Złe prowadzenie samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!Posiadam BMW 518 i m40.Podczas jazdy samochód żle się prowadzi,auto ściąga na boki.Amortyzatory i pozostałe cześci zawieszenia zostały wymienione,auto nadal żle sie prowadzi.Czy wiecie co może być powodem takiego prowadzenia auta?
  
 
Po wymianie wachaczy powinieneś jechać na diagnostyke i sprawdzić ustawienia kół.Zakladam że zbieżność ci się rozjechala.Koszt okolo 80zeta.A jak tuleje tylnej belki?
  
 
A w jakim stanie masz opony? Bo one też mają duży wpływ , szczególnie na koleinach. Proponuje założyć inny komplet kół , np zimówki i wtedy zobaczyć.
  
 
Jeśli masz opony powyżej 205 i koleiny na trasie to przyjmij to za normę + wymiana długiego łącznika stabilizatora co ok 15 tys. km. Ja musiałem zejść z 335 do 195 żeby było normalnie. Teraz mam na łącznikach zrobione prawie 65 tys. i spoko. Cóż ....polskie drogi....Ale to tylko jedna z możliwych przyczyn....tyle, że najbardziej oczywista.
  
 
Witam ja w swojej e34 miałem posadzone tuleje pływające (skrzypaki) po wymianie już nie buja.Pozdrawiam.