Yaris - czy awaryjna?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym poznać opinie użytkowników Toyot Yaris na temat ich autka. Zastanawiam się, czy nie kupić takiej mojej żonie, ale z różnych źródeł (np test 100kkm w auto-świat, forum auto-moto na Gazecie i inne) docierają do mnie opinie, że Yaris to już "nie ta Toyota", że się psuje, dużo pali i w ogóle lepiej omijać z daleka.
Ponieważ jednak uważam, że co Toyota to Toyota więc proszę Was, drodzy użytkownicy. o kilka prawdziwych słów.
Piszcie, jak się Wam sprawują, ilekosztuje serwis, ile pali....
Dzięki za wszelkie informacje.
  
 
Jeśli chcesz szybką odpowiedź, bo nie masz czasu na czytanie to - KUPOWAĆ

Jeśłi masz więcej czasu to poczytaj wątki o Yarisach , ich jakości, osiągach, parametrach, etc. Na dole Forum po lewej jest wyszukiwarka. W dziale Artukuły też jest jeden o Yarisach.
  
 
złe gazety czytales

takie ktorym placa inne firmy za oczernianie nagrozniejszych konkurentow

ja tez radze KUPOWAC!!!!!!!!!!!!!! jak najszybciej bo niedlugo nie bedzie
  
 
Ja ne mam za długo Yarka ale z tego co czytałem słuchałem widziałem stwierdzam że Yarisy wcale ne są aż tak bardzo awaryjne a w porównaniu do innych marek to blisko wogóle.

Warto kupić ja polecam
  
 
na spocie pokazlem tabele statystyk awaryjnosci samochodow do lat 3. awaryjnosc yarisa byla najmniejsza i jest na pierwszym miejscu. porshe boxter np. na 16 fordy tez jakos daleko byly...
  
 
I jak sprawdziliśmy są to poważne wyniki
  
 
żadne auto spod znaku Toyoty nie jest awaryjne każdy z klubowiczów chwali sobie te bryki... tylko zastanawiam się nad niektórymi osobami że podczas przeglądu mówili że coś im stuka, coś trzeszczy... a u mnie nic takiego na razie nie zauważyłem
kupować czym prędzej to fajne autko, a gdyby czekać i sprawdzać czy jest awaryjne to dopiero mógłbyś go kupić za jakieś 5 lat kiedy już będzie solidnie przetestowane do tego czasu
  
 
Testuje od 3 lat i nic się nie psuje, szczerze polecam .

Pozdrawiam
Katka
  
 
Pysiak nie psuje sie, znam kilku właścicieli tych samochodów i naprawde są zadowoleni.
  
 
Cytat:
2003-08-05 17:03:47, Yaryś pisze:
na spocie pokazlem tabele statystyk awaryjnosci samochodow do lat 3. awaryjnosc yarisa byla najmniejsza i jest na pierwszym miejscu.



To według niemieckiego TUV, ale Yarisy podobnie jak inne modele Toyoty zawsze wypadają bardzo dobrze.

SĄ TEŻ INNE WAŻNE ARGUMENTY ZA:

Model Yaris jest już na rynku od ponad 3 lat, obecnie świeżo po faceliftingu. Można wiec założyć, że usunięto w nim wszelkie usterki i niedociągnięcia z początkowej fazy produkcji
oraz że autko przywdziało jeszcze ładniejszą szatę i atrakcyjne wyposażenie.

Nic tylko brać