Bendiks do fiata argenta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje bendiks do fiata argenta..
Bo obecny sie rozsypał. Numer kontaktowy to gg 11159235.
  
 
kup w sklepie
około 70 zł nowy.
  
 
NO DROGI KOLEGO JA JUZ ROZWIAZAłEM SE PROBLEM.OKAZAłO SIE ZE ZEBY SA ZNISZCZONE I MUSIAłEM TROCHE ZAOSTRZYC SZLIFIERKA KATOWA I PILNIKIEM, PRZEZ TO STRACIłEM 8 GODZIN ALE TERAZ MAM EFEKTY PRACY.
BENDIKS KUPIE ALE PRZY JAKIES OKAZJI NA ZAPAS...
  
 
to miło, że "SE" rozwiązałeś problem, ale na przyszłość pisz tak, żeby oczy od czytania tego nie bolały
  
 
Bendiks kupiony nowy taki jak ja mam. dzis moze zamontuje do auta i jezeli bedzie chodził dobrze to bedzie fajnie.
Jesli sie bedzie zacinał na wiencu to bede musiał reanimowac,tzn
jesli jest to mozliwe.


Co myslicie o moim problemach????????
  
 
Cytat:
2009-01-13 11:46:26, Polon2000DOHC pisze:

Co myslicie o moim problemach????????




Przez 8 godzin można sobie zarobić na koło ale teraz jesteś pewnie mistrzem pilnika

  
 
Jednak była to winna bendiksa ale teraz mi odpala od pierwszego razu jest zajefajnie. jesli ktos bedzie potrzebował jakis czesci trzeba szukac na necie lub w katalog. Ja poszłem do sklepu z czesciami elektrycznymi do pojazdow i koles mi dobrał i pasił odrazu i teraz mam spokoj na pare lat....
  
 
Cytat:
2009-01-13 11:46:26, Polon2000DOHC pisze:
Co myslicie o moim problemach????????



Pominę dyplomatycznie to pytanie milczeniem.
  
 
Nooo
Teraz rozrusznik kreci jak szatan i mam spokoj ale wydatek był ponad 50zł za nowy bendiks.

Teraz bede dumał nad gaznikiem polonezowskim ale mam problem co w nim wymienic aby wspolpracował z silnikiem 2.0dohc
Jesli ktos wie na temat gaznika to prosze o wiadomosc i ktore dysze mam wymienic.