[DobekBdg] Czasy sie zmieniaja wszystko sie zmienia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowilem sie pochwalic tym co stworzylem dzisiejszej owocnej nocy a wiec przyciemnilem lampy poprzez malowanie wewnetrznych powierzchni lamp + dolne lustro oraz kierunki. Dodatkowo w kierunki gorne wsadzilem zarowki h7 55W niebieskie oraz w reflektory glowne 55/60W. Wypowiedzcie sie jak wam sie to widzi boczne lampy nie oslepiaja na boki swieca tylko do przodu a kierunki mam w zderzaku i lusterkach. Jutro mam zamiar jeszcze zaciemnic lekko halogeny.




[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-05-24 22:25:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-05-24 22:26:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-12-11 12:55:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-12-11 13:15:10 ]
  
 
Fotki nie dzialaja
.....o juz dzialaja

[ wiadomość edytowana przez: RavenMOH dnia 2009-05-24 22:27:07 ]
  
 
halogeny przyciemnisz i z wygladu miodek. ale zamiast tych h7 trzeba bylo biale zwykle 21w wstawic i podlaczyc jako dzienne - i po ptokach. wybacz ale szczerze watpie zeby to nie oslepialo w zadnym stopniu. juz standardowy kierunek w nocy daje po oczach...
  
 
kierunki naprawde nie oslepiaja poniewaz cale sa pomalowne wenatrz jak i lekko z zewnatrz na zdjeciu wyszedl taki ostry efekt mam je podlaczone pod postojowki ze moge na samych kierunkach smigac bez glownych lamp. bys musial ujrzec to na real to zmienisz zdanie
  
 
fajnie to wyszlo. planuje tak u siebie zrobic. tez zakupilem zderzzak od xrrs i mam zwykle lampy. i w kierunki chcialem wlasnie wlozyc zarowke tylko myslalem na postojówkami. jakie oprawki zarowek wziales do kierunkow?? czy sam cos modziles zeby tam zarowke upchnac??
  
 
A ze tak zapytam, wolno w dzien jezdzic na takich kierunkach Home made?
  
 
sam dlatego wzialem h7 poniewaz idealnie pasuje w mocowanie + zrobilem dekielek do przykrecania oraz podlaczylem sie w kostki od postojowek a na postojach w lampach mam diody niebieskie. jedyne co musialem zmienic to bezpieczniki z 2x10A na 2x15A mysle ze powino dawac rade jak nie to pociagne 2 instalacje na to ;D a jak nie to podlacze normalnie jako drogowe bo tam napewno wytrzyma bo wczesniej mialem zarowki 90/100W i bezpieczniki nie lecialy

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-05-24 23:00:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2009-05-24 23:00:59 ]
  
 
Całkiem ładnie
  
 
z wygladu ladnie, ale szczerze nie podoba mi sie pomysl z kierunkami, ktos je wymyslil w konkretnym celu ale to tylko moje zdanie
 
 
a jak malowałeś kierunki od środka? Rozbierałeś je?
Jaki cel ma ta żarówka w kierunku? Bo o to się może spytnąć policja i diagnosta...
  
 
Edycja michał:

a wiec postanowilem sie jak dawniej pochwalic tym co zmienilo sie i zmienia w mojej furmance

ale na poczatek troche historii

w maju jeszcze moja furmanka wygladala tak jak na zdjeciu ponizej (dla niewiedziacych Ja z lewej Tvister22 z prawej) do tego czasu rowniez z kolega Tvisterem zeszlismy na nie mala sciezke wojenna Ci ktorzy sledzili watki wiedza jak ta Wojna sie zakonczyla ale mam nadzieje na rehabilitacje i odbudowe po wojenna rowniez z kolega doszlismy do porozumienia i odkupienia swoich win xD chociaz moje jeszcze nie zostaly :/



dnia 11 lipca moje dziecko zostalo lekko rozbite i wtedy zaczela sie zabawa w modzenie esa

na dzisiejsza chwile es stoi w Wawie od 1.12.2009 do 20.12.2009 u kolegi MIgdał_6 i jest on w dalszej czesci reanimowany

w zmianie stylistyczej od czasu ostatnich modow (do przesledzenia w 2 watku ktory poprosilem o zablokowanie): maska z garbami, moretty sprzedane zamienione na lampy RS, 17"RS7 zamienione na 16 cossi lock, lotka na tyl RS, lusterka MK7 w kolor auta(czerwien), dokladka mondeo, rozporki P + T, dalsze mody silnika, progi niestety rowniez zostaja zmienione bo ma obecenie robione podloznice podloge i progi a wiec mozna powiedziec ze sie mocno szarpnolem pare zdjec podgladowych z prac:





to nie koniec to co widac na zdjeciach jeszcze duzo duzo sie zmieni do konca tego roku wejdzie srodek z rozbitej bylej furmanki STILONA ( kubelki, kanapa) w srodku juz jest wrzucony licznik z mondeo MK1 najwieksza zabawa zacznie sie w swieta poniewaz dorwalem deske od FOKI MKI ktora w mocowania pasuje plug & play tylko rozkminiam jak przerobic srodkowy tunel na posty niestety nie odpisze bo nie mam jak ale za ponad tydzien wpadna zdjecia z zakonczonym wygladem esa
  
 
tez sie ciesze i mam nadzieje ze konfliktów miedzy mną a kolega nie bedzie...... do sprawy nie mam sensu wracac.......

jesli mozna wyrazic swoje zdanie ogólnie autko wygląda oki uwazam ze te lampki bardziej pasują niz moretki Felga chyba jest taka jak była na spocie na którym byłem albo mi sie zdaje nie wiem

tylko ja osobiscie bym dał inny kolorek......np. zostawiłbym tamta zielen w połączeniu z czarnym albo dał niebieski ten tez nie wygląda zle ale czerwonych Essów jest duzo......ALE to decyzja kolegi i ja niczego nie sugeruje tylko wyrazam swoją opinie

co do srodka.......z tego jak dobrze wyczytałem deska z Foki mk1 ?? no ciekawe choc ciezko jest mi to sobie wyobrazic....nie wiem ja osobiscie swojej deski z Mk7 bym nie zmienił ale to DECYZJA Michała my mozemy tylko wyrazac swoje skromne zdanie....Zobaczymy a moze wyjdzie tak ze wszyscy bedą w szoku sie zobaczy


co do felgi mogłem sie pomylic ale taka podobna dosc sie wydaje nie wiem

ale foto to juz niekoniecznie musieliscie wstawiac ze mną szczegół taki

[ wiadomość edytowana przez: Tvister22 dnia 2009-12-11 15:27:12 ]
  
 
Cytat:
2009-12-11 13:36:11, czamic pisze:
dorwalem deske od FOKI MKI ktora w mocowania pasuje plug & play tylko rozkminiam jak przerobic srodkowy tunel na posty niestety nie odpisze bo nie mam jak ale za ponad tydzien wpadna zdjecia z zakonczonym wygladem esa

to tak można?
  
 
Ho ho chłopaki doszli do porozumienia Na temat liści nikt nie wspominał więc chyba obylo sie bez nich
Michał szczerze to z morretami auto wygladało zacnie, teraz jest lipa... Co do dokladki, ta z astry lepiej wygladała niz ta z mondeo... Wnętrze z foki hmm bez obrazy ale dla mnie to najbrzydsza tapicerka w historii motoryzacji, wogóle nie podobają mi sie dechy w nowych wozach... A kola... znasz moje zdanie na temac czarnej felgi, albo srebrna albo biala i bylo by git...
  
 
wszystko można trzeba mieć chęci i fundusze
Ps. jestem ciekaw jak to będzie wyglądać
  
 
lampy dopiero beda zalozone bo przerabiam RS owe przyciemnilem, polerowalem szkla itp, na ta chwile sa zwykle krotkie

co do tapicerki bedzie tylko deska z foki a tapicerka od stilona od kupuje jego KUbly i kanape boczki z mkVII


fela tvister jest inna jak ty byles byla 15 rs7 pozniej weszla 17 RS7 a teraz jest 16 cossi look

arku srebna a ni biala fela nie pasuje do wszystkich detali sa foty na PJ z morettami i srebna 17" i mi sie to nie podobalo a wiesz czemu moretty sprzedalem bo nie mialem hajsu i bylem w kropce inaczej nigdy bym sie ich nie pozbyl
  
 
nie wiem ostatnio to troche za duzo melanzy i moze ze zmeczenia nie rozpoznaje albo tak podobne.......

ogólnie teraz Ess wygląda lepiej.......plany są tez zacne......tyle ze szkoda ze czerwony ale tobie sie ma podobac nie mi ten Esio z tyłu tez czerwony ma fajną fele
  
 
Cytat:
2009-12-11 15:59:38, Tvister22 pisze:
nie wiem ostatnio to troche za duzo melanzy i moze ze zmeczenia nie rozpoznaje albo tak podobne....... ogólnie teraz Ess wygląda lepiej.......plany są tez zacne......tyle ze szkoda ze czerwony ale tobie sie ma podobac nie mi ten Esio z tyłu tez czerwony ma fajną fele



Tvister ten esio z tyłu jest Migdała_6. A fele jak widać przejął od Dobka
  
 
Samochód Migdala i Dobka jest... A gdzie się podział mój?
  
 
Cytat:
2009-12-11 16:55:54, Clipper_skce pisze:
Samochód Migdala i Dobka jest... A gdzie się podział mój?



Twoj pewno w garage