Dobry serwis LPG?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam instalację DTGas, przejechałem na niej 50kkm. Przy przebiegu 20kkm miałem wymieniane oba filtry gazu, później byłem przy przebiegu 30kkm, ale gostek stwierdził że skoro nic się nie dzieje to nawet to komputera nie trzeba podłączać.
W związku z powyższym chciałbym pojechać do jakiegoś dobrego serwisu w okolicy Jastrzębie, Rybnik, Pszczyna na normalny serwis. Proszę o jakieś namiary.
Z góry dziękuje i pozdrawiam. PC.
  
 
Eko
Czytałem, że są dobrzy.
W Pszczynie też jest gdzieś bdb firma, ale nie znam nazwy i adresu.
  
 
jak chcesz to w Bielsku znam paru speców
  
 
Cytat:
2009-06-28 15:46:45, deathrider_85 pisze:
Eko Czytałem, że są dobrzy. W Pszczynie też jest gdzieś bdb firma, ale nie znam nazwy i adresu.



Była. Od kiedy serwisant się zwolnił zeszła na psy i omijam ich szerokim łukiem.
  
 
Zatem, gdzie serwisujesz auto Snale? I prośba do everlast'a o jakieś namiary na dobry serwis w Bielsku.
Dziękuję i pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: przemoc79 dnia 2009-07-01 13:20:24 ]
  
 
Bielsko-Biała:
ul. T Jeża
"Auto Gaz Beskid"
albo jeszcze lepsi spece są na komorowickiej nie znam dokladnie adresu ale wiem gdzie to jest. Jakies 300m od tego auto gaz beskid
jak cos to uderz na priv
  
 
w Kato jest też niezły serwis - autoryzowany BRC, ale ulicy nie znam. Musiałbym wytłumaczyć jak dojechac
  
 
masz pod nosem na bziu najlepszego znanego mi do tej pory fachowca
"Auto-Euro-Serwis" Ernest Stalmach

Branża: Samochody - gazowe instalacje

* Jastrzębie-Zdrój, ul. Stawowa 10 C

* tel. 032 4703770
* E-mail do "Auto-Euro-Serwis" Ernest Stalmach
  
 
Cytat:
2009-07-01 13:17:36, przemoc79 pisze:
Zatem, gdzie serwisujesz auto Snale? I prośba do everlast'a o jakieś namiary na dobry serwis w Bielsku. Dziękuję i pozdrawiam. [ wiadomość edytowana przez: przemoc79 dnia 2009-07-01 13:20:24 ]



We Wrocławiu
  
 
Dziękuję BENDIX oraz everlast. Na początek uderzę na Bzie . Pozdrawiam.