Proszę o pomoc w wyborze skrzyni basowej...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie... co waszym zdaniem będzie najlepsze z tych które przedstawiam

peiying

mac audio

magnat

blaupunkt

a może proponowalibyście coś innego w podobnej cenie??

[ wiadomość edytowana przez: essi1616v dnia 2009-01-20 18:13:39 ]
  
 
jesli juz z tych mialbym cos wybrac to magnat albo blaupunkt . blaupunkt ma nizsze pasmo przenoszenia bo 35 a magnat 50 . ale magnat ma mocniejszy wzmacniacz. to juz jak uwazasz . a ile chcesz wydac na to ? i jakiej muzyki słuchasz?
  
 
słucham muzyki klubowej... troche hip-hopu i takich aktualności z eski... własnie chciałbym sie zmieścić w 400 zł ale jesli mam kupic szajs to wole poczekać i wydać więcej
  
 
jesli chcesz to moj brat ma do sprzedania takie dwa JBL

ZA 200 zł za dwa glosniki . ma papiery , kartony . itp. stan naprawde rewelka
  
 
jbl owszem good sprzęcik ale ja chciałem coś zeby to podłączyć i zeby grało wmiare dobrze a nie bawić sie w kupowanie samych głośników... puzniej obudowe robici wzmak szukać ale wielkie dzieki kolego za propozycje
  
 
to z tych co podales to wybralbym albo magnat albo blaupunkt. mialem kiedys blaupunkt kiedys kiedys. na poczatek byl dobry ale pozniej brakowalo bassuuu. pozdro
  
 
jesli naprawde ci zalezy na straceniu tych 400zl to podobnie mysle jak kolega stilon -magnat pozniej blaupunkt.

a nie lepiej poczekac troche i kupic cos porzadnego?
ja w ciagu dwoch miesiecy kupilem 3 radia bo szkoda mi bylo wydac na drozsze, lepsze i tak kupilem-sprzedalem, kupilem-sprzedalem...
pomysl o tym czy nie bedziesz zalowal za jakis miesiac, dwa bo bedziesz chcial podkrecic bass a tu nic ...poza charczeniem nie uslyszysz
  
 
Moim zdaniem ten wzmacniacz blau podany w tej aukcji ze skrzynia blau jest za słaby do tej skrzyni ten głośnik nie będzie dość dobrze kontrolowany.
  
 
Cytat:
2009-01-20 19:48:51, mlody84-07 pisze:
jesli naprawde ci zalezy na straceniu tych 400zl to podobnie mysle jak kolega stilon -magnat pozniej blaupunkt. a nie lepiej poczekac troche i kupic cos porzadnego? ja w ciagu dwoch miesiecy kupilem 3 radia bo szkoda mi bylo wydac na drozsze, lepsze i tak kupilem-sprzedalem, kupilem-sprzedalem... pomysl o tym czy nie bedziesz zalowal za jakis miesiac, dwa bo bedziesz chcial podkrecic bass a tu nic ...poza charczeniem nie uslyszysz



Kolega ma rację.
Ja miałem kupić radyjko za 200zł, a w końcu kupiłem za 500zł i jestem zadowolony.
Do kompletu kupiłem skrzynię Hertz ES250 + CarPower - taki kompler jakieś 550zł i nie rzuca flakami, ale przyjemnie i mocno gra.
Teraz będę kupował zestaw przedni i tu myślę nad Helix'em, albo Blaupunktem. Jeszcze się zobaczy.

Z doświadczenia powiem lepiej wydać trochę więcej na początku, niż potem pluć sobie w brodę.
  
 
Cytat:
2009-01-20 21:17:01, Szczurek1986 pisze:
Moim zdaniem ten wzmacniacz blau podany w tej aukcji ze skrzynia blau jest za słaby do tej skrzyni ten głośnik nie będzie dość dobrze kontrolowany.


masz racje . ale popatrz na inne zestawy . ten blau i magnat to najmocniejsze z tych co podał
  
 
Ja jakiś czas temu byłem na etapie kupna skrzyni basowej lub tuby... Z tym że nie miałem "nic" kasy i chciałem kupić cokolwiek co by grało No i przeszukując allegro trafiła się opcja - ustaliłem okazyjną cenę i kupiłem używaną tubę aktywną ze wzmacniaczem:
TUBA

Zapłaciłem 170zł za komplet z kablami wszystkimi i powiem wam że nie żałuję.. Owszem, audiofilem nie jestem ale lepszy rydz niż nic Jak miałem ją przez krótką chwilę w Peugeocie 106 to był meksyk w ogniu. Teraz jeździ w cabrio i sobie pyrka w bagażniku - całkiem całkiem to wygląda. Nowej nie polecam kupować bo chyba za 300zł idzie kupić coś lepszego z używki, ale za pół tej ceny jak najbardziej
  
 
Mam tą skrzynke skusiłem sie promocją w mediamarkcie i powiem szczerze bez rewelacji. Fakt wcześniej białem JBL-ka (najniższa seria). Moje odczucia na wzmaku około 180 w rms-ie hm długo ją kontroluje, ale dźwiek z tej skrzynki jest taki sobie, brakuje mu zejścia. Ale jeśli rozpatrujemy ten przedział cenowy, no cóż cudów nie bedzie Ja zrobiłem tak skrzynke za 149zl w media wyrwałem, wzmaka wziąłem na giełdzie za 100 4 kanałowego wyrwalem z blaupunkta i ujdzie tylko ze wzgledu na stosunek cena jakośc Proponowałbym odczekać i zastanowić się nad tym JBL miałem to wcześniej polecam a wzmaka hm może coś takiego Velocity. Tylko w ten cenie tylko suby w obudowie zamknietej. Ten jbl w bass reflex-ie gra średnio.
  
 
a co powiecie na cos takiego??
jbl + car power
  
 
A ja inaczej niż koledzy...

Ani Magnat, ani Blaupunkt. Oba zestawy to typowe marketówki mające za zadanie omamiać cyferkami, bo powiedz sam, po co komu głośnik 250W skoro napędza go 150W, oczywiście wszystko w cyferkach, bo wzmak generuje pewnie ze 100W przy założeniu że rozkręcony jest tak, żeby jeszcze było słychać dźwięk, a nie zniekształcenia.

nic bym z tego nie wybrał dla siebie, ale upierając się mogę postawić na MAC AUDIO.

ps. JBL+Carpower to mocowo i cenowo wyżej, napewno zagra głośniej
  
 
Może to Cie zainteresuje??
  
 
Cytat:
2009-01-29 19:50:28, Sebov12 pisze:
Może to Cie zainteresuje??



za wysoko cenowo jak dlamnie bo wzmacniacz do tego jeszcze musiał bym kupic
  
 
Cytat:
2009-01-29 20:21:41, essi1616v pisze:
za wysoko cenowo jak dlamnie bo wzmacniacz do tego jeszcze musiał bym kupic



To sobie dozbieraj albo zobacz na allegro bo widzialem tam byla aukcja i bylo 202 zl
  
 
Cytat:
2009-01-29 19:47:11, Suchii pisze:
A ja inaczej niż koledzy... Ani Magnat, ani Blaupunkt. Oba zestawy to typowe marketówki mające za zadanie omamiać cyferkami, bo powiedz sam, po co komu głośnik 250W skoro napędza go 150W, oczywiście wszystko w cyferkach, bo wzmak generuje pewnie ze 100W przy założeniu że rozkręcony jest tak, żeby jeszcze było słychać dźwięk, a nie zniekształcenia. nic bym z tego nie wybrał dla siebie, ale upierając się mogę postawić na MAC AUDIO. ps. JBL+Carpower to mocowo i cenowo wyżej, napewno zagra głośniej


mac audio to dobry sprzet??
  
 
Cytat:
2009-01-29 19:47:11, Suchii pisze:
A ja inaczej niż koledzy... Ani Magnat, ani Blaupunkt. Oba zestawy to typowe marketówki mające za zadanie omamiać cyferkami, bo powiedz sam, po co komu głośnik 250W skoro napędza go 150W, oczywiście wszystko w cyferkach, bo wzmak generuje pewnie ze 100W przy założeniu że rozkręcony jest tak, żeby jeszcze było słychać dźwięk, a nie zniekształcenia. nic bym z tego nie wybrał dla siebie, ale upierając się mogę postawić na MAC AUDIO. ps. JBL+Carpower to mocowo i cenowo wyżej, napewno zagra głośniej


mac audio to dobry sprzet??
  
 
Cytat:
2009-01-29 19:50:28, Sebov12 pisze:
Może to Cie zainteresuje??



a ja sie dolacze, czy ten wzmacniacz pociagnie tego JBLka?

blaupunkt

[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2009-01-29 20:35:48 ]