Opel Astra G 1.6 16V - opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich

Właśnie sprzedałem swoja Astre F i mam możliwość kupienia Astry G 1.6 16v CDX z dość bogatym wyposażeniem. Co sądzicie o tym silniku? Prosiłbym o opinie użytkowników tego autka bo słyszałem różne zdania na temat jego awaryjności.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
  
 
u mnie juz od 2002 roku go mam -jakos niebylo niezapowiedzianych usterek,zresztä usterek jako takich niebylo w ogöle bo to co musialem zrobic bylo spowodowane moim zaniedbaniem ,stanem drög lub poprostu cos sie poprostu zuzylo
  
 
Astra kupiona a teraz zobaczymy co pokaże...
  
 
to przedstaw nam swój nowy nabytek..
  
 
Opel Astra G Kombi 98r. 1.6 16V, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, 4 x Airbag czyli wszystko co potrzebne po przesiadce z gołej Astry F 1.6 Troche kosmetyki trzeba oczywiście włożyc, ale przy używanym to zawsze jest coś do zrobienia.

Pozdrawiam
  
 
No to gratulacje

Przyznam szczerze,że zawsze będę miał sentyment do F-ki
  
 
Szczerze mówiąc moja astra f w 1.7 isuzu to najlepsza fura jaką miałem ... tak na marginesie
  
 
Ja na swoją F-ke nie narzekałem jeżeli chodzi o stan techniczny. Bardzo przyjemnie sie nią jeździło przez 3 lata. Ale zabrała sie za nią ostro "Pani korozja" i do tego pewien Pan kierowca wymusił pierszeństeo i troszke mi ja obił i koszt lakierowania przekonał mnie do zmian.