Jaki wzmacniacz?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, mam takie jaki byście proponowali wzmacniacz do tego suba? mac audio laser 325.Ma on 300 rms.
  
 
najlepiej monoblok o takiej samej mocy RMS. jakimi pieniążkami dysponujesz na ten wzmak ?
  
 
moze chcesz kupic Magnata ultra 4000, 1000W?
  
 
on ma na mostu 2 x 140 RMS ?
  
 
* Tryb pracy: 4 kanały / 2 kanały
* Moc RMS: 4x 55 W / 2x 150 W 4 Ohm / 4x 75W 2 Ohm
* Moc MAX: 4x 140 W / 2x 500 W 4 Ohm / 4x 250 W 2 Ohm
klik
  
 
to jest zdecydowanie za mało do głośnika 300 RMS!
  
 
Miałem wzmak takiej firmy jak XPOWER . 1200 wat. ale na wyjściu było 150 RMS. w mosku podchodziło pod suba, 300 RMS. I dawał rade do czasu . Coś sie zjarało w nim. dałem go do gościa żeby zobaczył,wiec rozglądam sie nad innym. Chodzi o taki za 300 stówki, wiem że pożądnego nie kupie . Doradźcie coś.
  
 
3 stówki na wzmaka do 300W głośnika to trochę mało, ale nie mówię że nie wykonalne

Poszukaj coś z Carpowera, do suba w zupełności wystarczy. Za niecałe 300zł można dostać nowego CP 602 (1x225W).

Ale na Twoim miejscu mocno zastanowiłbym się nad propozycją z linka niżej. Mocowo w zupełności wystarczy, pozamiata 300W subem. Warto zwrócić uwagę na podawane moce, dobrze obrazują spadek mocy idący za spadkiem napięcia zasilania. Tak czy siak, trochę drożej, ale ...

Alpine V12
  
 
Właśnie też miałem doradzić koledze Carpowera ale myślę że te 225 RMS-u to troszkę mało na głośnik 300 RMS w 3 stówka ciężko oj ciężko będzie :]
  
 
jest coś takiego na allegro klik albo klik co myślicie?
  
 
tego PEIYNGA ludzie chwalą, na elektrodzie robili testy. Za tę cene nic lepszego nie kupisz
  
 
wielkie dzięki!