Czy to bedzie grać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwracam sie pytaniem do speców.
Czy to bedzie grać w miarę przyzwoicie?
Gosniki na przód
na tyl nic nie mogę znalesc poza tym
Ty
Dodam iż nie jestem audiofilem i chce tylko zeby sobie gralo.
Nie interesuje mnie wycinanie dziur itp,tylko fabryczne miejsca
  
 
w/g mnie wywalenia kasy w bloto. polecalbym najpierw wygluszyc przednie drzwi i wybrac cos innego.z tylu o ile sie nie mysle to sa otwory na przyslowiowe ''jajka'' .
  
 
Cytat:
2009-06-11 12:55:06, stilon pisze:
w/g mnie wywalenia kasy w bloto. polecalbym najpierw wygluszyc przednie drzwi i wybrac cos innego.z tylu o ile sie nie mysle to sa otwory na przyslowiowe ''jajka'' .


tyle ze jak pisalem nie jestem audiofilem,moze kolega cos doradzi?
  
 
Cytat:
2009-06-11 13:16:23, RemikGT pisze:
tyle ze jak pisalem nie jestem audiofilem,moze kolega cos doradzi?



ok spoko Remik hmm. ja bym polecal na przod cos takiego PRZÓD
A na tył hmm. tam sa ''jajowate'' otwory , jesli sie nie myle to chyba 4x6'' . HMM. moze cos takiego TYŁ



[ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2009-06-11 13:20:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2009-06-11 13:21:16 ]
  
 
Na pewno zaproponowane przez Ciebie Pionki będą niezłe na przód, ja bym za tą kasę wolał Helix'y, tyle, że pewnie nawet do 13 musiał byś robić panele (ja pod 13 Blaupunkt'a musiałem :|).

Natomiast na tył to jak za niedużą kasę w oryginalne miejsca dobra propozycja: Tył 4x6


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2009-06-11 13:34:00 ]
  
 
Remik kurde dawno tu nie zaglądałem, mam tydzień spóźnienia ale i nadzieję, że jeszcze nic nie kupiłeś
Wnioskuję że całość ma grać tylko pod radiem, więc szukaj głośników które moc RMS czy "nominalną" (zwał jak zwał) mają w granicach 30W NIE więcej, inaczej końcówki mocy nie dadzą rady rozbujać ich tak jak powinny.
Na przód szukałbym jednak głośników 160mm, nie będę namawiał Ciebie na siłę, ale skoro planujesz wydać w granicach 250zł na taki zestaw, to zdecydowanie 160 a nie 130. Zagra to "zgrabniej" a przede wszystkim czyściej. Przetrząśnij stare wątki, ale z tego co pamiętam to Helix DB radzą sobie całkiem nieźle pod samym radiem. Jeśli chodzi o tył to mocowo tak samo jak z przodu z tym, że zawsze myślełem że Ford ma z tyłu miejsca na głośniki 5x6, ale mogę się mylić.
  
 
Ja mam tez pytanie typu "czy to zagra" - skrzynka z glosnikiem 25cm pod samym radiem?
Z przodu mam odseparowane helixy db62.1
Ruszy to w ogole czy nawet nie drgnie?
Wiem ze wzmacniacz jest potrzebny...
  
 
u mnie póki co na przodzie bedą grać.Głosniki na przód
na tył za jakis czas.
  
 
Cytat:
2009-06-17 12:28:25, dino84 pisze:
Ja mam tez pytanie typu "czy to zagra" - skrzynka z glosnikiem 25cm pod samym radiem? Ruszy to w ogole czy nawet nie drgnie? Wiem ze wzmacniacz jest potrzebny...



skoro wiesz ze wzmacniacz potrzebny to po co zadajesz takie pytania ? , podaj chociaz moc tego glosnika 25 cm . ale stawiam na to ze nie zagra to
  
 
Oj mialem nadzieje
Glosnik taki:
macAudio
MLC-2625
26cm 2-way
250 watt max
  
 
Cytat:
2009-06-17 13:01:36, RemikGT pisze:
u mnie póki co na przodzie bedą grać.Głosniki na przód na tył za jakis czas.



A dlaczego pakujesz 10cm jesli wchodza tam 13 chociazby??
  
 
Remik na miłość boską - DWUDROŻNE???

Ps. Więcej nic nie napiszę, ale tego kto polecił je Tobie należałoby za !@#$ powiesić...


dino84 gra nie warta świeczki, nie usłyszysz tej skrzynki, zresztą co to za skrzynka z głośnikiem "2-way"


Seba- co racja to racja.

  
 
Mowisz nie bardzo 2 way?
Moze nie ma co sie zabierac od d... strony tylko nazbierac na wzmacniacz najsamwprzod?
  
 
Cytat:
2009-06-17 13:01:36, RemikGT pisze:
u mnie póki co na przodzie bedą grać.Głosniki na przód na tył za jakis czas.





Seba ma racje zdecydowanie. Panie Remik jak chcesz wywalić 150 peelenuf na takie głośniki to lepiej daj na bezdomne dzieci.
  
 
Cytat:
2009-06-17 15:51:16, Pre100n pisze:
Seba ma racje zdecydowanie. Panie Remik jak chcesz wywalić 150 peelenuf na takie głośniki to lepiej daj na bezdomne dzieci.



Za sztuke
  
 
Cytat:
2009-06-17 16:19:16, Seba pisze:
Za sztuke


Dane techniczne mówią że za 2 sztuki, u góry że za sztukę.
No dobra, koniec głupkowania
  
 
Cytat:
2009-06-17 15:20:24, Seba pisze:
A dlaczego pakujesz 10cm jesli wchodza tam 13 chociazby??


a nie wiedziałem ze wejdą ,a skoro wejdą oddam te JBLe bratu i już
Ja tam na Car-Audio sie nie znam
  
 
mi się coś zdaje, że z tyłu sa 5x7"...
  
 
Cytat:
2009-06-17 16:51:54, RemikGT pisze:
a nie wiedziałem ze wejdą ,a skoro wejdą oddam te JBLe bratu i już Ja tam na Car-Audio sie nie znam

Oczywiscie, ze wejda 13cm, ale jesli chcesz to miec porzadnie zamonotwane, mozesz zrobic tak jak ja mam. Dystans gotowy pod 16cm, zebralem troche materialu i dorobilem sobie pierscien 13cm, nalozylem na poprzedni dystans poskrecalem wszystko odpowiednio i gra.
  
 
Z racji, ze srednio jestem w temacie audio samochodowego obeznany, potrzebuje rady, sugestii.
Mam z przodu helixy 62 odesparowany zestaw. Gra to bardzo przyjemnie.
Dostalem od kolegi wzmacniacz 2 kanalowy z mozliwoscia wyjscia na 3 glosniki. Brakuje mi koncepcji co dalej czy podlaczac przod czy z tylu jakas skrzynke, czy i to i to.
Mam mozliwosc odkupienia glosnika mac audio (pisalem nizej) z tym ze jest on 2 drozny. We wzmacniaczu jest natomiast odciecie wysokich tonow czyli owy glosnik gralby tylko niskimi tonami.
Dobre rozwiazanie zakladajac ze zrobilbym do niego skrzynie?
Poradzcie cos Panowie
PS Kombinuje tak bo srednio mam gotowke

[ wiadomość edytowana przez: dino84 dnia 2009-06-25 13:05:09 ]