Drgania kierownicy 100-120

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie w związku z tematem zakupiłem opony GoodYear Eagel Ventura i powiem szczerze że jest o niebo lepiej niż na Dębicy Pasjio - będę je reklamować .
Wyczuwam jeszcze minimalne drgania więc dla pewności planuję zmianę tarcz hamulcowych.

Powiem jeszcze jedną sprawę Ptaszyna wspomniał że mogą to być kołpaki i ma rację wystarczy źle spasować i kierownica to jedna wielka tragedia też to zdążyłem przećwiczyć.

Niestety do Barumów nie miałem zaufania Ventura gwarancja do zużycia bieżnika

Wiem że jeszcze ktoś miał "przygody" z wibracjami - może się podzieli info jak temat - uczulam na równe przyleganie kołpaków do felg !!!!
  
 
Witam - ja mam alu i do kolpakow od poczatku mam niechec, ale na zimowki to zaloze. Jesli chodzi o opony to ciagle nie zmieniane od poczatku koreanskie, tak mi sie wydaje, ze sa malo przyczepne na deszczu..
Odpisuje nie dlatego iz mam takie klopoty w Espero, poniewaz nie ma drgan nawet przy 160km/h ale w Polonezie GSI z 2000 r. z Debica na kolach i alufelgami i bez zadnych wad autka na autostradzie przy predkosci okolo 120 do 150 kierownica drga - ale uwaga na GAZIE!!! Po przelaczeniu zpowrotem na bezyne drgania ustaly. Tego na szczescie nie ma w moim Espero. Ale mozna tez to wziac po uwage
Pozdrawiam Robert
  
 
czyli co może być jeszcze poduszki silnika ale za mały ze mnie fachowiec
  
 
czyli co może być jeszcze poduszki silnika ale za mały ze mnie fachowiec
  
 
Rzeczywiście zdjęcie kołpaków pomaga. Ale co w związku z tym zrobić? Jakie kołpaki kupić aby nic nie drgało??

Janusz Figurski
  
 
Mnie sie podoba bardziej bez kolpakow, tak zostawilem...