Polonez Atu Plus 1.6 GSI MPI 1999r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polonez Atu Plus

Rok: 1999
Silnik 1.6 GSI MPI + LPG

Co jest zrobione?
- Kierunkowskazy ( starego typu ) w lusterkach ( Zrobione przez poprzedniego właściciela)
- Odblask na klapie pomalowany w kolorze auta ( czeka go jeszcze jedno malowanie + lakierowanie), napis polonez został taki sam, według mnie ładnie to wygląda, ten ( "CHROMOWANY" ) napis POLONEZ ładnie się prezętuje.

Co bym chciał zrobić:
Maska typu badlook
Obszycie foteli ( skórą )
Tapicerkę podłogową wyłożyć ( skórą )
Oklejenie deski rozdzielczej drewnopodobną okleiną.
Elektryczne Szyby
Przyciemnione lampy
Lusterka w kolorze auta

Na dzień dzisiejszy wygląda tak:



W najbliższym czasie wrzucę więcej zdjęć.
Niedawno go nabyłem, z początku nie miałem zamiaru niczego zmieniać, chciałem go zostawić w oryginalnym stanie, jednak chyba zdecyduje się na powyższe modyfikacje ( co okaże się z biegiem czasu )
Pierwsze wrażenia ? Nie zamieniłbym się na nic innego
A co wy o tym myślicie ?



[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-08-06 03:40:56 ]
[ powód edycji: rozmiar fotki ]
  
 
Prawdopodobnie ladny Plusik kolego.
Mnie za mlodu tez do glowy rozne tuningi przychodziy .
Na szczescie nigdy (poza bialymi tarczami zegarow) nie wcielilem tego w zycie.
Polonez po takim tuningu staje sie godny pozalowania.
Takie auto nalezy utrzymac w stanie oryginalnym, badz znodyfikowac
w odpowiednim stylu.
tzn: Fotele IG, elektryczne szyby, lusterka, i inne tego typu bajery.
Zadnego drewna z plastikowego drzewa, skory na podlodze itp...

A do tego Pila jest git !!!



[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2009-08-06 01:42:07 ]
  
 
Z tej listy to tylko kierunkowskazy na lusterkach mi się nie podobają i mam pewne wątpliwości co do tej podlogi (ze skóry?). Już dawno zauważyłem, że klapa z odblaskiem pod kolor nadwozia wygląda dużo ładniej. Przerabiaj, przerabiaj - miejsce dla aut w 100% oryginalnych nazywa się: muzeum.
  
 
Cytat:
2009-08-06 01:38:37, BolimA pisze:
Takie auto nalezy utrzymac w stanie oryginalnym (ciach)


Bolim a cóż tak wyjątkowego jest w 10 letnim polonezie? Bez przesady,

patrząc na to zdjęcie muszę powiedzieć że mi również podoba się taka dupa, o ile w ogóle można powiedzieć że dupa ATU w plusie jest ładna koreańce spieprzyli ją maksymalnie przenosząc rejestracje na zderzak i dając światełko odblaskowe
  
 
Dokladnie - blenda seryjna to niewypal. A odblaskowa to ona tez nie jest
Pomalowana jak tu juz wyglada lepiej.
Zapodaj fotki kierunkow w lusterkach - ciekawe jak to wyglada

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Ładny Polonez. Z tym, że ja bym bronił tylnej blendy jednak. Bez niej plus nie jest plusem ..
Jaki przebieg ma Twoje Atu ?
pozdr,
  
 
Przebieg 121 tys. Jeśli jest to oryginalny przebieg to jest fajnie.

Tylna blenda nie jest wcale taka zła, kiedyś zdecydowanie mi się nie podobała, po zakupie auta, spodobała mi się, jednak zdecydowałem się ją zamalować. I teraz mi też się podoba. ( Kwestia uznania )

Jak widać na poniższych zdjęciach czeka mnie jeszcze jedno "porządne" malowanie + lakierowanie. Wyraźnie widać nierówno nałożoną farbę.







  
 
Te kierunkowskazy to wcale nie są od Poloneza starego typu. Poza tym to wyglądają lekko tak sobie...
  
 
O DZISAS

MASAKRA te lusterka na twoim miejscu zdjąłbym je natychmiast aby nie być pośmiewiskiem, nie czujesz spojrzeń w twoją stronę jak przejeżdżasz ?
  
 
He z początku też wyglądały dla mnie śmiesznie, i beznadziejnie. Ale nic nie ruszałem, a teraz nawet się do nich przyzwyczaiłem, jednak te stare kierunki, sam nie wiem już od czego one są (od tarpana ? ) będę chciał zmienić, na nowe takie jak w aucie te "łezki", ale na razie mi nie przeszkadzają

Czy czuje spojrzenia ? O tak Patrzą się ale mają raczej zdziwione miny niż szyderczy śmiech, że to w polonezie są kierunkowskazy na lusterkach ^^
  
 
Z tym że akurat w twoim przypadku takie kierunki na lusterku nikomu nie służą i mogą być tylko powodem do drwin,

kierunek na lusterku powinien nachodzić ja jego boczną część tak aby zasygnalizowany zamiar skrętu był widoczny z boku, wówczas nie byłby potrzebne te na błotnikach

ale wybacz w takim wykonaniu (i nie istotne że wymienisz na łezki) to jest jakaś żenada - jestem na NIE
  
 
Spoko, rozumiem Cie. Ja jednak na razie jestem na nie obojętny, i specjalnie mi nie przeszkadzają, wiem, że "powinny" nachodzić na boki, ale ja ich nie robiłem tylko poprzedni właściciel, i zgadzam się z tym, że wygląda to tandetnie, mimo to na razie nie ruszam.
  
 
Te kierunki w lusterkach "robią robotę"
  
 
Kilka takich zdjęć, w towarzystwie Poloneza Kombi









Pozdrawiam