[groobyg2] Mój MK 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto mój Escorcik


Od wczoraj zaczely sie prace remontowe Walka z ruda podwozia, nadkoli i blotnikow, wymiana uszczelek wydechu, wymiana drzwi przednich ze wzgledu na wgniecenia :/ malowanie calosci. Poza tym drzwi przednie z el. szybkami alusie juz kupione od kolegi z Klubu i odnowione
Chce tez zmienic delikatnie ksztalt maski z przodu ale jeszcze nie wiem jak. Jesli macie jakies pomysly to mile widziane podpowiedzi

Kolor nadwozia bedzie taki sam jak teraz Musze do tego wszystkiego dokupic jeszcze oponki na alu.
  
 
I kolor właśnie zostaw, bo bardzo ładny jest
  
 
Aha, zastanawiam sie jeszcze czy przekladac szybki bo mam folie na przednich bocznych a w nowych drzwiach sa jasne.
  
 
Może jakiś duży wlocik z laminatu na maske???
Widziałem kiedyś takie okulary na allegro na światła przednie- dobrze z taką maską by to wyglądało
  
 
Cytat:
2009-04-15 22:17:04, djtados pisze:
Może jakiś duży wlocik z laminatu na maske??? Widziałem kiedyś takie okulary na allegro na światła przednie- dobrze z taką maską by to wyglądało

o jakim wlocie myslisz?
Okulary takie?


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-04-15 22:20:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-04-15 22:21:41 ]
  
 
Cytat:
2009-04-15 22:19:07, groobyg2 pisze:
o jakim wlocie myslisz? Okulary takie? [ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-04-15 22:20:59 ] [ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-04-15 22:21:41 ]


O właśnie o takie mi chodziło... Jakbyś to pomalował to spoko to wygląda...
A co do wlotu to się jeszcze nie zastanawiałem
  
 
Cytat:
2009-04-15 22:25:04, djtados pisze:
O właśnie o takie mi chodziło... Jakbyś to pomalował to spoko to wygląda... A co do wlotu to się jeszcze nie zastanawiałem





Groobyg2 djtados sobie jaja robi a Ty łykasz
  
 
Cytat:
2009-04-16 17:17:59, kolo21dg pisze:
Groobyg2 djtados sobie jaja robi a Ty łykasz


Bez spamu prosimy.
  
 
felgi jakies znajome
  
 
Tak Tak też je poznaje śliczne 13'-teczki
  
 
Cytat:
2009-04-16 22:29:42, bobas_sk pisze:
felgi jakies znajome

ladnie odnowione?
  
 
Teraz go ładnie wypoleruj kolorek odżyje i poprawi Ci humor i pomoże w pomysłach do dalszych modyfikacji
  
 
Cytat:
2009-04-17 00:27:15, Mativo pisze:
Teraz go ładnie wypoleruj kolorek odżyje i poprawi Ci humor i pomoże w pomysłach do dalszych modyfikacji

bedzie malowany caly jak pisalem w pierwszym poscie
  
 
Remont blacharki juz prawie doniega konca zostaly do wzmocnienia podluznice
od srodka i od spodu juz jest po spawany

a nawet zakonserwowany

zbiornik paliwa tez jest zdjety zeby byl latwiejszy dostep do podluznic i tez jest zakonserwowany od gory

nadkola juz sa naprawione, wstawione reperaturki

zostanie jeszcze bagaznik, maska (troszke ruda ja wziela wiec mam zamiar zmienic lekko ksztalt jak na zdjeciu)


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-04-24 18:29:17 ]
  
 
A oponki Fulda ecocontrol mam nadzieje ze dojda szybko
  
 
No no Robota idzie pełna para Dobrze sie to wszystko rozwija i zapowiada. Tak trzymac Powodzenia w dalszych pracach