[zenq] stare, biale i bez dachu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po 3 latach na forum w koncu zanczyna sie dziac cos i u mnie jak niektorzy wiedza w miedzy czasie wymienilem czarnego RSka na cabrio, ktore to przyjechalo do mnie od brejdaka kolegi Zajac23, ktory conieco juz w tym autku pomodzil (czytaj tu) oczywiscie przyjechalo do mnie o wiele bardziej seryjne niz bylo u Zajaca wiec po roku jezdzenia przyszedl czas na jakies drobne mody. tak to wygladalo na drugi dzien po zakupie:



zaraz po kupnie zniknely listwy z drzwi i spoiler, zrobilem reczny i wymienilem lambde, dorzucilem centrala i zalozylem z kumplem seq, a potem przez rok nic, czeski film...
tak to wygladalo w poprzednim sezonie letnim:


jednak teraz sie troche zmienia, o czym napisze troche pozniej









[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-08-26 00:27:19 ]
  
 
No wreszcie się pokazałeś
Czekamy na opis
  
 
Powiem tak.. a nawet zaśpiewam


Nieee ma lepszego od Cabrio mojego... ! nie ma lepszego...


A tak poza tym to doprowadź go do stanu w jakim miał Zając i będzie kozak
  
 
O, jakas mobilizacja widze wreszcie i jest watek

chwal sie chwal)
  
 
Cytat:
2009-04-06 11:40:41, _Maly_ pisze:
O, jakas mobilizacja widze wreszcie i jest watek chwal sie chwal)



wszystko przez Ciebie i te twoje listy z planami na kazdy sezon
  
 
No w koncu cos o sobie(o aucie) napiszesz
  
 
kilka fotek z zimowych wieczorow:


i z okazji cieplych dni zrobione na szybko aktualne fotki:




jak widac na fotkach bylo pare zmian we wnetrzu, doszlo tez troche przyciskow
- elektryka dachu
- elektryka 4 szyb
- sprawna elektryczna antena
- uniwersalny central wymienilem na orginal fordowski
- zalozylem poduszki kierowcy oraz pasazera przy okazji wymieniajac RSową kierownice na obszyta skora od Pawla_AMG,
- tapicerki z dziurami na korbki ze wzorem xr/rs ustapily miejsca ladniejszym z mk6/7 z glebokimi kieszeniami i guzikami,
- otatnio zalozylem cosworthowego banana, niestety bez zegarkow, bo nie idzie tego dostac, ale sa juz plany na customowe
- wymienilem tez mieszek skrzyni biegow na orginalny fordowski w idealnym stanie
- z zewnatrz zawitaly klamki w kolorze
- i orginalne RSowe dokladki zaostaly zamienione na dokladke z mondeo

tyle przez zime, ale na lato czeka jeszcze kilka zabawek
  
 
boczki to mk6, ale nie są ładniejsze. teraz każdy element z innej parafii.. kierka nie pasuje nic a nic do tego auta!

moje opinie:
-obszycie wnętrza całościowo lub powrót do ładnej serii (jakiejkolwiek)
-kierownica won - albo deska z mk7
-gleba
-felga 16
-dokładka z monda won bo za krótka za wąska zbyt schowana
-tarczobębny na tył
-grill w czarno
-siatka w zderzaku i zaślepki w zderzaku na czarno jak w serii

ogólnie mi się podoba, ale wcześniej podobało mi się to autko o wiele bardziej..
  
 
Całkiem fajny ten cabrio
z czego są te siedzenia recaro, bo jakos nie widziałem jeszcze takich?
Jeżeli chodzi o dokładke przód to powiem ci ze ta co masz to w ogole nie przypada mi do gustu. W jednym RS mam z laguny 1 i pasuje naprawde fajnie do zderzaka RS i całego przodu. W drugim miałem wlasnie ta co ty to pierwsze co zrobilem w tym aucie po kupnie to wyrwalem ta dokladke bo nie moglem na nia patrzec
fajny bananek cossiego szkoda ze bez zegarów i silnika

acha bo zapomnialem nakładki na progi z RS mk5 by siadły

[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-04-07 13:01:14 ]
  
 
nie siadłyby bo cabrio ma inne progi niż skorupa.
  
 
nakladki na progach juz byly jak z niemcowni przyjechal, drugi raz go mu tej krzywdy nie zrobie co do dokladki to docelowo bedzie z laguny albo espaca, najchetniej wersja bez dziurek, ale to jak sie okazja napatoczy, tymczasowo jest ta, i musze powiedziec ze na zywo wyglada lepiej niz na fotkach, ogolnie nigdy mi sie ona nie podobala wlasnie, ale jak zalozylem to jest calkiem calkiem

Yezu - kiera zostaje, narazie pasuje tylko do podsufitki, ale jak widac musze obszywac siedzenia bo kierowcy juz wypierdziane, na boczki zapewniam Cie ze sa ladniejsze, dostana tez jasne akcenty zeby przypasowac do reszty, ale to jeszcze nie teraz.
gleba juz w garazu sie szykuje, musze sobie tylko zrobic sciagacze do sprezyn zeby to skrecic i bedzie kit -60/40. siatka w zderzaku jest czarna grill po kupnie przekladalem z czarnego bez znaczka i jakos tak dziwnie bylo ;p a felgi... no cos, przy glebie bedzie lepiej, na zywo tez lepiej wygladaja, niestety na ten sezon musza zostac 15" :/
  
 
Cytat:
2009-04-07 12:59:11, everlast pisze:
... z czego są te siedzenia recaro, bo jakos nie widziałem jeszcze takich? ...


pełno na allegro takowych, np takie:
http://www.allegro.pl/item599283710_fotel_recaro_elektryka.html
  
 
Cytat:
2009-04-08 07:36:00, surec pisze:
pełno na allegro takowych, np takie: http://www.allegro.pl/item599283710_fotel_recaro_elektryka.html


Z tego co widzę to jest z grupy VW...???
Mam takie podobne bez elektryki
  
 
jesli chodzi o foteliki to wcale nie jest tak latwo znalezc dwa w pelnej elektryce, najczesciej zdarzaja sie pojedyncze egzemplarze
  
 
ogolnie to bardziej podchodza mi recaro oryginalne z mk5 tak jakosc fajnie sie siedzi.
zeng zagadaj do remika on tam ma dojscia do tych dokladek z espace jak chcesz to jedna taka jak masz na aucie lezy mi w garazu
  
 
co do fotelikow to nie wiem, maja tylko tabliczki recarowskie, zadnych oznaczen marki pojazdu. pod spodem zadnej rzezby, wszystko jakby fabryczne, szyny ladnie pasuja do foteli itp. ale oczywiscie elektryka ciagnieta niefabrycznie jak bardzo chcecie to cykne fotki tabliczki ;p siedzi sie na nich wygodnie, sa pompowane co pomaga czasem w trasie, lubilem orginalki ale juz bym do nich nie wrocil, ze wzgledu na mozliwosc ustawienia wszystkiego w tych fotelach - jestem chudy wiec mozliwosc skrecenia boczkow bardzo poprawia trzymanie w zakretach jedynie co mi przeszkadzalo z poczatku to to iz siedzi sie ciut wyzej...
  
 
tak to sie dzieje z 'rarytasami' , ktore w przeciwienstwie do orginalow nie chca sie zatrzaskiwac w swoich miejscach, i ni stad, ni z tamtąd postanawiają sobie po poltora roku jezdzenia... wyskoczyc, i przy 140km/h uderzyc w asfalt... a wez to pozniej znajdz w niewykoszonej trawie na poboczu...

i jak na zlosc, pomaranczowe orginaly dwa dni wczesniej wyslalem do Luniza...






[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-05-03 23:11:11 ]
  
 
no to szybko do sklepu po kierunek od sierry i jazda zawsze tymczasowe rozwiązanie bedzie
  
 
wlasnie po to obudowy przez pol godziny w trawie szukalem zarowka cala, obudowa tez, ale czesci szybki brakuje, wiec ze sierrowego wymodze, dopuki nie znajde calego...
  
 
dobra jest... a mnie zaciekawilo, to biale "cos" bez dachu na tym zdjeciu