Yaris/Interface do zmieniarki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie namierzyłem taki interface do zmieniarki Sony w celu podłaczenia do oryginalnego radia. Jestem ciekawy czy ktoś z klubowiczy ma podobne urządzenie, a także czy ta cena nie jest przegięciem (trochę dużo) co wy na to?
  
 
ups!
sory zapomniałem o lince:

link

  
 
Cytat:
2003-08-22 15:13:07, Lapa pisze:
Właśnie namierzyłem taki interface do zmieniarki Sony w celu podłaczenia do oryginalnego radia. Jestem ciekawy czy ktoś z klubowiczy ma podobne urządzenie, a także czy ta cena nie jest przegięciem (trochę dużo) co wy na to?


ten człowiek już któryś raz z koleji wystawia podobną aukcję - jak dla mnie to za drogo, ale nosiłem się kieduś już z zamiarem kupna takiego czegoś, niestety/na szczęście radio z CD wygrało (miałem jedno akurat w chałupie, to i je sobie włożyłem do auta...
  
 
Sprzedający napisał że "Pasuje on do wszystkich YARIS'ów" bzdura, bo do wersji podstawowej to nie pasi, trzeba mieć taki z wyświetlaczem punktowym (wersja z 4 głośnikami). Podstawowe radio nie ma takiej opcji na złączu ale zawsze są adaptery kasetowe i discmany z mp3
  
 
tak ale...
adaptery kasetowe i discmany z mp3 dają cienkąjakoś odsłuchiwanego dźwięku, na decybelen szoł - czy jak to na to się tam mówi nie zajął byś nawet ostetniej pozycji, lepiej załorzyć radyjo z MP3


[ wiadomość edytowana przez: Kruchy dnia 2003-08-23 14:58:40 ]
  
 
Ten gość sprzedający jest z wawy. Może się z nim umówię aby mi to zainstalował (do Yaris Base).

Paweł
  
 
Cytat:
2003-08-23 15:27:14, organizator pisze:
Ten gość sprzedający jest z wawy. Może się z nim umówię aby mi to zainstalował (do Yaris Base).

Paweł



  1. jeżeli nie razi cię cena...
  2. weź najpier do niego napisz co i jak przedstaw mu argumenty Crit'a dowiedz się wszystkiego itd. a potem podejmij decyzję co i jak
  
 
Właśnie ja mam wersje base więc z waszych postów wynika że do mojego by nie pasowało (trudno lub inaczej problem z bańki). Swoją droga ja też rozważałem zakup adaptera i podłączenie discmana. I tak oryginalne radio jest kiepskie a nie mam kasy na kupno dodatkowego radyjka. Zresztą musiałbym znowu przyzwyczić się do wyjmowania panela (strasznie szybko się od tego odzwyczaiłem).
Tak wogóle dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam