Mk6 - zabudowa bagaznika - rozeznanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar zabudowac bagaznik w moim mk6 hb w stylu tak jak ma kiepas96

obie strony i tylko zamias wzmaka(jak na fotce) chce aby tam byly glosniki i teraz pytanie, czy na poczatek jak wsadze te Hertz EV165 z ESK 165 bedzie to w miare gralo, no i jaki wzmak do tego w przystepnej cenie? chce te hertzy bo w przyszlosci mam zamiar wepchnac je w przednie drzwi a na tyl dac cos wiekszego.

co sadzicie o tym wzmaku? pociagnie te dwa hertzy VOICE KRAFT C238 wiem ze raczej to jakis badziew, ale narazie na taki wydatek mnie stac.
  
 
może czegoś nie rozumiem - ale po co Ci normalne głośniki pakować do bagażnika... no chyba że często wozisz kogoś w bagażniku i chcesz żeby też posłuchał nuty ...

Przecież nawet gdybyś nie montował półki to ten dźwięk będzie mocno zniekształcony i będzie grał "niewiadomogdzie"
to jest jeszcze bardziej bezsensowne niż montowanie głośników w półkę....

takie jest moje zdanie...
bagażnik zostaw dla skrzyni i wzmaka... chyba że robisz jakiegoś democara no ale to zupełnie inna bajka...
  
 
zle mnie zrozumiales, do tych hertzow chce dac zwrotnice zeby dawaly tylko bas, tylko nie wiem ile moge z nich wyciagnac,
nie chce zeby to napierdzielalo jak nie wiem co tylko zeby ladnie gralo i byl slyszalny delikatny bas
  
 
To nie kupuj Hertzów tylko dostukaj więcej kasy i kup se skrzynie basową i wzmaka. A co do tego wzmaka co podałeś w pierwszym poscie to jest badziewie, radio jest mocniejsze od tego. Nie ma sensu zabudowywać tych małych głosniczkow.
  
 
Cytat:
2009-06-07 13:07:01, walet90 pisze:
To nie kupuj Hertzów tylko dostukaj więcej kasy i kup se skrzynie basową i wzmaka. A co do tego wzmaka co podałeś w pierwszym poscie to jest badziewie, radio jest mocniejsze od tego. Nie ma sensu zabudowywać tych małych głosniczkow.



amen
  
 
To nie są głośniki basowe, żeby grały w niskim paśmie dobrze.
  
 
wiec jakie polecacie glosniki w miare przystepnej cenie?
albo po prostu jakas tube, wychodzi na to ze to bedzie najprosztszy sposob.

A i jeszcze jedno pytanko, dzisiaj sie dopatrzylem ze moje radyjko nie ma wyjscia na wzmacniacz, czy jest jakas mozliwosc obejscia tego i podlaczenie dodatkowego pieca?
  
 
Zależy jaki wzmacniacz kupisz ale przeważnie mają wejście "high input". Jakie masz fundusze na sprzęt?
  
 
Ja za nieduże pieniądze polecam STX

Miałem go na początku i dawał rade
  
 
Cytat:
2009-06-08 23:13:52, WojZdzisiu pisze:
Ja za nieduże pieniądze polecam STX Miałem go na początku i dawał rade



Jak się nie mylę to dawny Tonsil
  
 
Cytat:
2009-06-08 23:24:59, Sjepka pisze:
Jak się nie mylę to dawny Tonsil



Dokładnie tak
  
 
Cytat:
2009-06-08 23:27:39, walet90 pisze:
Dokładnie tak



Kiedyś jak się jeszcze bawiłem w audio,zrobiłem sobie fajne kolumny na stx Za niskie tony odpowiedzialny był GDN 42/300 w obudowie bass reflex,piknie to grało
  
 
Na elektrodzie masz dużo projektów kolumn na STX-ach
  
 
Cytat:
2009-06-08 23:36:44, walet90 pisze:
Na elektrodzie masz dużo projektów kolumn na STX-ach



No dokładnie ale to był mój własny projekt,policzenie obudowy,dobranie zwrotnic,zrobienie obudów itd W końcu specjalizacja z technikum Audio-wideo