Głośniki mk7 kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam takie pytanko gdzie powinny się znajdować oryginalnie tylne głośniki w escorcie mk7 kombi planuje założyć w mojej wersji nie było i nie wiem gdzie je montować.
z góry dzięki za porady
  
 
Głośniki w kombi są z tyłu pod roletą na bocznych "obudowach". Jak nie masz głośników to albo masz zawleczki wyjmowane w miejscu głośników albo puste miejsce na głośniki.

Pozdrawiam.
  
 
Te głośniki chcesz założyć po to by coś tam grało czy planujesz jakieś ciekawsze audio ?
  
 
ja mam w slupkach z tylu ale jesli chodzi o jakos dzwieku to jest do kitu
  
 
Jak wymontujesz boczne plastiki to od razu znajdziesz miejsce pod głośniki. Blacha ma wyciętą dziurę pod głośnik, a do o koła są 4 otwory żeby ten głośnik przykręcić...
  
 
spoko ostatnio trochę poszukałem w bagażniku i znalazłem tak jak napisał luks_poland są otwory pod głośniki
  
 
a ja pod roleta po bokach mam plastiki takie wyjmowane ala niby schowki jeszcze... natomiast wydawalo mi sie glosniki moga byc w slupkach z tyłu tych ostatnich... jednak jak zdjalem plastik okazalo sie ze tam jest wylot powietrza ze srodka autka... dziur na glosniki nie bylo..
  
 
Cytat:
2009-04-22 20:22:03, Pawel89 pisze:
Witam mam takie pytanko gdzie powinny się znajdować oryginalnie tylne głośniki w escorcie mk7 kombi planuje założyć w mojej wersji nie było i nie wiem gdzie je montować. z góry dzięki za porady


Witam
W tym wątku masz zdjecia:

tylne głośniki kombi

pozdrawiam
Arturek