WCHODZIC CZYTAC I PISAC POMYSLY I OPINIE NA MOJ POMYSL :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pomysl tylko nie wiem moze juz takie cos jest lub niewiem kto by to mogl zrealizowac zeby zrobic jakies gadżety hmmmm (chyba juz moge tak mowic) naszego klub np naklejki jakies fajne lub jakies kalendarze na 2009 z fotkami marki OPEL!! nie wiem co by szlo jeszcze wymyslic ale fajnie by bylo takie cos miec aaaaaaaaa i mozna by bylo zrobic jakas wielka taka hmmmmmm nie wiem jak to nazwac a tym bardziej jak to zrobic ale moze ktos z was bedzie mial pomysl chodzi mi o taka wielka pionowa mate z logiem klubu i powiedzmy jakims odpicowanym OPLEM na ktorej by pisala nazwa klubu, adres strony internetowej i powiedzmy jedna osoba zaufana ktore jezdzi na wszystkie zloty by to przywozila i by sie robilo foty ludzi ktorzech byli na zlocie na tle swojich aut ktorze trzymaja ta hmmm mate z naszym logiem :p WSZYSTKIE OPINIE PRZOSZE PISAC NA DOLE I WSZYSTKIE POMYSLY TEZ... CZEKAM... SOK.PL
  
 
Mam smycze klubowe, co jakiś czas pojawiają się koszulki, naklejki można zamówić... A takie gadżety jak kalendarz czy inne by trzeba było by poprosić o wycenę gadżetu, jaki koszt, przedstawić dany pomysł na forum, przeprowadzić sondę co do zainteresowania i przejść do realizacji...
  
 
no ale moze ktos ma np profesjonalny aparat drugi moze ma super drukarke i by moze sie tak dalo to zrealizowac hmm a za naklejkami byl bym zainteresowany sa gdzies moze jakies wzory ich ?
  
 
I koszulki wzor bym tez zobaczyl
  
 
Naklejka chyba Tak wygląda a koszulka, to byś musiał do GSI napisać On ma wzór..

[ wiadomość edytowana przez: jan_10 dnia 2009-01-10 12:24:36 ]
  
 
aha i tylko tak ?? a tam se zauwazylem ze mozna swoja nazwe wpisac czy cos ?? bo niktorzy maja na niej swoja nazwe nie ??
  
 
Pare postów niżej jest info o tym jak zamówić, jakie są możliwości... O ile jeszcze można zamówić.... Jak ja zamawiałem mozna było wybrać kolor i podpis... A najklejeczki rewelacyjne były...
  
 
po 1 czytac uwaznie forum-jest info o koszulkach,smyczach i naklejkach,ramki pod blachy czy nawet kubkach
po 2 takie gadzety sa przewaznie zwiazane z imprezami ogölnopolskimi -np,koszulki i kubki
wtedy kontakt z organizatorami


[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2009-08-26 15:16:49 ]
  
 
Przerobie wzór koszulki z formatu corela i wrzucę na forum.
  
 
ok czekamy :]
  
 
Koszulki jak koszulki, jest to gadżet mocno już dodatkowy ale jako klub w 100% samochodowy, skupiający samych kierowców powinniśmy miec klubowe BRELOKI DO KLUCZYKÓW