Bezpiecznie dolecialem :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie jestem ju w tym okropnym kraju pelnm nudnych ludzi, chodzi mi oczywiscie o kraj zyjacy swoja dawna chwala a mianowicie Anglii

Postaram sie jak najszybciej naprawi penwá rzecz w moim komputerze badz problem zwiazany z poleczeniem z netem, bo nie moge wejsc na strone

Jak tylko to naprawie bedzie aktualizacja.

Pozdrawiam
Lasombra
Ps. Jechalem autostrada i widzialem lanosa mile wrazenie
  
 
Nie martw sie, u nas tez pada... :/
  
 
u mnie wlasnie nie pada, niby swieci slonce itd. ale pizdzi jak cholera !!! zimno jak ******* cholera, a te oszolomy sie opalaja i zakladaja szorty i t-sherty !!! ja to caly dzien w swetrze chodzilem!!

Ale efekty moich wojazy po okolicy juz sa, widzialem esperaka nawet ladnego bo niebieskiego, troche inny kolor niz granat krajowy ale tez ladny. wszystko w srodku sie nie rozni oprocz tego ze facet mial wneke w obudowie przedniej nad schowkiem, to mi sie podobalo no i automatyczna skrzynie biegow !!!

W ponidzialek jak bede jechac do roboty poogladm go sobie znowu moze zlapie za reke tego angola ktory bezczesci swoim zadkiem ten piekny samochodzik

Pozdrowienia
z zimnej jak cholera wyspy
  
 
Byłem wczoraj w Gorzowie. Ludzie w sumie podobni do Szczecinian, dziewuchy niczego sobie choć nie tak piękne jak u nas. Klimat wilgotny (padało, ale było ciepło) Jechałem ul. Teatralną i widziałem srebrną nubirę, zielone Espero i niebieskie Tico ze spojlerem . Benzyna troszke droższa niż u nas, ale jak wejdziemu do unii i M. Pol wybuduje nam autostrade to ceny sie pewnie wyrównają. W Gorzowie nie miałem problemu z netem, wchodziłem na różne strony. Mają dobrą infrastrukturę. Może inni też się pochwalą gdzie ostatnio byli i ile widzieli Lanosów?
  
 


...no i prosze - kolejny nie proszony gość wpisał się na złość. Kupa wariatów...

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
Co to za koles chyba trzeba zwiekszyc poziom ochrony forum.... a nie zmniejszyc tak jak niektorzy sugerowali, ten pan jest dowodem na to ze lepiej nie dopuszczac wszystkich do forum....
  
 
moze wystarczy go grzecznie poprosic zeby sie nie udizelal
  
 
Mam nadzieje ze nie bede nie proszony

Ja apropos poziomu zabezpieczenia forum u nas od poczatku
na forum moga pisac tylko klubowicze i nie mamy problemow
z "nie proszonymi "goscmi

pozdr z forum obok