Które głośniki wybrać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pod koniec miesiąca(po wypłacie ) planuje kupić jakieś głośniki na przód. Upatrzyłem sobie 3 na allegro i nie wiem które lepsze. Zbytnio się na tym nie znam więc może polecicie coś innego ok 250 zł

Posiadam radio JVC 4x50 W i głośniki maja grać pod samym radiem.

Hertz

Boshmann

Pioneer
  
 
ja bym nie kupywal od tego alegrowicza!! kupywalem ostatnio u niego glosniki i ponad 2tygodnie do mnie dochodzily... ale musialem sie troche 'na prosic' aby w koncu zostaly wyslane... pozatym niedbale przyklejone do dystansow i wogole nie prezentowly sie tak jak na zdjeciach... ale przynajmniej graja duzo lepiej niz moje stare oryginalne

ja bym proponowalbym wziac za pobraniem - mialbys pewnosc ze dojda... ale ogolnie aukcje tego goscia to lipa, pic na wode... duzo pisze malo z tego realizuje...
  
 
Jeśli szukasz głośników pod samo radyjko to zainwestuj w zestaw odseparowany Helix Dark Blue bardzo ładnie spisuje się pod samym radiem odpuść sobie te 3 propozycje wybrane przez siebie
  
 
ja bym wybral hertze
  
 
no ja bym wybral Helix Dark Blue ale bym sie wstrzyma z kupowaniem na allegro jepiej jechac do centrum car audio tam masz pewniejsze mimo iz sa troche drozsze pozdrawiam
  
 
Rowniez polecam Helix DB. To chyba przez ten smieszny kryzys ceny poszly w gore. Ja w pazdzierniku jakos za komplecik zaplacilem 199zl w sklepie car audio JTP w Lublinie, a teraz widze ze sa po 250 na allegro
  
 
Nomos Hertz dobry wybór tyle że nie pod samo radyjko Jeśli miał by być w przyszłości wzmacniacz to jak najbardziej.
  
 
A odnośnie tych odseparowanych Helix Dark Blue-polecacie 13 czy 16?
Bo zastanawiam się nad nimi.Wolałbym 13 bo chyba łatwiej je będzie włożyc w drzwi a nie chcę szaleć i kombinowac z 16.Mam Clariona DB 358RMP i te głośniczki tylko pod radiem by były.
  
 
Heh jeśli nie chcesz kombinować i szaleć z audio to wydaje mi się że będziesz zadowolony z 13 nastek chodź z pewnością 16nastki zagrają lepiej.
  
 
Cytat:
2009-04-27 19:05:32, keyzee pisze:
A odnośnie tych odseparowanych Helix Dark Blue-polecacie 13 czy 16? Bo zastanawiam się nad nimi.Wolałbym 13 bo chyba łatwiej je będzie włożyc w drzwi a nie chcę szaleć i kombinowac z 16.Mam Clariona DB 358RMP i te głośniczki tylko pod radiem by były.


Bierz 16, wiadomo wiekszy glosnik lepiej zagra a roboty wcale nie jest duzo. Ja sam dorabialem dystans to troszke podlubalem.
Najpierw przykrecasz dystans potem glosnik i po sprawie.
U mnie te 16cm graja pod samym radiem - Clarion DB 189 i smiga to eligancko
  
 
Dzięki wszystkim za podpowiedzi

No i wybór padł na Helix DB tylko mi powiedzcie czy te 50 RMS będzie już ładnie grało bo za bardzo się na tym nie znam. Teraz tylko muszę poczekać na wypłatę
  
 
Bedzie
  
 
Heh mówisz tak jak było by dla Ciebie te 50 RMS za mało a to będzie właśnie dobrze grać bo pod radio głośniki powinny mieć jak najmniej mocy RMS
  
 
Cytat:
2009-04-29 16:16:46, Szczurek1986 pisze:
głośniki powinny mieć jak najmniej mocy RMS



jaknajmniej RMS ? mowisz o glosnich pod samo radio czy ogolnie ?
  
 
Mam na sprzedaniu takie hertze, bez mdfów, ale za to ze słupkami przygotowanymi pod tweetery, jakby co to na pisz mi na PW
  
 
Mówię o głośnikach pod samo radio
  
 
ja popieram poprzedników Helixy wymiataja mam je podlaczone pod radio i graja swietnie jak cos to polecam
  
 
Witam.
Niechcę zakładać nowego wątku aby nie zaśmiecać forum, dlatego ja się też i tu zapytam kolegów. Jakie głośniki pod radyjko JVC KD-G343F bez dodatkowego wzmacniacza.


http://www.allegro.pl/item618717072_jvc_kd_g343f_vat_gwar_pl_2lata_kielce.html

Z góry dzięki za pomoc.
  
 
Ja mam Pb sc-5 na przode odseparowane idą pod wzmak 2X 60 rms i bedzie git pod radiem nie daja rady
  
 
No i mam dylemat.Niespodziewanie otrzymałem wzmacniacz 4x60 w , po zmostkowaniu na suboofer zostają mi 2 kanały i nie mam co z nimi zrobić. A następnym problemem jest to że w radiu mam wyjście tylko na jeden kanał tj(2x chinch)