[Matess] Essio mk4 xr3i cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak narazie seria powoli beda wprowadzane mody poki co bede malowal i gleba






[ wiadomość edytowana przez: Matess dnia 2009-04-09 22:26:30 ]
  
 
Kolego. Prosze poczytać regulamin i zmienić tytuł
  
 
jaki to kolorek zagosci na tym cabie?
  
 
Cytat:
2009-04-10 10:25:18, s_damian pisze:
jaki to kolorek zagosci na tym cabie?


bialy moze jakas biala perla i do tego maseczka z carbonu jak dobrze pojdzie
  
 
bialy jest spoko...zwlaszcza ze masz bialy dach...

btw. troche za ciemne te kierunki sa...wydaje mi sie ze byly pomaranczowe i je prysnales albo okleiles....moim zdaniem strasznie to razi...

a tak poza tym to bez szalu...wyglada dosc klasycznie...jak to seria....dlatego za duzo sie nie da powiedziec....no chyba ze chcesz tu miec ksiege zyczen/wizji

podstawowe pytanie jesli juz dajesz glebe to jaka felga chcialbys tam zapodac?

rozumiem ze masz tam juz jakis plan w glowie wiec moze sie nim podziel z nami?

ps.Listwy zostawiasz czy sciagasz? bo jak cos to bylbym chetny na nie.
  
 
Cytat:
2009-04-10 14:18:35, boru pisze:
bialy jest spoko...zwlaszcza ze masz bialy dach... btw. troche za ciemne te kierunki sa...wydaje mi sie ze byly pomaranczowe i je prysnales albo okleiles....moim zdaniem strasznie to razi... a tak poza tym to bez szalu...wyglada dosc klasycznie...jak to seria....dlatego za duzo sie nie da powiedziec....no chyba ze chcesz tu miec ksiege zyczen/wizji podstawowe pytanie jesli juz dajesz glebe to jaka felga chcialbys tam zapodac? rozumiem ze masz tam juz jakis plan w glowie wiec moze sie nim podziel z nami? ps.Listwy zostawiasz czy sciagasz? bo jak cos to bylbym chetny na nie.



dach bede zmienial na czarny ale to wszystko w swoim czasie.. co do kierunkow to bede zmienial na biale przy okazji nie ma ktos do sprzedania? fele juz mam 15 z Rs tylko czekam na oponki.. a z listwami caly czas sie zastanawiam ale raczej boczne sciagam na bank ,a w zderzaku zostawiam
  
 
-szkoda ze na czarny zmieniasz dach :/

-felgi z rs ale 2000? rs turbo? czy z wersja RS (takich akruat bylo pare)

-biale kierunki sa latwo dostepne na allegro czy u slawasa

-no to wzialbym listwy boczne bo ja mam niekompletne (tzn gdzies rzucone)....ale powiem szczerze ze srednio beda wygladaly listewki tylko w zderzakach...albo albo moim zdaniem...albo sciagasz wszystkie albo zostawiasz wszystkie
  
 
dach juz troche przezyl i jest do wymiany.. a jak bede mial oponki to dodam fotki z felgami.. a felunie mam czarne to mysle ze bedzie ladnie wygladac z listwami zobacze po malowaniu a one sa na kleju??
  
 
no raczej...albo na tasmie dwustronnej....no cos w tym stylu nie pamietam
  
 




Zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje ale do konca jeszcze dluuuga droga

[ wiadomość edytowana przez: Matess dnia 2009-05-14 16:42:11 ]
  
 
Jak dla mnie kozackie mk4 się szykuje. Gleba zacna, czarne felgi też ładnie pasują do białego lakieru.
  
 
Gleba mega kozacka, ale fele z daleka wyglądają jak stalówki
  
 
no i szkoda ze zdjales w takim wypadku listwy czerwone.....pasowalyby do felg....

jakie masz obnizenie? bo wyszlo grubo

kolejne co to zmienilbym od razu te kierunki bo bardzo raza po oczach ;]

dzialaj dalej
  
 
Gleba miala byc -40/-40 a jest sporo wiecej wlasnie dzis jeden prog taki na drodze przykrecany zerwalem kierunki beda na pewno tylko nie na wszystko naraz mnie stac.. jak naprawie aparat to wstawie wiecej fotek
  
 
no jest duzo nizej

niestety tak to juz jest ze springami ze dopoki nie przymierzysz nie bedzie wiadomo ile i jak siadzie


a powiedz mi jakie masz kolo i oponki?
  
 
195/50/r15 ale jak bedzie kasa na przod kupie 195/45 dekielkow do felg nie mialem ale dorobilem juz jeden mam gotowy
  
 
Fajny wozik I te kolka nawet ladnie pasuja
  
 
Widziałem wczoraj tą bestie na mieście i naprawde fajnie sie prezentuje
  
 
No no faktycznie zapowiada się niezły cabsik
Zgadzam się z kolegą Boru , Listwy w takim zestawieniu były by ok,
co do kierunków to faktycznie zmień na białe bo okropnie to wygląda, dojrzałem jeszcze że dokładka jest mocno za krótka.
Ogólny efekt jest zacny
  
 
dokaldka akurat jest oryginalna z garbatego ale owszem...powinna byc nieco dluzsza....generalnie w ogole garbaty zderzak powinien byc nieco nizej...no ale moze taka byla moda

ale przy dobrym obnizeniu + klin to i tak niezle wyglada