Potrzebuję uszkodzoną sondę lambda

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może leży u kogoś zapomniana w garażu?? albo ewentualnie kawałek rury wydechowej z gwintem gdzie jest wkręcana sonda
  
 
rogaaaacek ! "Ogloszenia kluuuuboooooweeeee"

oki ?
  
 
jak tam wkleję to na pewno nikt nie odpowie
  
 
jak ja wkleje to na pewno odpowie
slowo gospodyni jest swiete
  
 
po za tym to prośba a nie propozycja kupna. uszkodzona sonda raczej nie ma wartości
  
 
Ja mam uszkodzoną od Cariny 1.8 (lead-burn). Jak chcesz daj cynk na priv.
  
 
Musze poszukać, a co kolega kombinuje ??
  
 
W Carinach 88-92 były stosowane sondy lambda nietypowe. Zamiast wkręcanych typowych jak w każdym aucie moja ma flanszę przykręcaną na 2 nakrętki. Z powodu praku możliwości zakupienia oryginalnej sondy (cena zabija) mam zamiar dorobić nową flanszę pod typową sondę (cena nowej sondy 100 złotych)
  
 
Takie sondy sa stosowane również w Corollkach wiec znam ten problem i zastosowałem takie właśnie rozwiazanie. Robiąc to musisz pamietać o tym ze sonada orginalna jest dłuższa, od sondy wrencanej wiec przeba nowy gwint wporowadzić jak naj głębiej bo bedzie problem z prawidłowym odzczytem. Przesuwa sie zakres pracy sondy i silnik troche wiecej pali ale jest mocniejszy.

Gwint można wciąć ze starego kolektora wydechowego od innego samochodu, ale najlepiej od takiego gdzie jest to wstawiona tuleja w układ wydechowy, wtedy odpada ci wiele problemów no i kwestia uszczelnienia tego miejsca.

  
 
dokładnie tak zrobię. a ten gość co sprzedaje te sondy po 100 zetów ma też takie z długą końcówką więc problemu nie będzie. Ma facet wybór sond 1 i 5 voltowych

podam do niego telefon

692 318 827