Breloczki od Danzeta (zapisy)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Ostatnio przyszedl mi na mysl zeby zrobic jakis gadzet w drewnie. Co o tym myslicie? nullklik



[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2008-11-24 13:55:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-03-24 11:32:34 ]
  
 
ladny bajer. jakby to bylo metalowe to ladny brelok by byl

tu zdjecie zeby nie trzeba bylo wchodzic na link
  
 
fajny. Ręczna robota, czy numeryk? Czy masz możliwość innych obróbek na frezarce lub numeryku (chodzi o tworzywo sztuczne)?
  
 
no niestety nie mam mozliwosci zrobic tego w metalu bo w drewnie pracuje aha, wymiary to 20x11x1,4 sz x dl x gr
zrobione na numeryku (kocham to ) ale bez poprawek recznych sie nie obejdzie. a co by cie interesowalo surec?
  
 
a na plexi bys dal rade? czy wylacznie drewno
  
 
fajne dorzucic cos jeszcze bo samo FEFK to tak ciut za malo i bedzie fajny breloczyk
  
 
Cytat:
2008-11-24 14:14:52, s_damian pisze:
a na plexi bys dal rade? czy wylacznie drewno


niestety tylko drewno.
Cytat:
JarcioFordzik
Wysłany: 2008-11-24 14:16:54

fajne dorzucic cos jeszcze bo samo FEFK to tak ciut za malo i bedzie fajny breloczyk


nie stety nie da rady nic wiecej dorzucic przez male wymiary. nie mam mniejszego narzedzia tam podalem wymiary w centymetrach.
  
 
Cytat:
2008-11-24 14:03:20, groobyg2 pisze:
no niestety nie mam mozliwosci zrobic tego w metalu bo w drewnie pracuje aha, wymiary to 20x11x1,4 sz x dl x gr zrobione na numeryku (kocham to ) ale bez poprawek recznych sie nie obejdzie. a co by cie interesowalo surec?


Wycięcie 500 otworów fi5 każdy w laminacie poliestrowym gr5mm na powierzchni około A4 (2szt)-kształt "niepłaski"...ale widzę, że raczej małe wymiary wchodzą w grę...
  
 
Cytat:
2008-11-24 14:16:54, JarcioFordzik pisze:
fajne dorzucic cos jeszcze bo samo FEFK to tak ciut za malo i bedzie fajny breloczyk



Może z 2 strony nick kluczowicza?
  
 
Cytat:
2008-11-24 15:04:46, -Rocky- pisze:
Może z 2 strony nick kluczowicza?

nie da rady bo maszyna nie przytrzyma na ssawkach ktore trzymaja elementy
  
 
Kolego a ja bym się pisał na takie coś tylko musiałbyś mi dziurkę zrobić, żebym mógł sobie kólko przełożyć i klucze zapiąć. Ile dutków byś sobie wołał???
  
 
i tak jak rocky napisał z drugiej strony chciałbym swój numer klubowy
  
 
Fajne z wygladu, ale nie praktyczne, bo sporawe dosc.
  
 
Myślę że można to troszkę pomniejszyć aby było takie do "ręki", a nie lampucera 10x10 cm
  
 
Cytat:
2009-01-11 21:34:45, gumis252 pisze:
Myślę że można to troszkę pomniejszyć aby było takie do "ręki", a nie lampucera 10x10 cm

W gwoli scislosci to 20x11cm
  
 
A to lampucera w rozmiarze XXXL. Nie lekkie przegięcie, garba się nabawię jakbym miał coś takiego tachać za sobą
  
 
Cytat:
2009-01-11 21:20:54, gumis252 pisze:
Kolego a ja bym się pisał na takie coś tylko musiałbyś mi dziurkę zrobić, żebym mógł sobie kólko przełożyć i klucze zapiąć. Ile dutków byś sobie wołał???


kolego dobrze jest czytac wszystkie posty np o wymiarach czy mozliwosci wykonania. sam rozmiar 20x11 to juz chyba mowi samo za siebie ze to raczej nie brelok na klucze.
Cytat:
mefis22
Wysłany: 2009-01-11 21:29:18

Fajne z wygladu, ale nie praktyczne, bo sporawe dosc.


tu wlasnie chodzilo o wyglad a nie o praktyczne zastosowanie. fajnie wyglada na powieszone scianie.
Cytat:
gumis252
Wysłany: 2009-01-11 21:34:45

Myślę że można to troszkę pomniejszyć aby było takie do "ręki", a nie lampucera 10x10 cm


to nie bylo robione laserowo (drewno)
i jeszcze jedno...
Cytat:
gumis252
Wysłany: 2009-01-11 21:46:09

A to lampucera w rozmiarze XXXL. Nie lekkie przegięcie, garba się nabawię jakbym miał coś takiego tachać za sobą

o zbedne komentarze nie prosilem.
  
 
Kolego fajnie to może by wyglądało gdybyś wystrugał autentyczne logo klubu a nie jakieś tam literki. Poproś kogo trzeba o logo klubu i wystrugaj, a wtedy będziemy mogli ocenić do czego to się nada. pozdrawim gumis252
  
 
I jeszcze dodam że jeśli zrobisz logo klubu i lekutko oparaką posmalisz zrobi się efekt zglisz to dopiero będzie rewelka na ściane. Ja na bank się piszę.
  
 
Cytat:
2009-01-12 21:09:47, gumis252 pisze:
Kolego fajnie to może by wyglądało gdybyś wystrugał autentyczne logo klubu a nie jakieś tam literki. Poproś kogo trzeba o logo klubu i wystrugaj, a wtedy będziemy mogli ocenić do czego to się nada. pozdrawim gumis252


znasz sie na maszynach cyfrowych? konkretnie IMA. znasz jej mozliwosci? ja tak i gdyby bylo mozna zrobic to inaczej wrzucajac obrazek i takie cos wytnie to robilbym lepsze cuda i cudenka. aby zrobic program trzeba kreska po kresce pisac wymiary, to sa milimetry, a nawet dziesiate i setne milimetra. chcac zrobic logo klubu napisanie programu zajelo by bardzo wiele czasu i nie w wymiaraxh 200x110 mm tylko 500x266mm conajmniej zeby bylo widac co tam jest.
Cytat:
gumis252
Wysłany: 2009-01-12 21:12:27

I jeszcze dodam że jeśli zrobisz logo klubu i lekutko oparaką posmalisz zrobi się efekt zglisz to dopiero będzie rewelka na ściane. Ja na bank się piszę.

ja juz w to nie wnikam kto jak to sobie dopiesci czy opalarka czy lakierem czy bejca.