Jakie radio do 500zł???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Potrzebuję radyjko do auta do kwoty 500zł. Powinno osługiwać mp3 i żeby było wyjście USB. Kolor podświetlenia najlepiej niebieski. Noi oczywiście żeby dawało czysty dźwięk.
Pytanie do znawców audio, bo jakompletnie nie wiem jakiej firmy i jakie modele są dobre.


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-12-01 20:04:48 ]
  
 
Szukaj jakiegos uzywanego Alpine
Zdecydowanie najlepszy dzwiek maja
  
 
Cytat:
2008-12-01 14:59:44, FAROW pisze:
Szukaj jakiegos uzywanego Alpine Zdecydowanie najlepszy dzwiek maja


kwestia gustu, dla mnie lepiej gra Clarion...

slawcek, szukaj takich firm jak:
Alpine
Clarion
Kenwood
Pioneer

Pokusić się można o pozycje Blaupunkta, ale tu trzeba wiedzieć czego szukać i w grę wchodzi tylko używka...
Na Twoim miejscu dalekim łukiem omijałbym Sony, LG, i inne Philipsy, a w szczególności marki zupełnie nieznane...
  
 
takie radyjka to juz naprawde kwestia indywidualna najlepiej idz do jakiegosc sklepu "nie dla idiotow", itp. i tam bedziesz mial sciane z radyjkami i zobaczysz co ci sie podoba, co nie, co jak gra... bo radyjka calkiem inaczej na zdjeciach wygladaja a inaczej w realu
  
 
Może przybliżyli byście jakieś konkretne modele, to wtedy wiedziałbym od czego zacząć szukać
  
 
Cytat:
2008-12-01 16:22:06, pytlar pisze:
takie radyjka to juz naprawde kwestia indywidualna najlepiej idz do jakiegosc sklepu "nie dla idiotow", itp. i tam bedziesz mial sciane z radyjkami i zobaczysz co ci sie podoba, co nie, co jak gra... bo radyjka calkiem inaczej na zdjeciach wygladaja a inaczej w realu


To to ja wiem. Tylko jak ja idę do takiego sklepu i widzę tyle radii to nie wiem co wybrać A audiomaniacy wiedzą jakimi modelami najlepiej się zainteresować.
  
 
tylko nie sugeruj sie dzwiekiem radia w sklepie bo w tych wszystkich sklepach nawet z najgorszego jamnika dzwiek bedzie ladny hehe... ja polecam pioneera
  
 
Cytat:
2008-12-01 16:37:18, jojompf pisze:
tylko nie sugeruj sie dzwiekiem radia w sklepie bo w tych wszystkich sklepach nawet z najgorszego jamnika dzwiek bedzie ladny hehe... ja polecam pioneera


O tym wiem. Dlatego wolę zasięgnąć opinii znawców, a nie asystenciaków w sklepie.
  
 
Mówi się, że bardzo dobrze grają radyjka Kenwooda, ale w cenie do 450zł nie ma niestety nic ciekawego w ofercie (no poza podstawowymi modelami) choć jak się postarasz to za ok 460zł "dorwiesz" nowe radyjko z serii 7xxx.
Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad radyjkami firmy SONY i myślę nad jednym z tych dwóch modeli:
Propozycja 1
Propozycja 2
  
 
A co sądzicie o tym blaupunkt

A z Kenwooda podoba mi się tylko to


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-12-01 17:48:52 ]
  
 
A JVB nikt nie zaproponowal
  
 
Ja proponuje co to zaoferował deathrider_85 pod pozycją 2 czyli Sony CDX- GT620U mam to radyjko w swoim escorcie i jestem z niego bardzo zadowlony i wkońcu nie ma problemu z porysowanymi płytami itp. władam pendrive i delektuje sie muzyką
aaaaaaa i jeszcze dostałem gratis fajną podkoszulke Sony
  
 
Cytat:
2008-12-01 19:55:47, Bercik89 pisze:
Ja proponuje co to zaoferował deathrider_85 pod pozycją 2 czyli Sony CDX- GT620U mam to radyjko w swoim escorcie i jestem z niego bardzo zadowlony i wkońcu nie ma problemu z porysowanymi płytami itp. władam pendrive i delektuje sie muzyką aaaaaaa i jeszcze dostałem gratis fajną podkoszulke Sony


Sony odpada. Miałem parę modeli i chcę spróbować czegoś nowego
  
 
Alpine iDA-X300 Polecam i zostanie Ci trochę grosza jak kupisz przez neta, nawet na jakiegoś penDrive 4-8Gb bo nie musi byc podpięty iPod
  
 
Zdecydowanie coś z Pioneera proponuję
  
 
o za dużo się nie dowiedziałem
  
 
To ja dorzucę od siebie...
Pionki: to już nie te pionki co kiedyś, generalnie w moim guście strasznie się zkiepścili a ten wynalazek dżojstikopodobny do sterowania to strasznie wkurzający jest. (DEH 4000 i DEH 5000)
Alpina: no klasa... ale kasa...
Sony: raczej nie, mieliśmy sporo zwrotów
JVC: tak, nikt tego nie proponował a serie choćby 35x grają nieźle i są w dobrej cenie

i można by tak się jeszcze długo rozwodzić, nie wiem czemu ktoś odrzucił LG... paradoksalnie jak testowałem radia u siebie w sklepie to model 5800 zagrał tylko nieco gorzej od Alpiny, na podobnym do JVC poziomie. Soniacza i pionka łyknął jak chciał.

A poza tym... pytanie czy planujesz rozbudowywać Car Audio czy nie.. bez podejścia typu wygłuszanie drzwi, wogole niema sensu zastanawiać się jakie radio bo i tak nie będzie słychać potencjału lepszych grajków.
Pozdrawiam. A.
  
 
Cytat:
2008-12-01 19:55:47, Bercik89 pisze:
Ja proponuje co to zaoferował deathrider_85 pod pozycją 2 czyli Sony CDX- GT620U mam to radyjko w swoim escorcie i jestem z niego bardzo zadowlony i wkońcu nie ma problemu z porysowanymi płytami itp. władam pendrive i delektuje sie muzyką aaaaaaa i jeszcze dostałem gratis fajną podkoszulke Sony



Ja właśnie zakupiłem SONY CDX-GT828 i jestem naprawdę z radyjka zadowolony. Radyjko gra całkiem przyjemnie, posiada bardzo duże możliwości regulacji dźwięku i wyszukiwanie utworów jest dość łatwe.
Poza tym posiada duże możliwości rozbudowy jeśli chodzi o podłączenie wzmacniaczy.
U Bercika miałem okazję przyjrzeć się Sony CDX- GT620U i radyjko także godne polecenia. Jest to w zasadzie to samo co GT828 tylko posiada inny wyświetlacz.

Jeszcze czekam na Hertz'a ES250 i chyba na przód kupię Helix'y .
  
 
To ja złoże 2 konkretne propozycje:

allegro.pl/item497430926_alpine_ida_x300_2_lata_gw_fv_lub_paragon.html

allegro.pl/item498279337_alpine_ida_x200_mp3_wma_usb_fv_vat_2l_gw_nowosc.html

Powodzonka w zakupie życze
  
 
Cytat:
2008-12-05 10:25:35, FAROW pisze:
To ja złoże 2 konkretne propozycje: allegro.pl/item497430926_alpine_ida_x300_2_lata_gw_fv_lub_paragon.html allegro.pl/item498279337_alpine_ida_x200_mp3_wma_usb_fv_vat_2l_gw_nowosc.html Powodzonka w zakupie życze


Ten pierwsz podoba mi się tylko wolałbym z niebieskim podświetleniem A drugie wypas tylko już troche więcej kosztuje