Fele po regeneracji, mozna im ufac?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak ja w temacie... Mam zamiar kupic fele... Juz mam na nie fundusze, ale sam nie wiem, gdyz felgi te sa po regeneracji. Mam tez na oku inne ale cos mi kefia, albo to tylko moje filmy, a chodzi o te: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15459542 . Pytanie te zadalem i tu i na PTK i na AK bo zalezy mi na czasie...

Jesli mozecie wypowiedzcie sie na ten temat...

Pzdr
  
 
Coz za lawina wypowiedzi... I az 3 odslony tego tematu, w tym jedna moja...

Pzdr
  
 
witka,sory za braki w odslonach ale jakies paskodstwo z netu wykonczylo mi kompa jesli chodzi o fele to zalezy jaka to byla renowacja?prostowanie?malowanie?to jesli tylko tyle mozna brac ale nie ufal bym spawanym,zobacz cz nie byly spawane
  
 
Sorki ja też byłem na wakacjach i byłem troche zajęty cóż felgi są juz sprzedane ale moge Tobie powiedzieć jak ja kupowałem swoje 13 za 200 zeta. Znalazłem je w anonsach potem pojechałem było 5 felg jedna z oponą 4 do malowania kupiłem pomalowałem potem okazało się ze 2 puszczają i trzeba by jedobrze wyszlfować i pomalować najlepiej wypiaskować. W zakładzie chcą po 60 zeta za felge piaskowanie i malowanie. A z aukcji bałbym sie kupic czy masz pewnośc ze dosatniesz to co chcesz a w paczce np. moga byc kamienie
  
 
Spawane felgi najlepiej sprawują się na złomowisku!! ale jeśli są po innej renowacji to mogą być ok. Tyle że z internetowej aukcji bym nie kupił, lepiej poszukaj na giełdzie (przynajmniej można zobaczyć co się kupuje), czasem też można dostać w podobnych cenach!
  
 
tak miejsce takich felg to szrot ja za swoje dalem 400 pln i sa ok!!!
  
 
A ja jeździłem z początku na oponach co dziadek zaj...ł kiedyś chyba od furmanki na jakiejś budowie Oponki założone z tyłu dawały ciekawy efekt zwijania się opony pod felgą i wtedy czułem się jak na rodeo!!!
  
 
Cytat:
2003-08-26 18:14:08, michasmaniak pisze:
A ja jeździłem z początku na oponach co dziadek zaj...ł kiedyś chyba od furmanki na jakiejś budowie Oponki założone z tyłu dawały ciekawy efekt zwijania się opony pod felgą i wtedy czułem się jak na rodeo!!!

a ja mam na zbyciu oponki 205/60/13
  
 
A po ile te oponki ?
  
 
a po 50 ze zalozeniem i wywazeniem
  
 
Czyli jakbym chciał to musiałbym sie karnąć do Ciebie i ty mi za 200 zeta załozysz i wyważysz (4 szt)
  
 
prawie bo 205/60/13 mam dwie sztuki,a ile wyjdzie Cie paliwko?
  
 
oj troche mam kilosow ale moze cholera akurat fajnie wygladaloby z tylu
  
 
hmm...a ja mysle o wycieczce do Elblaga wiec moze...kto wie.....
  
 
Najwyzej spotkamy sie w polowie drogi
  
 
daleko od Ciebie do e-ga?
  
 
jakies 100 km
  
 
czyli okolo45-60 minut
  
 
Przez Centrum Gdańska nie przelecisz tak szybko Chociaż nadrobiłbys na obwodowej ale może poczekajmy na jakiś lepszy zlot mam już pewne pomysły
  
 
czekam na pomysly moze dam sie skusic na wycieczke?