Gdzie oni są...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekawe jakie ciekawsze fora odwiedzają nasi klubowicze,że nie mają czasu na nasze sprawy...
Rozumiem:praca,rodzina,dzieci...(chyba tylko ja mam tyle na głowie...a często piszę i jest na to czas).
Szkoda tego forum:ani Modów,ani klubowiczów,ani nikogo...
Chyba czas najwyższy olać to i usunąć tę stronę z zakładki "ulubione",która była na pierwszym miejscu...
A może wogóle usunąć stronę,skoro nie ma komu zadbać o to,co kiedyś ktoś stworzył,bo moim skromnym zdaniem nie polega to na tym,żeby tylko niektórzy się tylko witali.
I chyba trza podziękować MODOM za to,że najmniej się pokazują i mało kto ich zna,bo są nimi dlatego,że mają staż,ale mają gdzieś to forum-i ja chyba też.
Szkoda....
Pomyślcie niektórzy...
Po godzinach
adres strony klubowej: http://motonews.pl
data przyjęcia do klubu: 2006-08-02 (869 dni w klubie)
obecny status w klubie: PG Member
(Member, który jest ... Memberem)

  
 
Frustrowanie się i bulwersowanie tym nie ma sensu. Takie życie, coś się zaczyna, coś się kończy, a denerwowanie się na kogoś że już nie ma ochoty siedzieć na forum mija się z celem. To forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum...
  
 
Dobrze prawisz-masz jakieś fajne forum?Chętnie wziąłbym udział w jakimś ciekawej społecznośći,bo PG dla mnie umarło śmiercią naturalną.
  
 
mireko ...Niestety masz całkowitą racje

A szkoda bo czasem fajnie wieczorkiem sobie wpaść na forum { raczej nie to } z żalem musze stwierdzic i sobie pobaraszkowac
Tłumaczenie niektórych że niema czasu itp to istna bzdura
sam pracuje i mam rodzine i wiem że zawsze można te pół godzinki na forum poświecic ,,,,

Jest tu od groma zarejstrowanych użytkowników niech by choć ze 20 30 osób zaglądło tu na troszke to z wieczora by było naprawde fajnie
Ostatnio tu co dzien zagladam z myślą że coś sie ruszy a tu

du,,,,
Mam jeszcze jedno forum na ktorym jestem i tam jest zawsze wesoło i duży ruch

CZEMU TU TAK NIEMA

  
 
Daj cynk,gdzie masz takie fajne forum
  
 
popatrz na to

....Na Forum jest 134 użytkowników :: 49 Zarejestrowanych, 7 Ukrytych i 78 Gości ......

A to jest zasadniczo forum jednej tylko marki ,,

nie tak jat tu gdzie są niby wszystkie modele aut

Juz to mówi samo za siebie

http://forum.mazdaspeed.pl

Tam jakoś potrafią sie zebrac do kupi i wesoło bawic

  
 
Cytat:
2008-12-17 20:25:12, maxsped pisze:
popatrz na to ....Na Forum jest 134 użytkowników :: 49 Zarejestrowanych, 7 Ukrytych i 78 Gości ...... A to jest zasadniczo forum jednej tylko marki ,, nie tak jat tu gdzie są niby wszystkie modele aut Juz to mówi samo za siebie http://forum.mazdaspeed.pl Tam jakoś potrafią sie zebrac do kupi i wesoło bawic

Za niedługo mam zamiar zmienić auto-albo Audi z wyższej pólki albo jakiś japoniec.
  
 
Brat miał Mazde i tam zaistniał,,

Teraz ma BMW dalej tam siedzi i mnie wciągnął choć mam Opelka

I nawet już dorobiłem sie statusu klubowicza

  
 
Ja zmienilem marke juz prawie 3 lata temu, a dalej tu siedze na TFT , nie wygonia mnie latwo
  
 
CzapCzap
Cytat:
.....nie wygonia mnie latwo



CzapCzap ejjj no coś ty przecie to nie biega o to co by kogoś wygonić tylko żeby tu wszystkich PRZYGONIĆ

  
 
no niestety ale forum ginie śmierca naturalna
odeszło kilku takich co napędzało to forum
i klapa

co zrobić takie życie
coś jest a póxniej tego nie ma
  
 
Cytat:
2008-12-19 23:13:49, Suchy pisze:
coś jest a póxniej tego nie ma



Cytat z piosenki?
"Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest a później tego nie ma
człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi że jest jakiś sposób
chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno
wiem tylko że wszystko się zmienia, coś jest a później tego nie ma
to nie ściema, każda historia ma swój dylemat, ma swój początek i koniec jak poemat
nowy temat kreci i nęci a później umiera, nic nie trwa wiecznie
niebezpiecznie jest wierzyć w to że coś trwa wiecznie..."

Tak mi się skojarzyło, a i podsumowanie wątku z tego można wyciągnąć
  
 
Cytat:
2008-12-20 00:56:07, MacTB pisze:
Cytat z piosenki? "Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest a później tego nie ma człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi że jest jakiś sposób chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno wiem tylko że wszystko się zmienia, coś jest a później tego nie ma to nie ściema, każda historia ma swój dylemat, ma swój początek i koniec jak poemat nowy temat kreci i nęci a później umiera, nic nie trwa wiecznie niebezpiecznie jest wierzyć w to że coś trwa wiecznie..." Tak mi się skojarzyło, a i podsumowanie wątku z tego można wyciągnąć



w sumie jak to pisałem to akurat piosenka ta mi sie przypomniała
  
 
Cytat:
2008-12-18 13:18:10, maxsped pisze:
CzapCzap CzapCzap ejjj no coś ty przecie to nie biega o to co by kogoś wygonić tylko żeby tu wszystkich PRZYGONIĆ



coś słabo wam to idzie
  
 
Gdzie dziś jest Sterciu .......

To raczej wszyscy zauważą że dziś opanował PG

  
 
Cytat:
2008-12-29 12:42:29, maxsped pisze:
Gdzie dziś jest Sterciu ....... To raczej wszyscy zauważą że dziś opanował PG



no jak zawsze

przeciez trzeba ta bude rozruszac
  
 
Widzę że tu już nie jest tak jak kiedyś , nikt ze mną nie chce popisać tutaj .
  
 
a ja to co ??
  
 
To się nie liczy bo na tlenie też zagadujesz
  
 
i jak tu takiemu dogodzic