Ile mozna czekac na gadzety?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
znajdźcie sobie dziewczynę:

- wcale nie jest głośniejsza niż rozwalony wydech

- nie trzeba jej tankować

- awarie same przechodzą, nie trzeba walić młotkiem

A tak na serio, czy wy naprwdę nie macie co robić i tylko wymyślacie jak ludziom którzy łóżą na was kase życie uprzykrzyć.

Już dawno zaczeliście rozmijać "po co tu jesteście" z "co macie robić".

PS. (miałem sobie darować ale tak reaguję na .... (brak mi cenzuralnych słów - powiedzmy WAS). WY może wkońcu kiedy po raz piąty upominal się o wysłąnie mi gadzenów klubu, za które wpłaciłem WAM pieniądze a których WY mi nie wysłaliście pomimo wielu próśb (dotyczy roku 200.

Ubiegając nieuniknione, z góry przepraszam WAS za to że wogóle mam czelność komentować, WASZE poczynania, WASZE niedociągnięcia i mieć swoją na ich temat opinie.

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek127 dnia 2009-05-30 11:19:25 ]
  
 
Trochę nie rozumiem postu..... . Proszę napisz mi na PW za jaki rok nie dostałeś gadżetów a ja sobie to sprawdzę.
Hmmm a co tych osób co łożą na mnie kasę... oświeć mnie bo nie przypominam sobie żebym jakąś pensję pobierał lub jakiekolwiek pieniądze otrzymał...
  
 
A może chodzi o nie wyjaśnione przelewy na konto Pana PaliPrezesa z karaibów
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:15:45, radex70 pisze:
Trochę nie rozumiem postu..... . Proszę napisz mi na PW za jaki rok nie dostałeś gadżetów a ja sobie to sprawdzę. Hmmm a co tych osób co łożą na mnie kasę... oświeć mnie bo nie przypominam sobie żebym jakąś pensję pobierał lub jakiekolwiek pieniądze otrzymał...


alleluja za 5 razem jakiś oddźwięk!!!

a druga sprawa - fakt jest faktem ludzie na was płacą i coraz mniej im się podoba co dostają w zamian, czytujesz forum , więc najlepiej powinienłeś się orientować w pogarzszających się nastrojach. Czy dostajesz za to pieniądze to? -nie moja sprawa, ty podejmowałeś się funkcji i ustalałeś zasady. Na coś jednak ta forsa idzie i naprawdę nie mam ochoty słyszeć na co.

w marcu nabyłem auto do klubu zapisałem się w kwietniu wtedy wysłałem też kasę i zgłoszenie, ponowne zgłoszenia w sierpniu i wrześniu

Osobiście nie piszę o was w dobrym tonie, gdyz wielokrotnie komentowałem brak chęci załatwienia mojej sprawy jak i wasze poczynania, które nie przypadają nikomu do gustu (no chyba że WAM). Twój kolega jeżdzący mitsubishi (taki który lubi wątki zamykac z byle powodu) dostał bardziej szczegółowego priva
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:27:27, grzesiek127 pisze:
alleluja za 5 razem jakiś oddźwięk!!! a druga sprawa - fakt jest faktem ludzie na was płacą i coraz mniej im się podoba co dostają w zamian, czytujesz forum , więc najlepiej powinienłeś się orientować w pogarzszających się nastrojach. Czy dostajesz za to pieniądze to? -nie moja sprawa, ty podejmowałeś się funkcji i ustalałeś zasady. Na coś jednak ta forsa idzie i naprawdę nie mam ochoty słyszeć na co. w marcu nabyłem auto do klubu zapisałem się w kwietniu wtedy wysłałem też kasę i zgłoszenie, ponowne zgłoszenia w sierpniu i wrześniu Osobiście nie piszę o was w dobrym tonie, gdyz wielokrotnie komentowałem brak chęci załatwienia mojej sprawy jak i wasze poczynania, które nie przypadają nikomu do gustu (no chyba że WAM). Twój kolega jeżdzący mitsubishi (taki który lubi wątki zamykac z byle powodu) dostał bardziej szczegółowego priva



Alleluja gdybyś napisał do mnie wcześniej to może sprawa była by załatwiona . Ale powiem Ci uczciwie że nawet twojego nicka nie kojarzę... Piszesz że kasa gdzieś się defrauduje ( ja tak to odebrałem ) Potem piszesz że nie masz ochoty na informacje gdzie ta kasa idzie . A ja właściwie nie muszę Ci się z tego tłumaczyć.
Po za tym to płaca klubowicze do których Ty nie należysz ( a oni maja wgląd wszędzie gdzie poproszą ) . Nie musisz pisać o nas w dobrym tonie . A powiem więcej . Nie musisz pisać o nas wcale
I rozumiem że pisząc słowo" nikomu" próbujesz reprezentować całe forum ?
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:27:27, grzesiek127 pisze:
alleluja za 5 razem jakiś oddźwięk!!! a druga sprawa - fakt jest faktem ludzie na was płacą i coraz mniej im się podoba co dostają w zamian, czytujesz forum , więc najlepiej powinienłeś się orientować w pogarzszających się nastrojach. Czy dostajesz za to pieniądze to? -nie moja sprawa, ty podejmowałeś się funkcji i ustalałeś zasady. Na coś jednak ta forsa idzie i naprawdę nie mam ochoty słyszeć na co. w marcu nabyłem auto do klubu zapisałem się w kwietniu wtedy wysłałem też kasę i zgłoszenie, ponowne zgłoszenia w sierpniu i wrześniu Osobiście nie piszę o was w dobrym tonie, gdyz wielokrotnie komentowałem brak chęci załatwienia mojej sprawy jak i wasze poczynania, które nie przypadają nikomu do gustu (no chyba że WAM). Twój kolega jeżdzący mitsubishi (taki który lubi wątki zamykac z byle powodu) dostał bardziej szczegółowego priva



kolego to nie sklep gdzie wchodzisz i : PŁACE I ŻĄDAM !!! (choć takich klientów osobiści uważam za debili - tz. nie do Ciebie ten teks ma być).


To że ktoś jest tu prezesem, inny moderatorem, nie znaczy że kasę za to bierze, ludzie pełnią tę funkcję charytatywnie.

Ciekawe jakbyś czuł się na miejscu prezesa który nie dość że swój prywatny czas poświęca to jeszcze mu za to nie płacą (można by powiedzieć że siedzi za karę ) i jeszcze słyszy że ktoś ma pretensje, więc okaż trochę szacunku.

Ale cóż, najlepiej siedzieć z dupą na miejscu, mieć pretensje do innych itd itp.

Najlepiej jakby za 70zł Ci ktoś jeszcze mówił: WŁADCO, PANIE i płatki róż pod nogi sypał.


Wracając do gadżetów, to też dziwi mnie to że nie można zrobić czegoś z zapasem, ale ja tam jestem cierpliwy
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:49:14, Asior pisze:
kolego to nie sklep gdzie wchodzisz i : PŁACE I ŻĄDAM !!! (choć takich klientów osobiści uważam za debili - tz. nie do Ciebie ten teks ma być). To że ktoś jest tu prezesem, inny moderatorem, nie znaczy że kasę za to bierze, ludzie pełnią tę funkcję charytatywnie. Ciekawe jakbyś czuł się na miejscu prezesa który nie dość że swój prywatny czas poświęca to jeszcze mu za to nie płacą (można by powiedzieć że siedzi za karę ) i jeszcze słyszy że ktoś ma pretensje, więc okaż trochę szacunku. Ale cóż, najlepiej siedzieć z dupą na miejscu, mieć pretensje do innych itd itp. Najlepiej jakby za 70zł Ci ktoś jeszcze mówił: WŁADCO, PANIE i płatki róż pod nogi sypał. Wracając do gadżetów, to też dziwi mnie to że nie można zrobić czegoś z zapasem, ale ja tam jestem cierpliwy



Zapasy się skończyły i czekaliśmy żeby trochę kasy uzbierać bo koszt tego co właśnie zamówiłem wyniesie ok. 5 tys. PLN .
Gadżety powinny być już gotowe tuż przed zlotem. Powinno wystarczyć na 2-3 lata .
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:44:12, radex70 pisze:
Alleluja gdybyś napisał do mnie wcześniej to może sprawa była by załatwiona . Ale powiem Ci uczciwie że nawet twojego nicka nie kojarzę... Piszesz że kasa gdzieś się defrauduje ( ja tak to odebrałem ) Potem piszesz że nie masz ochoty na informacje gdzie ta kasa idzie . A ja właściwie nie muszę Ci się z tego tłumaczyć. Po za tym to płaca klubowicze do których Ty nie należysz ( a oni maja wgląd wszędzie gdzie poproszą ) . Nie musisz pisać o nas w dobrym tonie . A powiem więcej . Nie musisz pisać o nas wcale I rozumiem że pisząc słowo" nikomu" próbujesz reprezentować całe forum ?



1. Ponad rok odstępowania od zobowiązań, pomimo usilnych próśb ma swoją nazwę, ponieważ nie ja jej użyłem w tym wątku, więc nie oskarżam nikogo.
2. Dobrze preczytałeś - nie obchodzi mnie jak kasą dysponujecie, tak długo jak wywiązujecie się ze zobowiązań, w moim przypadku nie zrobiliście co do was należało
3. Odebrałem twoją sugestię jakbym nie chciał należeć do klubu. Zasugeruj mi również dlaczego w takim razie 3 krotnie wysłałem to je.... zgłoszenie?
4. Racja "nikomu" nie oznacza całego grona forum - "Nikomu" to osoby które raz WAM zapłaciły i drugi raz nie chcą.
5. Pomysł "lista ostrzeżeń" (pewnie ten od mitsubishi to to wymyślił) jest wręcz poniżający - nie macie co robić z życiem to zaczeliście polowania na czarownice czy co?, naprawdę nie wiem jakbym musiał się nudzić aby takie kretyństwo wymyślić
  
 
Ale dość o gadżetach bo watek miał być o czym innym . Więc albo wróćmy do komentarza ( choć nie wiem co tu można komentować ) albo go zamknijmy
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:00:15, grzesiek127 pisze:
1. Ponad rok odstępowania od zobowiązań, pomimo usilnych próśb ma swoją nazwę, ponieważ nie ja jej użyłem w tym wątku, więc nie oskarżam nikogo. 2. Dobrze preczytałeś - nie obchodzi mnie jak kasą dysponujecie, tak długo jak wywiązujecie się ze zobowiązań, w moim przypadku nie zrobiliście co do was należało 3. Odebrałem twoją sugestię jakbym nie chciał należeć do klubu. Zasugeruj mi również dlaczego w takim razie 3 krotnie wysłałem to je.... zgłoszenie? 4. Racja "nikomu" nie oznacza całego grona forum - "Nikomu" to osoby które raz WAM zapłaciły i drugi raz nie chcą. 5. Pomysł "lista ostrzeżeń" (pewnie ten od mitsubishi to to wymyślił) jest wręcz poniżający - nie macie co robić z życiem to zaczeliście polowania na czarownice czy co?, naprawdę nie wiem jakbym musiał się nudzić aby takie kretyństwo wymyślić



Kolego jeszcze raz Ci piszę że o Twoich zaległych gadżetach nie wiedziałem bo nic do mnie nie pisałeś... . Sprawdzę sprawę i się odezwę do Ciebie . Poszukam tez Twojej deklaracji u siebie w archiwum. Jeśli ją wysłałeś to na bank ją będę miał.
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:49:14, Asior pisze:
kolego to nie sklep gdzie wchodzisz i : PŁACE I ŻĄDAM !!! (choć takich klientów osobiści uważam za debili - tz. nie do Ciebie ten teks ma być). To że ktoś jest tu prezesem, inny moderatorem, nie znaczy że kasę za to bierze, ludzie pełnią tę funkcję charytatywnie. Ciekawe jakbyś czuł się na miejscu prezesa który nie dość że swój prywatny czas poświęca to jeszcze mu za to nie płacą (można by powiedzieć że siedzi za karę ) i jeszcze słyszy że ktoś ma pretensje, więc okaż trochę szacunku. Ale cóż, najlepiej siedzieć z dupą na miejscu, mieć pretensje do innych itd itp. Najlepiej jakby za 70zł Ci ktoś jeszcze mówił: WŁADCO, PANIE i płatki róż pod nogi sypał. Wracając do gadżetów, to też dziwi mnie to że nie można zrobić czegoś z zapasem, ale ja tam jestem cierpliwy



więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć.

Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza.
Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.

  
 
Cytat:
2009-05-30 11:09:33, grzesiek127 pisze:
więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć. Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza. Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.



Widzisz... szukałem Ciebie wśród numerów klubowych jakie miał ktoś co nawet przez chwilę był Driverem i nie znalazłem Twojego nicka....
Czyli chyba jednak nie wpłaciłeś kasy ( bo ciekawe by było żeby się naraz 2-3 osoby pomyliły.) . Więc coś tu jest nie tak...
Gadżety się należą tylko Driverom więc jak mogłeś wysłać kasę na gadżety skoro nie byłeś nigdy Driverem ? Odpowiedz mi proszę .
Na liście wpłat za 2007 i 2008 sprawdziłem też nic nie ma. A jesteś na forum trochę ponad 400 dni ....


[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-05-30 11:18:45 ]
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:09:33, grzesiek127 pisze:
więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć. Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza. Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.



Ale przecież o gadżety trzeba pisać nie do slawcek`a tylko do osoby od gadżetów > kubusiek77 (czy jakoś tak), ew zgłaszasz do prezesa.


Jak zadzwonisz do energetyki i powiedz że nie masz w domu wody to tez cię Oleją.
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:14:49, radex70 pisze:
Widzisz... szukałem Ciebie wśród numerów klubowych jakie miał ktoś co nawet przez chwilę był Driverem i nie znalazłem Twojego nicka.... Czyli chyba jednak nie wpłaciłeś kasy ( bo ciekawe by było żeby się naraz 2-3 osoby pomyliły.) . Więc coś tu jest nie tak... Gadżety się należą tylko Driverom więc jak mogłeś wysłać kasę na gadżety skoro nie byłeś nigdy Driverem ? Odpowiedz mi proszę .



nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:18:13, grzesiek127 pisze:
nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy



ja deklaracji nie składałem, tylko wpłaciłem samą kasę i jakoś jestem driverem.
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:18:13, grzesiek127 pisze:
nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy



Deklaracja ZAWSZE przychodzi do mnie do domu a w Twoim przypadku jej widać nie było. Wpłaty za składkę też nie odnotowano...
Grzesiek ,coś tu kręcisz ....
A wpłat na konto klubowe nie pilnuje tylko jedna osoba... więc nie ma mowy o takich zbiegach okoliczności.
  
 
zerknąłem na przelewy, podgląd przez neta kończy się w maju '08, więc udam się w poniedziałek do banku i poproszę o wczesniejsze wykazy, czy WAs to będzie satysfakcjonowało
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:22:49, radex70 pisze:
Deklaracja ZAWSZE przychodzi do mnie do domu a w Twoim przypadku jej widać nie było. Wpłaty za składkę też nie odnotowano... Grzesiek ,coś tu kręcisz .... A wpłat na konto klubowe nie pilnuje tylko jedna osoba... więc nie ma mowy o takich zbiegach okoliczności.

deklaracja była wysyłana do salomei, teraz to ja już czegos nie rozumiem

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek127 dnia 2009-05-30 11:24:39 ]
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:19:17, Asior pisze:
ja deklaracji nie składałem, tylko wpłaciłem samą kasę i jakoś jestem driverem.




A widzisz . To bardzo proszę o jej przysłanie ( właśnie czegoś mi u Ciebie brakowało . Już kilka dni temu miałem napisać ... )
U nas jest normalna kartoteka
  
 
grzesiek chłopaku drogi po wnikliwej analizie tego co napisałeś zapytam cie wprost : Boli Cie głowa?
Bierzesz jakieś leki ewentualnie masz jakieś zaburzenia?

A może ty poprostu pomyliłeś fora i zapisałeś sie gdzieś indziej?

Weź sie w garść opisz ale z sensem i zrozumiale w jednym poście o co ci chodzi i poczekaj na odpowiedż. A tymczasowo daruj sobie ten przepełniony chartyzmem i bełkot który jest żywcem wzięty z książki skarg i zażaleń okresu PRL