Zamki!!!!pomocy nie działaja!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem!!padly mi zamki!wszystkie pokolei!!najpierw padł lewy(kierowcy)...{pomyslalem ''eeehhh fordowskie zamki'' }potem padl prawy!!moge tylko zamykac a otwierac juz nie!!moge se krecic kluczykiem i nic!a teraz nie dawno padl mi zamek tylniej klapy(bagaznika)na poczatku ciezko chodzil a niedawno chce otworzyc i nic!!kruczyk sie luzno kreci!!normalnie mnie szlak juz trafil!!!a do tego jeszcze mam powazny problem bo cos mam z centralnym!!potrafie stac i cisnac guzik 30 razy i nic!!!mozna te zamki jakos naprawic???cos czytałem o jakims smarze albo wd40??pomoze to???POMOCY!!!!
  
 
Wyskakują plastiki z wkładki. Ja nie sprawdzam nawet bo zamek pasażera sobie szwankuje. Pilot fabryczny (w kluczyku) czy osobno. Czasem sprężynka trzymająca baterię się podgina i nie styka.
  
 
Ja też miałem problem z zamkiem w tylnej klapie. Wyjąłem z wkładki taki mały bolec i działa. Oczywiście można teraz go chyba otworzyć otwieraczem do konserw
  
 
może kluczyk Ci się wyrobił i przestał otwierać bo 3 zamki żeby się pokoleji zepsuły... przesada. Spróbuj innym kluczykiem (jeżeli posiadasz) powinno pomóc.
Ja od strony kierowcy nie mogę też otwierać (zamykać się da) spec za naprawę zamka 80pln chciał, to dołożyłem 40 i założyłem sobie alarm z pilotem
  
 
no wlasnie niestety innego kluczyka nie posiadam!ale z tego co widze to kluczyk niejest wytarty... pilot mam dokladany(osobno)...baterie wymieniłem!mówicie ze jakas sprezynka??i to moze byc powodem tego ze czasami nie lapie??

[ wiadomość edytowana przez: jocker9003 dnia 2008-11-23 17:21:52 ]
  
 
kurcze kolego 3 tematy na ten sam temat- przesada a co do kluczyka, to nawet jak Ci się wydaje że nie jest wytarty, to warto dorobić sobie nowy, może pomoże , a po 2 jak zgubisz ten to jak auto otworzysz??