Co o tym myslicie??WZMAK I TUBA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
INFINITY

BLAUPUNKT

Co myslicie polaca sie daje to po plecach??

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2009-01-06 17:28:00 ]
  
 
sam wzmacniacz Ci nic nie da ja bym bral infinity + carpower
  
 
Podaj budżet na ten cel bo z tych linków rozumiem że masz koło tysiąca złotych na ten cel. To już można coś ciekawsze złożyć powiedz jeszcze jakiej muzyczki słuchasz ?
  
 
najczesciej w aucie elektro))kwota wlasnie do 1000
  
 
carpower + ininity to dobry zestawik posiadałem popszednio taki zestaw i gra to bardzo dobrze oczywiscie wedlug mnie i w sumie za rozsądne pieniądze
  
 
A kolega chyba myśli o tym żeby zakpić przedmioty z obydwu aukcji, i wzmacniacz podpiąć pod przód?

W tytule warto by dodać o czym myślimy
  
 
akurat ja myślalem o systemie w bagarzniku czyli ten wzmacniacz carpower po zmostkowaniu zasilal by sobwoofer infynity
  
 
Cytat:
2009-01-06 14:54:35, gabrysEssi pisze:
akurat ja myślalem o systemie w bagarzniku czyli ten wzmacniacz carpower po zmostkowaniu zasilal by sobwoofer infynity


mowisz ze dobry??;>Daje mocno po plecach
  
 
carpower, infinity i heartz to moim zdaniem najlepsze firmy jakie można polecic do car-audio
  
 
Heh jest dużo firm i pare ciekawszych od tych które podałeś. Ja proponuję zainteresowanemu popatrzec na ofery PowerBass na stronce http://essa.com.pl masz wiele ciekawych głośniczków które zagrają o niebo lepiej od tego jaki wybrałeś.
  
 
Cytat:
2009-01-07 00:23:13, Szczurek1986 pisze:
Heh jest dużo firm i pare ciekawszych od tych które podałeś. Ja proponuję zainteresowanemu popatrzec na ofery PowerBass na stronce http://essa.com.pl masz wiele ciekawych głośniczków które zagrają o niebo lepiej od tego jaki wybrałeś.


popieram
  
 
niedawno moj kolego kupil wzmaka takiego jak ty wybrales ale subwoofer byl pioniera o mocy chyba 400w i tak basem wolilo ze jak ktos z tylu siedzial to tylko bass czul bo glosniki tylko z przodu mial pod radiem
pozdro
  
 
ja kupilem sobie wzmaka blaupunkta gta 460 skrzynie blaupunkta gtb 1200 i glosniki do drzwi helix 62.1 myslalem ze za takie pieniadze to bedzie gorzej gralo
  
 
KAżdy poleca co innego a ja bym chciał sie dowiedziec jak ten sprzet daje rade bo szczerze powiedziawszy mam okazje kupic go taniej
  
 
ale Pioneer się nie nada do muzyki preferowanej przez autora tematu. Poza tym za te pieniądze można mieć dość ciekawie grający nie walący basik
  
 
Cytat:
2009-01-07 21:25:08, Szczurek1986 pisze:
ale Pioneer się nie nada do muzyki preferowanej przez autora tematu. Poza tym za te pieniądze można mieć dość ciekawie grający nie walący basik


Mi wlasnie chodzi o cos co bedzie wlic po plecach.
Przod jest odpowiedzialny za mile doznmania dla uszu )
  
 
ehhh w CarAudio nie o to chodzi aby waliło ale jak kto woli :]
  
 
Jak chcesz żeby grało mocno to kup Lanzara np MAX12 głośnik niedrogi a naprawde potrafi pokazać oczywiście pod dobrym wzmakiem....
Dobre opinie ma wzmak PEIYING PY-2H30R ma 1x500W RMS
(na elektroda.pl robili jego pomiary i naprawde tyle ma) o ogólnie jest polecany jako jeden z tańszych wzmacniaczy....
Sam jak tylko kase bede miał to ten zestawik zakupie
  
 
Cytat:
2009-01-07 21:41:04, Szczurek1986 pisze:
ehhh w CarAudio nie o to chodzi aby waliło ale jak kto woli :]



no moze i nie chodzi o to.Ale dla mnie tyl to ma byc sam bas a z przodu sopran.Ładny efekt z tego jest bo brat ma tak wiec wiem o czym mowie
  
 
Ładny efekt to dobry przód i dobrej jakości bas a nie dudnienie :] ale Twój wybór