[DarasBB II] Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szok... kraty na szybach bedziesz musial zamontowac do BB takim autkiem nawet nie wjezdzaj bo przez kryzys włamy sie ruszyły, albo tak jak Remik pisał z obstawą Przez weekend 15 osob stracilo sprzęt grajacy w okolicy - obok mojego RSa, panda stracila radio zamek
  
 
Cytat:
2009-03-31 09:57:27, surec pisze:
a nie myślałeś o piankach takich?

przeciez taka pianka to tłumi niby przed hałasem a nie przed drganiem blach ( a o to chodzi w wygłuszaniu drzwi).
  
 
Cytat:
2009-03-31 12:13:57, fryszard pisze:
przeciez taka pianka to tłumi niby przed hałasem a nie przed drganiem blach ( a o to chodzi w wygłuszaniu drzwi).


znaczy wygłuszanie, to nie wygłuszanie
  
 
Oklejona bedzie cała podłoga, bagażnik, dach, drzwi i klapa.

Nie bardzo mi odpowiada zapewnienie że pianka nie chłonie wilgoci widząc za jakie pieniadze ją sprzedaje.

Maty Soundband firmy Soudal są przeze mnie (i nie tylko) przetestowane i jestem z nich zadowolony.

Już 4 rolki czekają na półce. Dwie kolejne właśnie są w drodze na lotnisko, a następne dwie przylecą do mnie w sobotę
  
 
Cytat:
2009-03-31 10:53:07, boru pisze:
geezes...a kiedy planujesz tym autem wyjechac na zewnatrz?



Za rok jak Bozia da
  
 
...powinienem sie do tego przyzwczaic

  
 
Teraz z tym sprzętem w aucie możesz śmiało się pokazać na niejednych targach
  
 
Cytat:
2009-03-31 20:24:12, BogdanROX pisze:
Teraz z tym sprzętem w aucie możesz śmiało się pokazać na niejednych targach





..........I wykupić miejscówke na parkingu strzeżonym
  
 
no czekam na zakończenie projektu o ile się kiedys zakończy ...
  
 
Kiedys na pewno dobiegnie końca.

Tymczasem udało mi się coś takiego wyczesać.

Ranty są tragiczne - poodzierane na krawężnikach dookoła. Ale za 100zł nie ma co wybrzydzać, zwłaszcza, że dwie dobre opony 4mm (w irl dopuszczalna dłębokośc bieżnika wynosi 0,7mm), a dwie całkiem nowe



  
 
piekne ceny tam macie , felgi super , tylko doprowadzić je do porzadku i bedzie miodzio
  
 
trzymam kciuki za końcowy efekt
  
 
Darku, rozkrecenie auta do ostatniej srubki robi spore wrazenie, ale ten zestaw audio powalil mnie na lopatki- rewelacja!!
trzymam kciuki i zycze powodzenia w pracach nad essem...

...tu mozna powiedziec ze szykuje sie spora konkurencja dla Pawel_AMG
  
 
Cytat:
2009-04-02 10:03:36, mlody84-07 pisze:
Darku, rozkrecenie auta do ostatniej srubki robi spore wrazenie, ale ten zestaw audio powalil mnie na lopatki- rewelacja!! trzymam kciuki i zycze powodzenia w pracach nad essem... ...tu mozna powiedziec ze szykuje sie spora konkurencja dla Pawel_AMG



Paweł zapowiedział kapitulacje w momencie zgłoszenia mojego Esa do konkursu. Ja sie na to nie chcę zgodzić
  
 
No to pochwalę się nowym nabytkiem do garażu Alberta. Co prawda nie stanowi to mojej własności, ale mogę używać do woli i Free Of Charge (za friko).





  
 
Super sprawa - przy ratowaniu zlomkow w sam raz a i do zwyklych napraw tez przydatne.
  
 
spoko maszna powiedz mi Darqu z ciekawości, piasek czy soda oczyszczona??
  
 
Darku, powiesz mi co to za model tej felgi? Ja szukałem kiedyś takich do mojego essa, ale nie mogłem ich nigdzie znaleźć. Śliczne one są. A co do maszynki - zazdroszczę
  
 
Cytat:
2009-11-11 11:45:49, beniobb pisze:
spoko maszna powiedz mi Darqu z ciekawości, piasek czy soda oczyszczona??



Piasek, ale jak zajdzie potrzeba to i do sody mam dostęp.

Cytat:
2009-11-11 12:49:23, escimo pisze:
Darku, powiesz mi co to za model tej felgi? Ja szukałem kiedyś takich do mojego essa, ale nie mogłem ich nigdzie znaleźć. Śliczne one są. A co do maszynki - zazdroszczę



OZ Racing Superturismo.



A TO CIEKAWE ŻE PISAĆ NIE MOGĘ, ODPOWIADAĆ NA WĄTKI NIE MOGĘ, NOWYCH TEMATÓW TEŻ NIE ZAŁOŻĘ, ALE EDYTOWAĆ MI WOLNO ))

To byłem ja, DarasBB i tak sobie pokrzyczeć chciałem
05.03.2016 - BOOM

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2016-03-05 19:36:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2016-03-05 19:36:36 ]
  
 
A Darek będziesz w TV w programie fani czterech kółek

Witojcie