Tuning Camry

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Czy są jacyś klubowicze posiadający Camry i interesujący się porawieniem jej od strony wizualnej ??
Jeśli znacie jakieś stronki a może sami coś ulepszyliście to proszę o wymianę doświadczeń!

Pozdro Kryspin!
  
 
u mnie w rodzince jest Camry, swojego czasu chciałem ją modernizować, ale na wkładce K&N się skończyło (swoja drogą - warto) ciężko cokolwiek dostać do nich...
  
 
dokładnie tak jak do mojej cariny II. nie ma nic ale jak bardzo się postarasz to efekt może być ciekawy.
  
 
A odnośnie tej wkładki to gdzie kupiłeś i jakiego rzędu to wydatek??

KRI
  
 
Bardzo Ciężko znaleść cokolwiek do Camraka 91-96, jest trochę w USA, np białe kierunkowskazy, lotki, spojlery czy spręzyny ale to wszystko za oceanem.
Ponieważ ja mam Europę więc zwłaszcza z wyglądem zewnętrznym jest ciężko...
  
 
Poczytajcie wątek "Firmy tuningowe", tam była dziś mowa o zrobieniu własnego projektu i wykonaniu go na zamówienie w warsztacie, za rozsądne pieniądze. Niepowtarzalność gwarantowana.
  
 
Poczytajcie wątek "Firmy tuningowe", tam była dziś mowa o zrobieniu własnego projektu i wykonaniu go na zamówienie w warsztacie, za rozsądne pieniądze. Niepowtarzalność gwarantowana.
  
 
Kryspin - kupiłem K&N przez jakąś już nieistniejącą firmę tuningową, było to w 1998 roku i dałem niecałe 200 zł, teraz pewnie są tańsze... i chyba teraz lepiej lupować JR, bo są wszędzie dostępne.