Liscie w systemie wentylacyjnym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej a oto nastepne pytanko. Nie wiem jak w 1.8 lub 2.0 ale w 1.5 glx nie ma filtru powierza na to, ktore dostaje sie bezposrednio do kabiny, stad czesto sie zdarza, ze przy ustawieniu dmuchawy na 3 lub 4 wpada cos niechcianego do kabiny. W Polonezie zalozylem po prostu ponczoche na wlot. Czy ktos z Was tez tak robi w Espero? Jesli tak to jak?
  
 
Pytanko bylo calkiem powazne..nie wiem czy tylko ja mam samochod wybrakowany, czy Wam sie tez zdarzy ze rozne elementy wpadaja przez nawiew, jesli tak to jak temu zapobiec?
  
 


Mam ten sam problem! Ponieważ co tydzień jestem na działce a tam jest mnóstwo drzew i wiartu, ciągle się zdarza że coś mi wpadnie do tych przewodów wentylacyjnych! Jak ustawię dmuchawę na 4 to słyszę jak mi liście i igły szeleszczą po rurach! Kiedyś miałem taki przypadek że środkowe wyloty miałem ustawione prosto w twarz -włączyłem szybko od razu na 4 i prosto do buzi (bo akurat ziewałem) wpadła mi jakaś zdechła mucha !!! (ale jaja)

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
Łukasz
Dobre z tą muchą...
  
 
Ja tam wole nie jesc much i zabieram sie do wstawienia jakiegos filtru - moze z kadeta, astry lub jakiegos innego daewoo bedzie pasowal?