Przyciemnianie szyb i iluminacja podwozia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!mam wielka chrapke na przyciemnienie szyb w yarisie.nie interesuje mnie folia.jedynie w gre wchodzi przyciemnianie szyb piecowo.mam pytanie: czy ktos wie gdzie w wojewodztwie lodzkim ew. mazowieckim znajduja sie takie firmy? choc koszt jest o wiele wiekszy ladnie to wygl;ada i gliny sie nei czepiaja.mysle nad zrobieniem szyb foto chrom ale neiw eim jaka cena tego.wiem ze normalne przyciemnienie szyb piecowo to wydatek okolo 1000zl.powoli odkladam na to pieniadze a tak wogole to tez mysle o zamontowaniu diod pod samochodem zeby ladnie podswietlalo sie podwozie.czy wiecie gdzie mozna kupic takie diody tanio? jak i gdzie w podwoziu to zamontowac? moze zajmuje sie ktos tym? czekam na odpowiedzi.pozdrawiam
  
 
ja bym najpierw go obniżył i większe felgi wrzucił, do tego pomalowałbym klamki i zderzaki a dopiero później zajął się ew. przyciemnianiem szyb i podświetleniem podwozia ale na pewno będzie ładnie wyglądał
  
 
FOKA oblukaj na allegro tam kiedyś były diody, neony, lampki itp a gdzie zamontować - to chyba według uznania...
  
 
wwtcka: zalozylem juz felgi.mam 15. a co do pomalowania zderzakow i klamek to mysle nad tym
  
 
noi obnizyc i usztywnic tez musze go a co do iluminacji to wlasnei chcialbym dowiedziec sie jak sie montuje te neony?
  
 
szyby piecowo - pisałem o tym, znajdziesz w starych wątkach
a neony - ekhm, kto co lubi tylko pamiętaj że z Policajami to będziesz mial cięzka rozmowę...
  
 
O szybach było na forum ale nie pamiętam. Ja bym robił folie bo za droga piecówka. A co do neonów to nie jest trudny montarz ale coraz więcej osób rezygnuje bo nie na nasze drogi a policja też ich nie lubi
  
 
Policja nie lubi podświetleń, bo są niezgodne z przepisami, ale połowa tuningu jest niezgodna
Przejrzyj Forum
  
 
ok przejzre forum, ale jezeli ktos bedzie wiedzial gdzie w okolicy skierniewic przyciemniaja piecowo to niech napsze.bede wdzeiczny pozdrawiam
  
 
Jak na mój gust to podświetlanie to w ogóle takie przepraszam "wieśniactwo i bazarnictwo", naprawdę że wygląda to na mój gust dupowo! Ale jak kto lubi. Dla mnie prawdziwy tuning to taki, kiedy to samochód wygląda normalnie (może poza kołami) a pod machą drzemie podkręcona moc w stosunku do seryjnej i tyle... Ale to tylko moje zdanie!
  
 
Tu się zgadzamy Senser
  
 
Odnośnik do tej strony umieścił co prawda jackal w Toyota News - ale w związku z tematem chyba warto zrobić to jeszcze raz
Dopuszczalny Tuning
  
 
Każdy lubi co lubi. Kwestia gustu
  
 
Wiem, że każdy robi to co lubi i ja to również powiedziałem, ale pozowliłem sobie na wydanie mojej opinii na ten temat...Chodzi mi o dobry smak.... Czasami mnie to śmieszy jak ktoś ma pod maską 1.0 (Przepraszam Yarisowców! ) I robi z tego auta kosmiczny wiatrak....
  
 
Senser,
Z ust mi to wyjales. Myle tak samo, ale ugryzlem sie w jezyk...
  
 
Powiem szczerze można wszystko założyć zby to było z gustem i miało sens
  
 
No chociaż trochę, ale ostatnie zdanie! No właśnie o to mi chodzi!!
  
 
Tutaj jest opis i link do firmy zajmującej sie szybami fotochromatycznymi. Dla mnie rewelacja jeśli chodzi o tę właśnie gałęź tuningu, chociaż sam się nie skuszę.

Opis

Piecowe fotochromy
  
 
bylem juz kiedys na tych stronach.szkoda ze do zielonej taki kawal drogi i co ja bym robil qw tym czasie jak oni by mi przyciemniali.a koszt okolo 1000zl.podobno w warszawie tez jest firma zajmujaca sie tym.pisalem do nich i odpisali mi ze przyciemnienie 30% cena 900zl a 40% 1100zl,tylko ze oni to robia 3-4 dni a w zielonej gorze okolo 7godzin
  
 
Z tego co mi wiadomo ci z Zielonej maja oddzial w Wa-wie.