[OT] Chwale się...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
coprawda to nie łada ale chciałem się Wam pochwalić moim nowym nabytkiem made in CCCP:



wszelkie porady jak i cześci mile widziane

więcej zdjęc:



















  
 
Możesz straszyć dzieci Pamiętam, że moj sasiad z bloku miał idantyczną. Fajne ma klamki i wszystkie te lampki. Twoj egemplarz jest wrecz idealny.... tylko radio nie z epoki

Moje gratulacje!!! A co z 2106?
  
 
2106 narazie jest ale w zwiazku z powyższym ważą się jej losy, żal mi jej trochę ale ile można złomu miec
  
 
To Wołga?? Jeeej jaka fajna mnie nią nie straszyli jak byłem mały, ale to nic. Śliczna gablota-możesz wozić do ślubu-kryzys i dorabiać trzeba Gratuluję zakupu
  
 
Tez takiej szukam, tylko w kombi!




Pozdrawiam

igiers
  
 
Ale ladna
  
 
Najs! Silnik z beczki masz?


BTW

Ja w poniedziałek kupiłem VW Garbusa (oficjalnie) z 1963, a w rzeczywistości to chyba 1966 z częściami i tabliczką z 63. Zdjęcia zapodam wkrótce. Dodam tylko, ze to auto do gruntownego remontu, bez silnika i z zespawaną podłogą, brzmi i wygląda kiepsko, ale do tego co chcę z nim zrobić jest idealny.

[ wiadomość edytowana przez: Adam-Lancelot dnia 2009-05-29 17:52:30 ]
  
 
zajebiaszczy samochodzik no no
  
 
Tak jest, silnik z beczuszki 2,4D
  
 
Muuuusze sie pochwalic !!!

podczas urlopu w Polsce odwiedzilem mojego ojca i OCZYWISCIE nie omieszkalem przejechac sie "moja" Lada !!!

Wrazenia - cenzura nie pozwala mi wyrazenie swoich pozytywnych ekspresji.

To nie samochod, Panie i Panowie - TO KAWAL HISTORII !!!
  
 
Konrii ta wolga rozwala serce! Pikna! Tylko te radio wywal
Od dawna mam ochote na taka, ale nawet nieośmielam sie mażyc - pozazasiegiem i finansowym i czasowym

To nie taką straszono dzieci tylko starszą - bardziej obłą Pamietam jak dziś - czarna wolga porywadzieci hyhy ale czasy
  
 
To i ja się pochwalę na co natrafiłem w Olsztynie:



Jest piękna !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2012-10-09 08:19:59, emde pisze:
To i ja się pochwalę na co natrafiłem w Olsztynie: Jest piękna !



śliczne , tylko nie wiem co bardziej Klasyka na pierwszym planie czy ZIŁ na drugim
  
 
Bartek, to nie ził, to gaz 53 przed liftingiem. Miałem takiego w 1992. Był z 1976 roku z silnikiem V8 benzyna. W 1995 sprzedałem do Sankt-Petersburga.
  
 
Ziła osobiście widziałem parę dni temu na trasie Lubin-Wrocław pędząc ładzinką
  
 
No cóż, teraz moja kolej się pochwalić. Jadę 16 lutego do matuszki Rosji na jakieś 1-2 miesiące. Ciekawy powinien być taki wyjazd. Nie wiem czy będę miał dostęp do neta, ale postaram się robić fotki na bieżąco i wrzucać na forum. Naoglądam się ład chyba na całe życie. Szkoda ze jadę teraz, a nie latem, ale z drugiej strony fajnie ze w ogóle jadę. Być może będzie również wyjazd i latem, ale to się okaże.
  
 
Cytat:
2012-10-09 17:29:53, SzokoLada pisze:
Bartek, to nie ził, to gaz 53 przed liftingiem. Miałem takiego w 1992. Był z 1976 roku z silnikiem V8 benzyna. W 1995 sprzedałem do Sankt-Petersburga.


faktycznie to GAZon 53 !! ale dałem plamę, posypuję głowę popiołem.
  
 
Cytat:
Jadę 16 lutego do matuszki Rosji na jakieś 1-2 miesiące.



Счастливого пути, как говориться!

даааа, вот это путеществие
  
 
Cytat:
2013-02-14 09:23:27, SzokoLada pisze:
No cóż, teraz moja kolej się pochwalić. Jadę 16 lutego do matuszki Rosji na jakieś 1-2 miesiące. Ciekawy powinien być taki wyjazd. Nie wiem czy będę miał dostęp do neta, ale postaram się robić fotki na bieżąco i wrzucać na forum. Naoglądam się ład chyba na całe życie. Szkoda ze jadę teraz, a nie latem, ale z drugiej strony fajnie ze w ogóle jadę. Być może będzie również wyjazd i latem, ale to się okaże.


Duuużo fotek poproszę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
To i ja się w końcu pochwalę.

Nie chce mi się zbyt wiele rozpisywać dlatego pozwolicie, że wkleję na początek swój temat z innego forum.

Marka: Honda
Model: Civic 3D HB automat
Pojemność/moc: D16A7 - 1.6 L, 117 HP* (87 kW; 119 PS)
* wg innych źródeł - 114 HP
Car Audio: seryjne głośniki w drzwiach, tylna półka czeka na zagospodarowanie
Wyposażenie: wersja DX(wspomaganie kierownicy, centralny zamek, elektr. szyby, szyberdach); hak
Modyfikacje: swap D15B2 (1.5 L, 90 HP) -> D16A7 (1.6 L, 117 HP) (poprzedni właściciel)
Plany: na chwilę obecną typowa eksploatacja auta; kosmetyka (lakier, znaczki, wnętrze)







W skrócie: Civic jak to Civic - "fabryczna gleba", jeździ się bardzo nisko, auto fajnie trzyma się drogi. 117 KM więc praktycznie 2x więcej niż w VAZ-ie. A buda lekka. Automat - rozleniwia, ponadto bardzo fajna sprawa na korki w mieście. Jeden z ważniejszych mankamentów to korozja - cienkie blachy więc trzeba uważać na rudą, atakuje głównie błotniki i tylną klapę. Natrafiła się okazja, koleżanka sprzedawała auto więc wziąłem i nie narzekam. Ogólnie zakup udany.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3