tu ostatnio nie zagląda?
Albo temat (zazpytanie) był bardzo złym pomysłem
  
 
Cytat:
2003-08-06 20:05:52, Góral pisze:
Cytat:
2003-08-04 12:33:11, mily_byd pisze:
A oczywiście to też zależy od ilości osób w danym regionie. Bo jeżeli ilość osób jest za mała to nie da rady zrobić takiego spociku.



na pierwsze spociki w W-wie przyjeżdżało po 4 samochody, z czego przeważnie jeden to Mały Zamość...
powoli i cierpliwie trzeba budować ekipę, która sama zacznie tworzyć nowe formy spędzania czasu z ładą i bez niej.


Wiesz, ale żeby do spotkania doszło to musi być co najmniej dwóch posiadaczy ład.
  
 
dokładnie, ale nawet spotkanie dwóch osób ma swój urok i może przynieść wiele dobrego
  
 

Cytat:
Albo temat (zapytanie) był bardzo złym pomysłem


Dokładnie,moim zdaniem tego typu tematy są często ignorowane.Można było go jakoś inaczej nazwać
pzdr Grzesiek
  
 
polecam osobie które chce zorganizować spocik, poszukać na liście klubowiczów kolegów ze swojego regionu i rozesłać im emilki, lub sesemesy. to czasami pomaga.
niektórzy niestety zarejestrowali się tylko dla samej rejestracji. ale są tacy którzy odpowiedzą na wiadomość.