Czechosłowacki wiosenny zlot Łady 29.-31.5.2009

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Ladaklub CS (Czechoslowacki klub) zaprasza wszystkich milosnikow marki LADA na zlot, ktory sie bedzie odbywac pod koniec maja 2009.
Program glowny bedzie na lotnisku u miasta Mnichovo Hradiště, camping jest w wiosce Příhrazy. (Tak jak ostatnego roku)

Bedziemy zadowolony, kiedy przyjecha wiecej ludzi nez tylko Krzysztof
Pare zdjec, jak tam zlot wyglada

I jakes info: Pytac sie mozna tutaj i ja juz stwierdze u nas co i jak, albo
w temacie na naszym forum - najwiecej informacii, dla was niestety w czeskim i slowackim
Tutaj kemping
Nocleg mozny w samochodzie, w namiotu albo w chatach - Informacje o noclegu (link stáhnout na dole jest cennik )
Tych, co beda chciec byc w chacie prosze aby napisac, ile miejsc i czy na 2 albo 1 noc (poprostu odkat dokat). I najlepiej predko.

Cieszymy sie na wszystkich.

Poprosze tez o wyslanie tego zaproszenia do estonczykow. Z gory dziekuje


[ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2009-01-30 19:14:55 ]
  
 
hmmm... może sie uda wybrać... może nawet w 2 Łady z ojcem???
nie obiecuje narazie ale postaram się przyjechać

Podobno ma być też John z Anglii ?
  
 
ladusa, daj wiecej informacji
z opole to okolo 180 kilo wiec jesli sie nic nie pokielbasi to chyba bede
  
 
Bede zadowolony, kiedy cie znow uwidze To masz blisko

Hm, wiecej informacji......co chcialbys wiedziec?
W wiekszosci przyjezdzamy w piatek do campingu, gadamy, pijemy, grilujemy, o sobote jutro jechamy na lotnisko, ludzie jeszcze przyjechaja, jestesmy na lotnisku, gadamy, patrzymy, jakes konkursy beda, atrakcje, jazda wspaniala, wieczorem znow do campingu, gadamy, pijemy, grilujemy. W niedzieli kolo poludnia jechamy znow do domu.

Innaczej mogesz popatrzyc do tematu o zlocie 2008, wszystko jest podobne.
  
 
No ja jestem bardzo chętny, ale niestety ciągle nie wiem kiedy będę miał obronę mgr no więc niczego nie mogę obiecać. Do tego coś się stanie jak będę nieładnym autem?

DEx
  
 
Nie stanie sie nic. Lepiej przyjechac jakyms dupowozem niz nie przyjechac. Poprostu przyjechasz. Chodzi o to, ze jestesmy kolegami i nasza wspolna pasja jest milosc do Lady.
  
 
Tutaj juz nasze oficjane zaproszenie dla Polski





To znow zapraszam wszystkich milosnikow marki LADA na nasz zlot wisenny!

Bardzo sie na Was cieszymy
  
 
Fajne zaproszenie LAdusa

DEx
  
 
Halo MAzowsze moge sie wybrac zabierając 4 osoby na pokład bedzie taniej (auto w trasie pali 7l/100km-ropy).

Kto sie pisze

Pozdrawiam
igiers
  
 
Witam...to teraz robie takie podsumowanie...
To mozliwe na nasz zlot wybieraja sie:

Konrii i ojciec
Morphio chyba?
DEx tez
i Igiers?

Fleszer tez zawsze jezdze i z Estonczykami, to ufam, ze pojade..


Ale pytanko: Czy naprawde tak, jechacie?

I drugie: Czy ktos by do mnie przywiozl Zubrowke 0,7l? To naprawde swietne picie i w Czechach jest wiecej droge niz w Polsce. Dlatego bym wolil drogu dowozu do Czech od was, bo innaczej to u nas baaardzo droge, co widzialem.. Z gory dzieki
  
 
Fleszer to nie wiadomo czy przyjedzie. Choc estonczycy chca mnie porwac i zabrac- nawet bez pytania.
Niestety, ten rok nie jest dla mnie laskawy, mam przerabane i moge sie nie pojawic.
Przepraszam ale nie moge sie na razie okreslic z wyjazdem oczywiscie.
  
 
Ladziusza, ja z Elą się wybieramy ale dupowozem, Samara poszła na złom.
Możesz zarezerwować domek?

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2009-04-04 21:52:42 ]
  
 
Ja podobnie jak i Flesher, jeszcze nie mam pojęcia czy sie wybiore na 100% i czy 2101 czy jak Andrzej i Ela dupowozem (dupowozem szybciej i taniej, Ale ładą fajnie, drogo efektownie)

Dam jeszcze znać

Pozdrawiam
igiers
  
 
ja też jeszcze dam znać, jak pojadę to pewnie jadnak sam 2103 (ewentualnie z Fleszerem jak będzie jechał)
  
 
Czesc!
Kazdy, gdo pojade, nas pocieszy

Niestety teraz nie wiem, cze bedzie jeszcze domek, musialismy zarezerwowac kamp chyba do konca lutego... Wiec teraz nie wiemy, jak bedzie, bo jakes domky zostawilismy dla uczestnikow z zagranici. To mozliwe domek bedzie, moze nie bedzie.... Poprostu kiedy bedziecie mialy z soba namiot, bedzie lepszy....

Przepraszam za takie komplikacje...


I w tym przypadku poprosze, az bedziecie wiedziec, cze jechacie i ile osob (i np. czy domek je warunek waszego udzialu), to dajcie do mnie (nas) znac, my cos z domkiem mozliwe wymyslimy. Ale niczego nie obiecuje...
  
 
Cytat:
2009-04-12 20:24:53, Ladusa pisze:
Czesc! Kazdy, gdo pojade, nas pocieszy Niestety teraz nie wiem, cze bedzie jeszcze domek, musialismy zarezerwowac kamp chyba do konca lutego... Wiec teraz nie wiemy, jak bedzie, bo jakes domky zostawilismy dla uczestnikow z zagranici. To mozliwe domek bedzie, moze nie bedzie.... Poprostu kiedy bedziecie mialy z soba namiot, bedzie lepszy.... Przepraszam za takie komplikacje... I w tym przypadku poprosze, az bedziecie wiedziec, cze jechacie i ile osob (i np. czy domek je warunek waszego udzialu), to dajcie do mnie (nas) znac, my cos z domkiem mozliwe wymyslimy. Ale niczego nie obiecuje...



Namiot to przykładowo mam i bardzo lubie w nim spać ( bo jest dla 4 person!!!! ).



Czy ktoś z Polski sie wybiera?????



Pozdrawiam
igiers
  
 
No i Własnie odpadłem. Wczoraj był kolega i mam byc Swiadkiem 30.05 u niego. Innym razem pewnie sie pokaże, Ladusia a z tobą pewnie sie zobaczymy w Polsce na zlocie!

Pozdrawiam
igiers
  
 
No i mamy tylko tydzien do naszego zlotu

Wiec jecha wlasciwie ktos z Polsky? Jesteśmy zadowolony i cieszymy sie!
  
 
- Jedzie ktos na ten zlot ? Jakis Polak jedzie na ten zlot ?Z polski ktos jedzie na ten zlot ? No tak, ekipa z Estonii, a poza nimi ?

Ja niestety siedze w piatek do 20 w robocie, ale moze zrealizuje szalony pomysl, i wybiore sie na noc, lub w sobote wczesnie rano.
  
 
Cytat:
2009-05-23 22:53:57, Krzysztof-Fleszer pisze:
.....Ja niestety siedze w piatek do 20 w robocie, ale moze zrealizuje szalony pomysl, i wybiore sie na noc, lub w sobote wczesnie rano.



No widze, ze z Polski bardzo ludzi nie bedzie, to zrealizuj szalennosc i przyjechaj. Nasz zlot na wiosne bez Ciebie? Nieee.... Spac jeszcze nie bedziemy, bo chodzimy tak we 2, we 3 w nocy... Wlasciwie wiesz

I jeszcze takie pytanko.... Kiedy przyjechasz, moglbys do mnie w Polsce zakupic Zubrowke? W Czechach to nie mamy i mnie bardzo smakowala Zaplacilbym Ci na zlocie w czeskich pieniadzach ale...