POLECAM!! !! F.W "LESZEK" Lędziny, woj. Śląskie :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chce polecić naprawdę rzetelny warsztat samochodowy, właściciel P. Leszek, większość prac wykonuje sam, i naprawdę zna sie na robocie, blacharka, lakiernictwo, naprawy bieżące, powypadkowe, ja tam już od ponad 2 lat naprawiam auto i jestem bardzo zadowolony. Nie jest najtańszy ale za taką robotę jaką on wykonuje można zapłacić więcej! Polecam każdemu.

Safar
  
 
mnie to tam nie rusza po prostu może sie to komuś przydać, a nuż ktoś będzie potrzebował mechanika. teraz mam już 6-ste auto ale w tych 5-ciu poprzednich zawsze było coś do zrobienia bo z salonu to one nie były. Pozdro


[ wiadomość edytowana przez: Safar dnia 2009-01-27 18:07:32 ]
  
 
Zapytam całkiem poważnie o jego adres i czy to ten który przynajmniej kilka lat temu miał zakład z banerami reklamowymi nad warsztatem Audi Ford itp?
Warsztat był z tyłu domu o ile dobrze pamiętam...
  
 
Czy to jest ten warsztat na ul. Olimpijskiej ????

Jeśli tak to powiem Ci... uciekaj od niego gdzie pieprz rośnie !!! Ja swego czasu robilem tam skuter i DOSLOWNIE stal 8 miesiecy bo mu sie nie chcialo plastikow spawac!!!

Potem ojciec oddal Focusa do niego wymienil cos w zawieszeniu (nie komplet) 3000zł :] a po tygodniu zawieszenie zaczelo stukac... podjechalismy i na drugi dzien wszystko ok...

Wszystko byloby ok gdyby tam nie pracowali moi koledzy ... potem sie dowiedzialem ze tam gdzie to strzelalo zostalo to zawalone smarem !!!

A gosc jest taki :

Co zrobil kiedys... on jezdzi niebieska Sierra kombi
z tego co mi mowili kumple ktorzy u niego pracowali to...
agent robil komus auto i spodobalo mu sie radio... dorobil kluczyk... sprawdzil gdzie gosc mieszka i dziekuje bardzo...

nastepna sytuacja... znajomy Daewoo Nexia sie rozwalil na slupie i nie dosc ze go P. Leszek wyrolował ... na poczatku 2 tys naprawa, skonczylo sie na 4!!! pozatym samochod prostowany przez 1 czlowieka stal tam 4 miesiace :] tylko pozazdroscic...

Moj kumpel ktory u niego pracowal... zemdlał w lakierni ... nie ma odpowiedniej wentylacji wogole ten caly warsztat to czysta kicha...

Gosc udaje ze sie zna, jakby sie znal to by nie jezdzil zdezelowana sierra 1,6 i miał paru klientow...

Podjedzcie gdzies na warsztat to kolejki po 2 tygodnie a u niego... "od reki" tylko czekac bedziecie 2 miesiace na naprawe ;/

Wiem ze raz sie spisal bo gosc przyjechal mercedesem i stwierdzil ze pieniadze nie sa wazne tylko ma byc zrobione szybko to sie P. Leszek uwinal ...
To byla jedyna pochwala na jego temat...
Mam znajomych na tej ulicy gdzie on ma warsztat... i powiem tyle... ODRADZAM TEGO PANA SAFAR nie mow mu nic bo to jest naprawde czlowiek ktorego nalezy omijac szerokim łukiem... poprostu sprawdz sobie inny warsztat naprawde w ledzinach jest sporo lepszych...

np. malutki warsztat "na blychu" tam robi moj kolega Marek... jest naprawde dobry, szczerze moge go polecic... ale czesto jest zajety. Robi z ojcem i kolega ale to on trzesie warsztatem i jest naprawde dobry...

Koniec mojego TASIEMCA
  
 
Nie no autentycznie, nigdy w życiu. Moze Safarowi nie zaszedl za skore ale ja i wiekszosc ludzi ktora znam i zna ten warsztat mowi to samo.

Generalnie to nie chce nikomu anty reklamy robic ale nie chce tez zebyscie potem zalowali bo o to w tym temacie chyba chodzi.