Ma ktoś namiary?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Zastanawiam się czy istnieje możliwość wypożyczenia pistoletu i kompresora do lakierowania w Warszawie. Mam kilka elementów do polakierowania, mam gdzie to zrobić a nie mam urządzonka. Jak macie jakieś info to b. proszę.
Z góry dziekuję
  
 
Cytat:
2003-08-22 10:54:06, tokairika pisze:
Witam,

Zastanawiam się czy istnieje możliwość wypożyczenia pistoletu i kompresora do lakierowania w Warszawie. Mam kilka elementów do polakierowania, mam gdzie to zrobić a nie mam urządzonka. Jak macie jakieś info to b. proszę.
Z góry dziekuję


no patrz - nikt namiarów nie ma....
ja mam pistolety do malowania pod ciśnieniem w chałupie to jak chcesz to mogę poszukać, a i kompresor "mam????".
stoi u mojego wuja (tylko że stosunki między nami a nim są troszke napięte więc....)ale bardzo chętnie bym Ci użyczył...

z resztą jeszcze zobeczę co się da zrobić, ale nie wcześniej niż w poniedzielnik...


[ wiadomość edytowana przez: Kruchy dnia 2003-08-23 15:16:09 ]
  
 
ja mam kompresor i mogę podrzucić, więc już chyba skompletujesz sprzęt, he?
  
 
O kurcze , nie sądziłem że tak się sprawa rozwinie. Wielkie dzięki za wszystko. Jak tylko znajdę trochę czasu (remont domu) to się do Was odezwę. Jeszcze raz wielkie dzięki
  
 
Cytat:
2003-08-25 09:46:18, tokairika pisze:
O kurcze , nie sądziłem że tak się sprawa rozwinie. Wielkie dzięki za wszystko. Jak tylko znajdę trochę czasu (remont domu) to się do Was odezwę. Jeszcze raz wielkie dzięki


spoxik no problemos
  
 
hehe, dasz się tylko przejechać swoją MR'ką plus mały burnoucik i będziemy kwita
  
 
Cytat:
2003-08-25 23:49:59, MaciekB pisze:
hehe, dasz się tylko przejechać swoją MR'ką plus mały burnoucik i będziemy kwita



Maciek nie strasz kolegi - bo tak mamy szansę że sie pojawi w którąś środę i będzie można z bliska się MRce przyjżeć
  
 
Nie widzę przeciwwskazań na przejażdżkę moją staruszką , najchętniej to bym się Wam pokazał po lakierowaniu ale to raczej niewykonalne
  
 
jak się zdecydujesz to masz moj tel. w profilu - lepiej tak bo łączę się teraz raz dziennie jak nie rzadziej...
  
 
Jeszcze raz dziękuję