Jubleuszowy Zlot Wrześniowy 11 -13 września

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam wątek bo pomyślalem że już czas, wiem że to jeszcze 2 miesiące ale powoli mozna zacząć jakieś przygotowania, zapisy- coś ustalać - proszę o wasze opinie co myślicie itd.


[ wiadomość edytowana przez: tomek24zdw dnia 2009-07-06 07:48:57 ]
  
 
jestem za ale nie przeciw,miejsce:ziemia lodzka najlepiej nad Jeziorskiem
  
 
Już jest miejsce zlotu wyznaczone, Skarżysko Kamienna.
  
 
To znowu zacznie się lament niezadowolonych, że nie ma zlotu pod oknami ich domów

Jakby co to my się zapisujemy (gdziekolwiek bądź)
  
 
Cytat:
2009-07-10 11:49:12, ALLka pisze:
Już jest miejsce zlotu wyznaczone, Skarżysko Kamienna.


Znowu
Liczylem ze poznam jakąs nowa miescine
  
 
Cytat:
2009-07-10 12:10:12, RemikGT pisze:
Znowu Liczylem ze poznam jakąs nowa miescine

Znowu, bo znowu odwiedzimy DD i zrobimy jakieś party z tego tytułu
  
 
ale tam nie ma zadnego browaru
  
 
A czy Zlot to tylko browar?
  
 
no właśnie czy browar to całe życie ???? bez sensu , owszem można sie napić, ale ze trzeba mieć browar pod oknem ???? zabierzesz ze sobą , a jeśli ci nie wystarczy to przecież w Skarżysku są sklepy
  
 
Cytat:
2009-07-10 12:13:20, michno45 pisze:
ale tam nie ma zadnego browaru



ale jest muzełum fajne
  
 
Cytat:
2009-07-06 07:47:49, tomek24zdw pisze:
Zakładam wątek bo pomyślalem że już czas, wiem że to jeszcze 2 miesiące ale powoli mozna zacząć jakieś przygotowania, zapisy- coś ustalać - proszę o wasze opinie co myślicie itd. [ wiadomość edytowana przez: tomek24zdw dnia 2009-07-06 07:48:57 ]



Jeszcze dużo może się wydarzyć, np bomba atomowa w Wrc uderzy i pół klubu zniknie Zbyt długi czas na planowanie, za dużo rzeczy może pójść nie tak...

  
 
Już się nie moge doczekać.Zlotu oczywiście.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2009-07-21 14:00:11 ]
 
 
niech ktos napisze mi gdzie sie spi gdzie jest papu i co sie zabiera ze sobą nigdy nie bylem szykuje sie pierwszy raz,czy namiot spiwory itpmaszynka,gril,aparaty kamera i jak to wszystko sie odbywa,jestem b.ciekaw
  
 
Śpi się w domkach (typ trójkątny 2 piętra 8 osobowe o ile pamiętam)
W domku jest kuchnia więc żarcie trzeba zabrać ze sobą. Oczywiście w Skarżysku istnieją lokale gastronomiczne, więc można się stołować na miejscu.
Pościel - 2 lata temu była w zestawie z domkiem.
Grill - brać - chociaż zawsze można się do kogoś dorzucić.
Maszynka - mielone będziesz tam robił????
Aparat/Kamera - owszem - chyba nawet nikomu nie zginęło nic takiego
Wszystko się odbywa - na wolnym powietrzu, we wnętrzu domków, w lokalu gastronomicznym, (niektórzy np lubią cały zlot w kibelku przesiedzieć ), do wyboru do koloru.
Dodatkowym atutem ośrodka w Skarżysku jest spora wiata, pod którą jest wieeeeeeeele miejsca (stoliki, krzesła, grill/ognisko) także nawet jak pada to "można się integrować" na dworze.
  
 
Cytat:
2009-07-22 09:37:55, Pre100n pisze:
Śpi się w domkach (typ trójkątny 2 piętra 8 osobowe o ile pamiętam) W domku jest kuchnia więc żarcie trzeba zabrać ze sobą....


Czy te domki są podzielone ja jakieś pokoje? Czy po prostu tylko piętro i parter?

Chce wpaść na zlot (ale zależy to od funduszy )
Moje pytanie czy są już znane jakieś wstępne kwoty za nocleg itp.?
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-07-22 10:02:06, DANIELKARI pisze:
Czy te domki są podzielone ja jakieś pokoje? Czy po prostu tylko piętro i parter? Chce wpaść na zlot (ale zależy to od funduszy ) Moje pytanie czy są już znane jakieś wstępne kwoty za nocleg itp.? pozdrawiam

w domku na piętrze jest pokój zamykany, na dole jeden duży pokój gdzie jest chyba 5 łóżek do tego kuchnia i łazienka z prysznicem
Co do kwoty to nie wiem dokładnie ale za cały domek wg strony wychodziło ok 160 zł/doba ale cena może ulec zmianie
  
 
Ja tylko dodam od siebie, że nie w każdym domku była kuchenka i lodówka, więc z przechowywaniem jedzenia i samodzielnym jego szykowaniem poza grillem może być różnie.
  
 
Cytat:
2009-07-22 10:17:49, papszczolka pisze:
Ja tylko dodam od siebie, że nie w każdym domku była kuchenka i lodówka, więc z przechowywaniem jedzenia i samodzielnym jego szykowaniem poza grillem może być różnie.

W naszym była lodówka do piwa
  
 
Cytat:
2009-07-22 10:16:21, ALLka pisze:
w domku na piętrze jest pokój zamykany, na dole jeden duży pokój gdzie jest chyba 5 łóżek do tego kuchnia i łazienka z prysznicem


czyli rozumiem że na piętro wchodzą 2 osoby (max 3), a reszta na parter (jak się mylę to mnie poprawcie)

Cytat:

2009-07-22 10:16:21, ALLka pisze:
Co do kwoty to nie wiem dokładnie ale za cały domek wg strony wychodziło ok 160 zł/doba ale cena może ulec zmianie


A mogę poprosić o adres tej strony?
czyli kwota na osobe to będzie ok.20zł/doba

Cytat:

2009-07-22 10:17:49, papszczolka pisze:
Ja tylko dodam od siebie, że nie w każdym domku była kuchenka i lodówka, więc z przechowywaniem jedzenia i samodzielnym jego szykowaniem poza grillem może być różnie.


Bez tej kuchenki bym przeżył, ale lodówka to by musiała być na napoje, jedzenie itp

[ wiadomość edytowana przez: DANIELKARI dnia 2009-07-22 10:45:57 ]
  
 
Na piętrze w pokoju śpią 2 osoby i 2 w drugim pomieszczeniu, które nie jest zamykane
LINK to ten ośrodek


EDIT: 160 zl:8 (osob)= 20 zl


[ wiadomość edytowana przez: ALLka dnia 2009-07-22 10:31:23 ]