Car audio cabrio mk4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Nastal ten czas w ktorym trzeba zaczac kompletowac jakies granie do caba Myślę nad takim radyjkiem pioneer deh-p3100ub do tego jakies glosniki na przod, moze to: HERTZ EV 130 + HT 18 zestaw odseparowany!! i glosnik do zabudowy zamknietej, moze ten glosnik Magnat Xpress 10 no i do tego mam okazje dostac taki wzmacniacz Blaupunkt GTA 4100
Co o tym myslicie? Moze macie jakies swoje propozycje Slucham rozne odmiany metalu, czasami rap, czasami muzyka powazna, a tez zdazy sie jakis hard style, zalezy od nastroju jesli chodzi o kase to chcialbym tanio to skompletowac, ale nie przekroczyc 1500zl nie spieszy mi sie i moge powoli kompletowac graty
  
 
No powiem ze moj brat ma hertze u siebie i naprawde ładnie mu to zapierdziela, ja się bardzo rozczarowałem tymi power basami nie wiem czy podpinac je pod wzmak czy to cos wogole da. Co do wzmaka ja bym cos lepszego zainwesował Carpower hpb 1502 dobry wzmak naprawde mocny, ja sam u siebie zrobilem juz 30% bagarznika moge ci podesłać foty jak to wygląda mniej więcej. Sczerze powiem ze myślałem ze bedzie łatwiej ale sie rozczarowalem malo miejsca nie ma gdzie upchac. A myslicz tylko o tym sprzecie hertza na przod czy cos jeszcze/?
  
 
Ja mam ten wzmacniacz w cabrio. Napędza przód (2x Helix Db.62) i skrzynkę z lanzarem Max 12. Przód wygłuszony. Teraz mam trochę czasu to wygłuszę tył i tam będą 13 Hertze pod blaupunktem a do skrzyni jakiś monoblock lub 2 kanałówka w mostku.
Wzmacniacz bardzo mi się podoba, kumpel ma też jest zadowolony.
Pozdro!
  
 
Hmm myślisz o dwóch wzmacniaczach czy o jednym ? bo pamiętaj że to radio które pokazałeś ma jedną parę RCA.
  
 
mysle tylko o jednym do glosnika basowego, przednie glosniki chce tylko pod radiem! I jescze mam pytanie czy ten glosnik bedzie sie nadawal do obudowy zamknietej oraz czy pojemnosc wneki po kole zapasowym bedzie odpowiednia?



[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2009-05-27 11:29:19 ]
  
 
Cytat:
2009-04-21 22:10:09, nomos pisze:
No powiem ze moj brat ma hertze u siebie i naprawde ładnie mu to zapierdziela, ja się bardzo rozczarowałem tymi power basami nie wiem czy podpinac je pod wzmak czy to cos wogole da.

Uwierz, ze da, bo te glosniki sie nie nadaja pod samo radio.
  
 
Ja bym Cię odsuwał od radyjka Pionka...
w takich pieniądzach kupujesz już Alpinę... nowe JVC...
  
 
Cytat:
2009-05-27 14:46:29, aureel pisze:
Ja bym Cię odsuwał od radyjka Pionka... w takich pieniądzach kupujesz już Alpinę... nowe JVC...

Dokładnie Alpine z serii CDA spokojnie dostaniesz za pięć stówek, a gra w pytkę lepiej niż Pionek
  
 
Ja posiadam Pionka i jestem z niego zadowolony ale radzicie chłopaki bardzo dobrze i szukał bym radyjka z 3 parami RCA na pewno przyda Ci się to na przyszłość teraz mówisz o jednym wzmaku ale apetyt rośnie w miarę jedzenia
  
 
napalilem sie na pionka bo mi sie strasznie designe podoba, alpine calkiem odpada jakos stylistyka mi nic a nic nie podchodzi, dajcie jakies propozycje ale uwzgledniajac 2 rzczy: radio musi byc czarne i podswietlenie miec na czerwono
  
 
Ja Też zamierzam zmienić radio i czaję się na nową serię clariona. Za 500 jest model CZ209 i ma właściwie wszystko co trzeba. Wygląda na proste w obsłudze choć bajeranckie to ono nie jest
  
 
szafa wygląd radyjka a jakość to dwie różne sprawy
  
 
JVC KD-R401

JVC KD-R501

Alpine CDE 9871RR

Tą Alpinę sam miałem i jest FENOMENALNA. 2xRCA sporo ustawień i dźwięk...

  
 
Cytat:
2009-05-28 09:54:38, Szczurek1986 pisze:
szafa wygląd radyjka a jakość to dwie różne sprawy


wiem wiem ale podobac sie tez musi np te JVC co aureel podal moga byc alpine do mnie nie przemawia

[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2009-05-28 11:51:24 ]
  
 
Nie odważę się polemizować z gustami... zapytam tylko czy widziałeś tą alpinę na żywo. Na żywo wygląda totalnie inaczej niż na fotkach... Zgadaj się z kolo21dg który ją ode mnie ma a jest tam od Was ze ślunska
  
 
spoko Aurelku na nastepnym spocie zobacze na zywo
  
 
Te JVC'y fajne ale maja 1x RCA

Ja mysle o tym - dosc rozwojowy raczej

Klick





[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2009-05-28 13:07:53 ]
  
 
I bardzo dobrze myślisz 2 x RCA to przynajmniej a 3 to już w ogóle elegancko jeśli chodzi o przyszłościową rozbudowę Car Audio.
  
 
Ja mam pionka 6800 i jest naprawde wypasiony co do funkcji nie umywaja sie do niego zadne pionki nowsze modele. Co do Jvc nie polecam sony rowniez. Z tego co polemizowalismy z kolegami ze strafy maniaków car audio mowili ze do 500 zł nie jeden pionek zagra lepiej niz alpajn. Ja tez chciałem zmienic radyjko ale narazie zostaje przy swoim, dwa wyjscia rca wystraczaja mi w zupełnosci mam dwa wzmaki jedno idzie na jeden drugi na drugie i daje rade.
  
 
Z chęcią wdam się w polemikę z kol. nomos
o ile w pełni się zgodzę że pionek 6800 to inna liga i połyka nowe pionki a słony to szrot (przynajmniej te dostępne cenowo...) to akurat w opcji do 500 pln miałem okazję testować na ścianie odsłuchowej u siebie w pracy ok. 20 modeli radyjek z czego później kilka w samochodzie. Całej zabawy nie sponsorował Niebeiskipunkt i Klarjon. Efekt. Wygrał Alpin o którym pisałem (i ma 2xRCA) i jego kupiłem. Na drugim miejscu potężne zaskoczenie: eLGdzi LAC 5800 - zagrał naprawdę ciekawie i czysto... następnie dżejwis AVX 11 (choć to inna półka cenowa. inny dżejwis, długo długo nic pionki nowe (deh 4000 i 5000 i daleko daleko słony...