[everlast] Project RS2000 Black

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zastanawiam sie nad kolorem alusów do czarnego RS. Chce je pomalowac i zastanawiam sie pomiedzy białym a czarnym jak to widzicie? myślalem tez o przyciemnieniu szyb ale tylko tyly.



a tu troche czerni z klocków na rancie



felgi borbety 16" 7,5cala opony 205/45
i co zrobic z dekielkami(zaslepkami) czy tez w kolor i czy da sie te zaslepki w ogole pomalowac w jakichs sposób

głównie myslalem nad czarnym kolorem alu.
moze ktos umie sie pobawic w corelu albo picasa i wrzuci podgladowe fotki z kolorami felgi na aucie? bo ja z grafiki komputerowej to tragedia



[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2010-03-23 16:05:01 ]
  
 
jak zrobisz czarne to będzie się wszystko zlewać a z daleka nie będzie wiadomo czy masz alu czy jakieś kołpaki.ja lubie kontrast,biały kolor do tych alu nie pasuje (moim zdaniem). Zrobiłbym je w lustro i tyle.Ewentualnie Czarne ale z czerownym rantem
  
 
Osobiscie proponuje sięich pozbyc ,a jesli to nie wchodzi w grę polerka na lustro.Sam zastanawiam się nad swoimi i jesli kasa pozwoli to robie i tobie proponuje to samo,jakbyś chiał mam za 350 zł fele orginał rs idealne pod polerkę
  
 
tu jest biel:

moze ktos umie sie w corelu albo pisaca pobawic to mozna taka biel wrzucic. ja nie umie przyznaje sie bez bicia

Pozbywac sie ich nie mam zamiaru bo mi pasuja. Maja swoj charakter i mi sie podobaja na tym aucie. Mieszcza sie akurat na styk na tych oponkach. przód wystaje ale nie obdziera bo jest na serii. Wiec pozostaje chyba lustro bo ta biel cos dziwna jest. dwa kolory razem odpadaja. a seryjne z RS to tylko na czarno i pod zimówki jak cos ale mam 14 na felgach z nowimi oponami wiec na razie dzieki


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-04 13:13:35 ]
  
 
Maciek, przy takim parapecie tylko czarny i srebrny i polerka rantu.
  
 
przeczytalem polerka felg i to co słowik zrobil to jest mistrzostwo!! Spróbuje cos pokombinowac, pracy bardzo duzo, jestem bezrobotny chwilowo to moze znajde czas haha
ciekawe co z tego wyjdzie
  
 
Szkoda tylko że dałęś je do piaskowana, bo będziesz miał dziurki z piasku i dodatkową robotę.
  
 
Cytat:
2009-03-04 16:02:04, everlast pisze:
przeczytalem polerka felg i to co słowik zrobil to jest mistrzostwo!! Spróbuje cos pokombinowac, pracy bardzo duzo, jestem bezrobotny chwilowo to moze znajde czas haha ciekawe co z tego wyjdzie



wyjda fajnie wyglądające felgi i ten kontrast i to jak w słoncu sie prezentują
  
 
Co wy gadacie?? Dajcie se na luz z ta polerka - to same minusy ma Ja bym je na bialo pomalowal i nie jestem pewny ale dekielkow bym moze nie zakladal.
  
 
za to ty bys wszystkie felgi na bialo malowal ;]

polerka jest spoko...tylko trzeba dbac o nia i co jakis czas
(rok?) odswiezac....ale to taki minus jak powiedzmy odkurzanie
  
 
Cytat:
2009-03-04 18:35:35, boru pisze:
za to ty bys wszystkie felgi na bialo malowal ;] polerka jest spoko...tylko trzeba dbac o nia i co jakis czas (rok?) odswiezac....ale to taki minus jak powiedzmy odkurzanie


Zwykle felgi umyje raz na miesiac - sa sliczne . Umyj polerke raz na miesiac ...
Majac zwykle felgi jade na myjnie kiedy chce - felgi nadal sliczne ,a polerka ...
Zwykle felgi maluje w jeden dzien ,a polerka ...

Zeby nie bylo - mam fele z polerowanym rantem
  
 
Ja bym puscił środki w czern,rant w poler a dodatkowo pobawilbym sie w przerobienie dekli na gładko tak zeby usunac ta "nakretke"

np takie coś
  
 
W sumie z polerka strasznie duzo roboty podczas i później w trakcie pielegnacji
Seba tez zastanawiam sie nad biela- duzo mniej roboty i kolor zawsze mozna zmienic. Tylko te biale i ten brud na nich hmmm.
Oczywiście jak biale to bez dekli
teraz to juz sam nie wiem
Sjepka to na tym golfie wyglada zajefajnie ale tez strasznie duzo roboty i nie za bardzo to pasuje u mnie bo nie mam az takiego rantu a te maja napewno 9calaków..


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-05 10:01:08 ]
  
 
tak jak Seba mówi, na biało je
  
 
Ale to robisz sobie,wiec mysle ze warto poswiecic troche czasu i zrobic to jak nalezy Efekt koncowy wynagrodzi wszystkie wylane krople potu A i ten blysk rantu wypolerowanego na lustro,od którego odbija sie słonce lub swiatlo latarni w nocy Bezcenne
  
 
Nie zastanawiaj sie - biale to 100zl i cieszysz sie nowym wizerunkiem auta . Co do brudu,hmm,no jest nie da sie tego ukryc,ale duzo bardziej (z naciskiem na slowo "duzo" ) nie widac go niz na srebrnej feldze - zwlaszcza z jakiejs tam odleglosci.
  
 
na bialo
znajomy mial vectreA GTsedan i takie fele tylko biale i dla mnie i wielu osob to bylo jak najbardziej ok

[ wiadomość edytowana przez: tobijass87 dnia 2009-03-04 21:09:58 ]
  
 
biale, poszukaj sobie jak wygladal czrny ess woja na bialej feldze a wygladal zajebiaszczo
  
 
Biały kolor jak dla mnie nie na taką felgę.
Ja bym widział czarną z polerowanym rantem + ciemne szyby (chociażby lekko, ale wszystkie) i mamy wszystko piękne, ładne i schludne.
Ewentualnie felgi na srebrny, albo grafitowy metallic lub nie "m" tylko perła.
Albo jakiś lakier grafitowy, ale z opiłkami, które będą się mienić ładnie w słońcu - najlepiej na fiolet.
  
 
Myślę, że na biało będzie git