Nowa strona Klubu Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam serdecznie wszystkich do odwiedzenia nowej strony klubowej pod adresem www.espero.of.pl mam nadzieje że zostanie ona przyjęta pozytywnie. Wszystkie ale, błędy i sugestie prosze pisac w tym wątku. Zostaną one rozpatrzone a błędy naprawione pozdrawiam Jabuszko.
  
 
nie działa
  
 
Cytat:
2009-02-16 20:48:42, markon pisze:
nie działa



zapraszam do okulisty.
  
 
pójdziemy razem NIE DZIAŁA
  
 
Cytat:
2009-02-16 20:51:28, markon pisze:
pójdziemy razem NIE DZIAŁA



zrob screena i pokaz.
  
 

to skan Kisztana ale mam to samo

[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2009-02-16 20:54:46 ]
  
 
wyczysc cachea ;p dziala na 100 % bo nawet z komorki sie dostaje wiec wybacz ale twoj zlom nawala
  
 
Działa, działa - dzięki jabłek
  
 
Dobra, po kolei moje anse....
1. Na nagłówku słowo KLUB jest napisane prawie jak HLUB
2.zakładka zloty-nie działa
3.zakładka galeria-hmm jest już trochę nieświeża, 90% samochodów z tej galerii nie ma.
4.zakładka klub espero:nie działa assistance,ulotka reklamowa,inne, czat klubowy można spokojnie zlikwidować.
To tyle na chwilę obecną

kłaniam się
  
 
Cytat:
2009-02-16 21:07:21, JaRabbit pisze:
Dobra, po kolei moje anse.... 1. Na nagłówku słowo KLUB jest napisane prawie jak HLUB 2.zakładka zloty-nie działa 3.zakładka galeria-hmm jest już trochę nieświeża, 90% samochodów z tej galerii nie ma. 4.zakładka klub espero:nie działa assistance,ulotka reklamowa,inne, czat klubowy można spokojnie zlikwidować. To tyle na chwilę obecną kłaniam się



1. czepailski

2. nie dziala bo ejst w trakcie opracowywania a to nei tylko aj nad tym pracuje

3. galeria bedzie uzupelniona ale to tylko zalezy od woli userow bo haslo dalem a odpowiedzialy raptem 2 osoby ;/

4. asistance dzialalo hmmm chat wogole martwy ejst a pod inne sie cos znajdzie chyba

  
 
Potwierdzam DZIAŁA nawet podobać się po paru mocniejszych
  
 
galeria 1 nie ma aktualnych fot, linki też nieaktualne to tyle na razie na Firrfox nie działa Tylko na IE
  
 
Zdecydowanie brak zdjęć ze zlotów - historia
  
 
Cytat:
2009-02-16 21:09:55, Jabuszko pisze:
2. nie dziala bo ejst w trakcie opracowywania a to nei tylko aj nad tym pracuje


To tera taka maniera ejst

[ wiadomość edytowana przez: JaRabbit dnia 2009-02-16 21:18:16 ]
  
 
Ludzie!!!!!!!!!!
Dajcie spokój!
Chłopak napracował się jak nie wiem jaki przodownik lub przodowy
Piszcie Wasze uwagi, ale bez złośliwości!
Uważam, że odwalił - kawał porządnej roboty
To My nie chcemy Mu pomóc, ale czepiamy się błahostek
Proszę o konstruktywne wypowiedzi w tym wątku
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-02-16 21:21:54, mifinka pisze:
Ludzie!!!!!!!!!! Dajcie spokój! Chłopak napracował się jak nie wiem jaki przodownik lub przodowy Piszcie Wasze uwagi, ale bez złośliwości! Uważam, że odwalił - kawał porządnej roboty To My nie chcemy Mu pomóc, ale czepiamy się błahostek Proszę o konstruktywne wypowiedzi w tym wątku Pozdrawiam

Jest takie przysłowie "JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ" wiec czegoooo się czepiaszz
  
 
Dać mu piwa
  
 
Cytat:
2009-02-16 21:26:41, markon pisze:
Jest takie przysłowie "JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ" wiec czegoooo się czepiaszz


Jaaaaaaaaaaaaaaa
  
 
A mnie tam się podobie, cóś takiego świerzego.
  
 
Ja ze swojej proponuję tylko zmienić tło lewego panelu, troszkę pstrokate i mniej przez to czytelne, ale poza tym jest super